Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

День Защитника Отечества (А)

последно ажурирање19.02.2018 17:52:54, Creator/Last Upload: arsenicum

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
2Ускова Таисия Вячеславовна34127507RUS1727Республика Хакасия
3Харкевич Степан Анатольевич44173563RUS1686Республика Хакасия
4Гунькин Данил Евгеньевич44199031RUS1570Республика Хакасия
1Мамышев Никита Сергеевич34187119RUS1560Республика Хакасия
5Медведев Максим Сергеевич54114586RUS1508Республика Хакасия
6Кобылянский Владимир Романович24203386RUS1486Республика Хакасия
7Кинякин Евгений Олегович44199058RUS1397Республика Хакасия
8Завьялов Артем Викторович44174594RUS1366Республика Хакасия