Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Otevrene MCR chlapcu do 8 let

Poslední aktualizace16.05.2010 12:15:53, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgTypKlub/Místo
1Pultorak JanPOL15502002Rodlo Opole
2Broz PetrCZE12502002SK Sklo-Bohemia Svetla n.Saz.
3Dolansky LukasCZE12502002TJ Spartak Kaplice
4Haase PavelCZE12502002SK PORG
5Jobda RafalPOL12502002KSz PORTO BALBO Bielsko-Biala
6Kudelasek DaliborCZE12502002Beskydska sachova skola o.s.
7Sosovicka JakubSVK12502005SK Strelec Devinska Nova Ves
8Sykora MarekCZE12502002TJ Bizuterie Jablonec n.Nisou
9Vorisek JakubCZE12502003Sachklub Leonardo
10Biersky JiriCZE11002003SK Slavia Orlova
11Bilek MarekCZE110020022222 SK Polabiny
12Bulockin MartinCZE11002002Panda Rychnov n.K.
13Glajc JiriCZE11002002Beskydska sachova skola o.s.
14Haska FilipCZE11002002Beskydska sachova skola o.s.
15Houser MilanCZE11002002SK OAZA Praha
16Kabelka TomasCZE11002002SK AD Jicin
17Koci TomasCZE11002003Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
18Koci VitCZE11002002DDM Most
19Kurek PavelCZE11002003TJ Tourist Biomedica Ricany
20Lang DavidCZE11002002Sokol Bustehrad
21Marcina JanCZE11002003Beskydska sachova skola o.s.
22Micek VojtechCZE11002002Beskydska sachova skola o.s.
23Moller OndrejCZE11002002TJ Jiskra Jaromer
24Musial DominikCZE11002002Beskydska sachova skola o.s.
25Nechutny MichalCZE11002003TJ ZCE Plzen
26Pavlicek LukasCZE11002003SK Svitavy
27Polansky Adam LubosCZE11002003DDM Most
28Rohac PavelCZE11002002TJ Spartak Vlasim
29Schmidt MaximCZE11002003SK Sokol Klatovy
30Sklenar OndrejCZE11002002SK Medvedi Zvole
31Skuthan RadekCZE11002002DDM Most
32Srba StanislavCZE11002002TJ Spartak Chodov
33Svanda OndrejCZE11002003TJ Stefanydes Policka
34Vemola SimonCZE11002003Vinohrady Brno
35Veverka TomasCZE11002002Beskydska sachova skola o.s.
36Vraj OndraCZE11002002Sokol Hostalkova
37Zak DanielCZE11002002TJ Tourist Biomedica Ricany
38Zejdlik ErikCZE11002003SO DDM Hlinsko
39Balin DanielCZE10002003SK Spartak Usti nad Labem
40Bango LukasSVK10002002SK Komplet Trnava - Modranka
41Bohanes JakubCZE10002002Beskydska sachova skola o.s.
42Brazda RichardCZE10002002Sokol Zastavka
43Brummel MaximCZE10002003ZS PBS Vlastina
44Byrtus JanCZE10002003SK Slavia Orlova
45Cempirek JakubCZE10002003Beskydska sachova skola o.s.
46Ciprys MatejCZE10002002Tatran Postorna
47Dufek StanislavCZE10002002Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
48Fousek VojtechCZE10002004SK Rakovnik
49Halamicek RadekCZE10002003Beskydska sachova skola o.s.
50Houska JakubCZE10002002Caissa Uholicky
51Hrubý JakubCZE10002002Beskydska sachova skola o.s.
52Jiricek VojtechCZE10002002Sokol Skalicka
53Jirousek SimonCZE10002005TJ Tourist Biomedica Ricany
54Kolder BenjaminCZE10002002Beskydska sachova skola o.s.
55Kopec LadislavCZE10002003TJ Mittal Ostrava
56Kotas OliverCZE10002003SK Slavia Orlova
57Krefky JakubCZE10002003MSA Dolni Benesov
58Kreppke JakubCZE10002003SK Medvedi Zvole
59Kucera LukasCZE10002002Beskydska sachova skola o.s.
60Ludvik TomasCZE100020022222 SK Polabiny
61Mokros OndrejCZE10002002Beskydska sachova skola o.s.
62Nehyba MartinCZE10002002Sokol Skalicka
63Novotny MatejCZE10002002SK AD Jicin
64Odlevak MarekCZE10002003Beskydska sachova skola o.s.
65Palica TomasCZE10002003Beskydska sachova skola o.s.
66Petr TomasCZE10002002Beskydska sachova skola o.s.
67Pilc DanielCZE10002002SK Slavia Orlova
68Pobucky MatejCZE10002003Beskydska sachova skola o.s.
69Postava StepanCZE10002002TJ Mittal Ostrava
70Randak RichardCZE10002002SK Karlovy Vary
71Rybar VojtechCZE10002002Beskydska sachova skola o.s.
72Sahidi SamirSVK10002003SK Komplet Trnava - Modranka
73Sedlacek MichaelCZE10002003Beskydska sachova skola o.s.
74Sigut SamuelCZE10002002Beskydska sachova skola o.s.
75Sikora TomasCZE10002003SK Slavia Orlova
76Sima JanCZE10002003DDM Most
77Skypala OndrejCZE10002005TJ Aero Odolena Voda
78Smid PavelCZE10002003Hradec Kralove
79Smira MartinCZE10002004Beskydska sachova skola o.s.
80Studzinski DavidCZE10002002Stříbrná Skalice
81Sustek MichalCZE10002003Beskydska sachova skola o.s.
82Svanda AdamCZE10002005TJ Stefanydes Policka
83Tepper MatejCZE10002002Beskydska sachova skola o.s.
84Valjent DominikCZE10002002Beskydska sachova skola o.s.
85Viton FilipCZE10002003SK Slavia Orlova
86Zamorsky OndrejCZE10002004Beskydska sachova skola o.s.
87Zenisek TadeasCZE10002002SK Slavia Orlova
88Demko RobertCZE02003Beskydska sachova skola o.s.