Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2017/18 - 4.turnaj

Posledná aktualizácia 27.01.2018 17:21:32, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypKlub
1Kapec Kristian73621579SVK14921000CH14Sk Bls Bardejov
2Haasova Timea14960109SVK14250wD08Sk Rajec
3Koska Jiri73620874SVK12310CH11Sk Bls Bardejov
4Strapec Lukas14959712SVK12270CH08Sk Junior Cvc Banska Bystrica
5Kostelansky Karol14954680SVK12170CH14Sk Povazske Podhradie
6WCMSosovickova Martina14948540SVK11180wD11Sukromna Zs, Nova Dubnica
7Hyros Samuel14955180SVK11180CH14Sk Tjls Vd Poprad
8Goc Matus14955695SVK01102CH11Liptovska Sachova Skola
9Durovka Marek14959542SVK10880CH08Sk Junior Cvc Banska Bystrica
10Strela Stefan14956489SVK10761000CH14Sk Cvc Lendak
11Porhajas Matus14955946SVK10720CH14Sk Brezno
12Simalcikova Sara73611670SVK10680wD11Osk Renop Liptovska Tepla
13Gollner Martin14959569SVK10410CH11Liptovska Sachova Skola
14Kusy Adam73616435SVK10390CH11Cvc Liptovsky Mikulas
15Elias Simon14958384SVK01036CH08CVC Zilina
16Balko Marek73618586SVK01000CH11ZS s MS Liptovska Tepla
17Buco OliverSVK01000CH14ZS Lucky
18Danovsky PatrikSVK01000CH11TSS Martin
19Dorusa MatusSVK01000CH08CVC Zilina
20Dorusa SimonSVK01000CH11CVC Zilina
21Duda FilipSVK01000CH08SK Junior Banska Bystrica
22Ganobcik SamuelSVK01000CH14ZS Slnecna Namestovo
23Geris EliasSVK01000CH11ZS Janka Krala LM
24Halcin AdrijannSVK01000CH14Sk Cvc Lendak
25Halcin ErikSVK01000CH08Sk Cvc Lendak
26Haluskova SabinaSVK01000D11Junior B. Bystrica
27Hos TimotejSVK01000CH11ZS s MS Liptovska Tepla
28Ivaskova ZuzanaSVK01000D14TJ Draskovce
29Jesensky BorisSVK01000CH11TJ Drazkovce
30Jurgos Samuel14950634SVK01000CH14Osk Liskova
31Kacmarcikova VanesaSVK01000wD08CVC Havranske B.Bystrica
32Kendera MartinSVK01000CH11ZS s MS Liptovska Tepla
33Konopova Barbora14956985SVK01000wD11Sk Cvc Lendak
34Kovac MarosSVK01000CH08ZS s MS Liptovska Tepla
35Kovacova MariaSVK01000wD11ZS s MS Liptovska Tepla
36Koval MatejSVK01000CH11Tj Tatran Zakamenne
37Likavec SamuelSVK01000CH11ZS s MS Liptovska Tepla
38Lizak MartinSVK01000CH11Sk Cvc Lendak
39Madlenak MatusSVK01000CH11ZS Slnecna Namestovo
40Meszaros Casey Ryan14963205SVK01000CH08Ksn Bratislava
41Milan SimonSVK01000CH14ZS Lucky
42Misik TomasSVK01000CH08ZS Janka Krala LM
43Muller MagdalenaSVK01000wD08ZS Evj. L. Mikulas
44Mundier KristianSVK01000CH14Tj Tatran Zakamenne
45Nikodemova Ivana14951576SVK01000wD14Tsc - Msk Martin
46Olexova Laura14961270SVK01000wD11So Spisska Teplica
47Pitak PatrikSVK01000CH08CVC Zilina
48Polak JakubSVK01000CH11ZS Slnecna Namestovo
49Polak SamuelSVK01000CH14ZS Slnecna Namestovo
50Poole AlexSVK01000CH14Tsc - Msk Martin
51Ruzova Valeria14960516SVK01000wD11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
52Scamba LukasSVK01000CH08EZS L.Mikulas
53Selvek MatusSVK01000CH11Sk Cvc Lendak
54Sevcik JakubSVK01000CH11ZS s MS Liptovska Tepla
55Slusnakova EliskaSVK01000wD11ZS s MS Liptovska Tepla
56Spak OndrejSVK01000CH11Sk Cvc Lendak
57Straka Simon14961296SVK01000CH11So Spisska Teplica
58Sun MartinSVK01000CH08TSM Slovan BA
59Toth OndrejSVK01000CH11CVC Zilina
60Tothova KatkaSVK01000wD08CVC Zilina
61Vlkolinska AdelaSVK01000wD11SKM Liptovsky Hradok
62Vresilovic Matus14957000SVK01000CH11Tj Slovan Smizany
63Vrzgula MichalSVK01000CH11Tj So Lucky
64Zvoda Matej14958295SVK01000CH08Tsc - Msk Martin