Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 13:23:57
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2018 03.03.
Zadnja izmjena04.03.2018 09:44:35, Creator/Last Upload: Riga Chess federation
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
spol
Vrsta
Klub/Grad
1
GM
Miezis Normunds
11600136
LAT
2537
Olaine
2
GM
Sveshnikov Evgeny
4100638
RUS
2497
S65
Rīga
3
GM
Rausis Igors
11600098
CZE
2456
S50
Praga
4
FM
Mustaps Matiss
11602295
LAT
2437
Rīga
5
IM
Sveshnikov Vladimir
11601884
LAT
2393
Rīga
6
IM
Casper Thomas
4611403
GER
2364
S50
Erfurt
7
IM
Heinzel Olaf
4626664
GER
2303
S50
Erfurt
8
IM
Troyke Christian
4616278
GER
2279
Erfurt
9
IM
Antoms Guntars
11601469
LAT
2267
S50
Rīga
10
FM
Tokranovs Dmitrijs
11603011
LAT
2251
U20
Rīgas Šaha skola
11
WGM
Berzina Ilze
11601345
LAT
2213
w
Rīga
12
WFM
Travkina Anastasia
24129151
RUS
2102
w
Rīga
13
FM
Afanasiev Vadim
4128257
RUS
2062
Moscow
14
MK
Walther Cliff
4616693
GER
2052
S50
Erfurt
15
MK
Kolesnikovs Ivans
11602244
LAT
2043
Rīga
16
WFM
Vidruska Renate
11601841
LAT
2019
w
Rīga
17
WFM
Troyke Doreen
4634187
GER
2000
w
Erfurt
18
NM
Daudzvardis Janis
11600160
LAT
1992
S65
Ogre
19
WFM
Krumina Linda
11601701
LAT
1961
w
Rīga
20
MK
Alipovs Anatoljs
11602392
LAT
1920
S50
Rīga
21
MK
Narmontas Raimondas
12801135
LTU
1915
S50
Siauliai
22
I
Povilaitis Tomas
12811700
LTU
1894
U14
Siauliai
23
I
Golsta Madara
11607386
LAT
1777
w
U16
Rīgas Šaha skola
24
I
Visnevskis Valdis
11608161
LAT
1760
S50
Kekava
25
I
Liepins Karlis
11602406
LAT
1758
Kuldīga
26
I
Vernuks Vjaceslavs
11605979
LAT
1735
S50
Ventspils
27
I
Bogdanovics Kirills
11608064
LAT
1639
U14
Rīgas Šaha skola
28
I
Golsta Ramona
11607394
LAT
1628
w
U16
Rīgas Šaha skola
29
I
Kovada Vadims
11607068
LAT
1626
Rīga
30
I
Jansons Valdis
11609966
LAT
1588
Sigulda
31
I
Bagirov Eldar
11608811
LAT
1568
S50
Liepāja
32
I
Birjukovs Anatolijs
11604638
LAT
1536
S65
Rīga
33
I
Vingris Mikelis
11611731
LAT
1500
U10
Rīgas Šaha skola
34
I
Springis Jevgenijs
11610506
LAT
1475
U12
Rīgas Šaha skola
35
I
Tihomirovs Andris
11607815
LAT
1441
Rīga
36
II
Oleshko Volodymyr
11621745
LAT
0
Poltava
37
II
Tihomirova Sandra
11621532
LAT
0
w
Rīga
38
III
Krauze Andris
11621540
LAT
0
Rīga
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use