Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
111Havaldova Natalia 10685 0 - 16 Havalda Samuel 13762
27Sahidi Shabir 11745 ½ - ½5 Paluska Karol 13404
352Smidova Michaela 10005 1 - 05 Malaschitz Teodor 100038
43Compel Daniel 13574 1 - 0 Meszaros Casey Ryan 100040
51Cizmar Tomas 14174 1 - 04 Novak Peter 100044
66Banas Kamil 11794 1 - 04 Ondrejcak Gregor 100046
751Smaho Timur 10004 1 - 04 Sahidi Sear 11538
831Krasnansky Radovan 10004 1 - 04 Petrinec Simon 100047
955Strisko Matej 10004 1 - 04 Krisko Vladimir 100032
1033Krupa Andrej 10004 0 - 14 Rak Martin 100049
115Kubikova Nina 1216 1 - 04 Zilinec Peter 100061
129Kyselica Daniel 10923 1 - 03 Kadela Fedor 100026
1310Kapolkova Greta 10893 0 - 13 Skripecky Marek 100050
1413Bachar Viliam 10003 0 - 13 Lepskii Kirill 100035
1525Kaceriak Simon 10003 1 - 03 Davidovic Marco 100015
1617Fratric Jakub 10003 0 - 13 Nedoba Jakub 100041
1728Kapolkova Alzbeta 10003 0 - 13 Helenin Jozef 100020
1829Kersten Martin 10003 1 - 03 Jancovic Jakub 100024
1942Novak Jaroslav 10003 1 - 0 Hamid Hanka Leila 100018
2056Sun Martin 1000 1 - 0 Zverka Jakub 100062
2139Martincak Maximilian 1000 1 - 02 Hronec Tadeas 100022
2237Majtan Teo Jan 10002 0 - 12 Banas Samuel 106312
2357Toth Jan 10002 0 - 12 Dohnal Filip 100016
2419Hargas Andrej 10002 0 - 12 Streska Sebastian 100054
2558Valentova Sophia 10002 1 - 02 Hlavackova Claudia 100021
2627Kadela Filip Milan 10002 ½ - ½2 Licha Paulina 100036
2760Zalesky Daniel 10002 1 - 01 Kuzela Richard 100034
2848Prielozny Timotej 10001 0 - 11 Bezak Samuel 100014
2953Sobinovsky Matus 10001 1 - 01 Hrtko Dalibor Jakub 100023
3045Novak Tomas 10001 1 - 01 Novak Michal 100043
3130Klimak Oliver 10000 0 nežrebovaný
3259Vrabel Michal 10000 0 nežrebovaný

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Havalda Samuel 13765 1 - 05 Smidova Michaela 100052
238Malaschitz Teodor 10004 1 - 04 Cizmar Tomas 14171
34Paluska Karol 13404 1 - 04 Smaho Timur 100051
432Krisko Vladimir 10004 0 - 14 Sahidi Shabir 11747
547Petrinec Simon 10004 0 - 14 Havaldova Natalia 106811
640Meszaros Casey Ryan 1000 1 - 04 Krupa Andrej 100033
735Lepskii Kirill 10003 0 - 13 Compel Daniel 13573
841Nedoba Jakub 10003 0 - 13 Banas Kamil 11796
98Sahidi Sear 11533 1 - 03 Novak Jaroslav 100042
1049Rak Martin 10003 1 - 03 Bachar Viliam 100013
1146Ondrejcak Gregor 10003 1 - 03 Fratric Jakub 100017
1244Novak Peter 10003 1 - 03 Kaceriak Simon 100025
1361Zilinec Peter 10003 1 - 03 Kersten Martin 100029
1450Skripecky Marek 10003 0 - 13 Krasnansky Radovan 100031
1562Zverka Jakub 1000 0 - 13 Strisko Matej 100055
1612Banas Samuel 10632 0 - 1 Kubikova Nina 12165
1754Streska Sebastian 10002 0 - 12 Kyselica Daniel 10929
1836Licha Paulina 10002 0 - 12 Kapolkova Greta 108910
1915Davidovic Marco 10002 1 - 02 Kadela Filip Milan 100027
2016Dohnal Filip 10002 0 - 12 Kapolkova Alzbeta 100028
2118Hamid Hanka Leila 10002 ½ - ½2 Sun Martin 100056
2220Helenin Jozef 10002 1 - 02 Majtan Teo Jan 100037
2324Jancovic Jakub 10002 1 - 02 Valentova Sophia 100058
2426Kadela Fedor 10002 1 - 02 Zalesky Daniel 100060
2514Bezak Samuel 10001 0 - 1 Martincak Maximilian 100039
2634Kuzela Richard 10001 0 - 11 Hargas Andrej 100019
2721Hlavackova Claudia 10001 1 - 01 Novak Tomas 100045
2822Hronec Tadeas 10001 1 - 01 Prielozny Timotej 100048
2923Hrtko Dalibor Jakub 10001 0 - 11 Toth Jan 100057
3043Novak Michal 10000 1 - 01 Sobinovsky Matus 100053
3130Klimak Oliver 10000 0 nežrebovaný
3259Vrabel Michal 10000 0 nežrebovaný

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
151Smaho Timur 10004 0 - 14 Havalda Samuel 13762
252Smidova Michaela 10004 1 - 04 Paluska Karol 13404
31Cizmar Tomas 14173 1 - 03 Lepskii Kirill 100035
43Compel Daniel 13573 0 - 13 Malaschitz Teodor 100038
57Sahidi Shabir 11743 1 - 03 Nedoba Jakub 100041
611Havaldova Natalia 10683 1 - 03 Novak Peter 100044
729Kersten Martin 10003 0 - 13 Petrinec Simon 100047
849Rak Martin 10003 0 - 13 Krisko Vladimir 100032
933Krupa Andrej 10003 1 - 03 Zilinec Peter 100061
106Banas Kamil 11792 1 - 0 Kubikova Nina 12165
1110Kapolkova Greta 10892 0 - 1 Meszaros Casey Ryan 100040
1228Kapolkova Alzbeta 10002 0 - 12 Sahidi Sear 11538
139Kyselica Daniel 10922 0 - 12 Krasnansky Radovan 100031
1455Strisko Matej 10002 1 - 02 Banas Samuel 106312
1513Bachar Viliam 10002 1 - 02 Licha Paulina 100036
1617Fratric Jakub 10002 1 - 02 Majtan Teo Jan 100037
1742Novak Jaroslav 10002 1 - 02 Jancovic Jakub 100024
1825Kaceriak Simon 10002 1 - 02 Valentova Sophia 100058
1946Ondrejcak Gregor 10002 1 - 02 Kadela Fedor 100026
2027Kadela Filip Milan 10002 0 - 12 Skripecky Marek 100050
2139Martincak Maximilian 1000 0 - 11 Dohnal Filip 100016
2219Hargas Andrej 10001 0 - 1 Zverka Jakub 100062
2348Prielozny Timotej 10001 0 - 11 Davidovic Marco 100015
2445Novak Tomas 10001 0 - 11 Hamid Hanka Leila 100018
2553Sobinovsky Matus 10001 0 - 11 Helenin Jozef 100020
2656Sun Martin 10001 1 - 01 Hronec Tadeas 100022
2760Zalesky Daniel 10001 1 - 01 Hrtko Dalibor Jakub 100023
2834Kuzela Richard 10001 0 - 11 Streska Sebastian 100054
2957Toth Jan 10001 0 - 10 Hlavackova Claudia 100021
3043Novak Michal 10000 0 - 10 Bezak Samuel 100014
3130Klimak Oliver 10000 0 nežrebovaný
3259Vrabel Michal 10000 0 nežrebovaný

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Havalda Samuel 13763 1 - 03 Sahidi Shabir 11747
252Smidova Michaela 10003 1 - 03 Compel Daniel 13573
34Paluska Karol 13403 1 - 03 Rak Martin 100049
45Kubikova Nina 1216 0 - 13 Smaho Timur 100051
531Krasnansky Radovan 10002 0 - 12 Cizmar Tomas 14171
66Banas Kamil 11792 0 - 12 Krupa Andrej 100033
732Krisko Vladimir 10002 1 - 02 Kyselica Daniel 10929
810Kapolkova Greta 10892 0 - 12 Lepskii Kirill 100035
937Majtan Teo Jan 10002 0 - 12 Havaldova Natalia 106811
1012Banas Samuel 10632 0 - 12 Nedoba Jakub 100041
1138Malaschitz Teodor 10002 1 - 02 Bachar Viliam 100013
1244Novak Peter 10002 1 - 02 Fratric Jakub 100017
1326Kadela Fedor 10002 0 - 12 Zilinec Peter 100061
1428Kapolkova Alzbeta 10002 0 - 12 Petrinec Simon 100047
1550Skripecky Marek 10002 0 - 12 Kersten Martin 100029
1640Meszaros Casey Ryan 1000 1 - 01 Davidovic Marco 100015
178Sahidi Sear 11531 1 - 01 Novak Tomas 100045
1820Helenin Jozef 10001 0 - 11 Ondrejcak Gregor 100046
1922Hronec Tadeas 10001 0 - 11 Strisko Matej 100055
2058Valentova Sophia 10001 1 - 01 Hrtko Dalibor Jakub 100023
2124Jancovic Jakub 10001 1 - 01 Sobinovsky Matus 100053
2248Prielozny Timotej 10001 0 - 11 Kaceriak Simon 100025
2354Streska Sebastian 10001 0 - 11 Kadela Filip Milan 100027
2436Licha Paulina 10001 1 - 01 Toth Jan 100057
2562Zverka Jakub 10001 ½ - ½1 Martincak Maximilian 100039
2642Novak Jaroslav 10001 1 - 01 Zalesky Daniel 100060
2714Bezak Samuel 10000 0 - 10 Hargas Andrej 100019
2816Dohnal Filip 10000 1 - 00 Hlavackova Claudia 100021
2918Hamid Hanka Leila 10000 1 - 00 Novak Michal 100043
3034Kuzela Richard 10000 1 voľno
3130Klimak Oliver 10000 0 nežrebovaný
3256Sun Martin 10001 0 nežrebovaný
3359Vrabel Michal 10000 0 nežrebovaný

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
117Fratric Jakub 10002 0 - 12 Havalda Samuel 13762
23Compel Daniel 13572 1 - 02 Kadela Fedor 100026
329Kersten Martin 10002 0 - 12 Paluska Karol 13404
449Rak Martin 10002 1 - 02 Banas Kamil 11796
57Sahidi Shabir 11742 1 - 02 Kapolkova Alzbeta 100028
611Havaldova Natalia 10682 0 - 12 Smidova Michaela 100052
751Smaho Timur 10002 1 - 02 Banas Samuel 106312
85Kubikova Nina 1216 1 - 01 Sahidi Sear 11538
91Cizmar Tomas 14171 1 - 0 Meszaros Casey Ryan 100040
109Kyselica Daniel 10921 1 - 01 Novak Jaroslav 100042
1145Novak Tomas 10001 0 - 11 Kapolkova Greta 108910
1213Bachar Viliam 10001 1 - 01 Ondrejcak Gregor 100046
1341Nedoba Jakub 10001 1 - 01 Helenin Jozef 100020
1423Hrtko Dalibor Jakub 10001 0 - 11 Novak Peter 100044
1547Petrinec Simon 10001 1 - 01 Jancovic Jakub 100024
1625Kaceriak Simon 10001 0 - 11 Skripecky Marek 100050
1731Krasnansky Radovan 10001 1 - 01 Streska Sebastian 100054
1853Sobinovsky Matus 10001 0 - 11 Krisko Vladimir 100032
1933Krupa Andrej 10001 1 - 01 Toth Jan 100057
2035Lepskii Kirill 10001 1 - 01 Valentova Sophia 100058
2137Majtan Teo Jan 10001 1 - 01 Zverka Jakub 100062
2255Strisko Matej 10001 0 - 11 Malaschitz Teodor 100038
2361Zilinec Peter 10001 1 - 00 Bezak Samuel 100014
2415Davidovic Marco 10000 1 - 00 Kuzela Richard 100034
2527Kadela Filip Milan 10000 1 - 00 Dohnal Filip 100016
2639Martincak Maximilian 10000 1 - 00 Hamid Hanka Leila 100018
2719Hargas Andrej 10000 0 - 10 Licha Paulina 100036
2821Hlavackova Claudia 10000 0 - 10 Prielozny Timotej 100048
2943Novak Michal 10000 0 - 10 Hronec Tadeas 100022
3060Zalesky Daniel 10000 1 voľno
3130Klimak Oliver 10000 0 nežrebovaný
3256Sun Martin 10001 0 nežrebovaný
3359Vrabel Michal 10000 0 nežrebovaný

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Havalda Samuel 13761 1 - 01 Krasnansky Radovan 100031
232Krisko Vladimir 10001 0 - 11 Compel Daniel 13573
34Paluska Karol 13401 1 - 01 Novak Tomas 100045
440Meszaros Casey Ryan 10001 ½ - ½1 Kubikova Nina 12165
56Banas Kamil 11791 1 - 01 Petrinec Simon 100047
646Ondrejcak Gregor 10001 0 - 11 Sahidi Shabir 11747
78Sahidi Sear 11531 0 - 11 Rak Martin 100049
810Kapolkova Greta 10891 0 - 11 Smaho Timur 100051
950Skripecky Marek 10001 0 - 11 Havaldova Natalia 106811
1012Banas Samuel 10631 1 - 01 Sobinovsky Matus 100053
1152Smidova Michaela 10001 1 - 01 Bachar Viliam 100013
1254Streska Sebastian 10001 0 - 11 Fratric Jakub 100017
1326Kadela Fedor 10001 1 - 01 Strisko Matej 100055
1428Kapolkova Alzbeta 10001 1 - 01 Zilinec Peter 100061
1558Valentova Sophia 10001 0 - 11 Kersten Martin 100029
1634Kuzela Richard 10000 0 - 10 Cizmar Tomas 14171
1736Licha Paulina 10000 0 - 10 Kyselica Daniel 10929
1814Bezak Samuel 10000 0 - 10 Krupa Andrej 100033
1938Malaschitz Teodor 10000 1 - 00 Davidovic Marco 100015
2016Dohnal Filip 10000 0 - 10 Lepskii Kirill 100035
2118Hamid Hanka Leila 10000 0 - 10 Majtan Teo Jan 100037
2242Novak Jaroslav 10000 1 - 00 Hargas Andrej 100019
2320Helenin Jozef 10000 1 - 00 Martincak Maximilian 100039
2444Novak Peter 10000 1 - 00 Hlavackova Claudia 100021
2522Hronec Tadeas 10000 0 - 10 Nedoba Jakub 100041
2648Prielozny Timotej 10000 0 - 10 Hrtko Dalibor Jakub 100023
2724Jancovic Jakub 10000 1 - 00 Novak Michal 100043
2860Zalesky Daniel 10000 0 - 10 Kaceriak Simon 100025
2962Zverka Jakub 10000 1 - 00 Kadela Filip Milan 100027
3057Toth Jan 10000 1 voľno
3130Klimak Oliver 10000 0 nežrebovaný
3256Sun Martin 10001 0 nežrebovaný
3359Vrabel Michal 10000 0 nežrebovaný

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Cizmar Tomas 14170 0 - 10 Krisko Vladimir 100032
233Krupa Andrej 10000 0 - 10 Havalda Samuel 13762
33Compel Daniel 13570 1 - 00 Kuzela Richard 100034
435Lepskii Kirill 10000 0 - 10 Paluska Karol 13404
55Kubikova Nina 12160 1 - 00 Licha Paulina 100036
637Majtan Teo Jan 10000 0 - 10 Banas Kamil 11796
77Sahidi Shabir 11740 1 - 00 Malaschitz Teodor 100038
839Martincak Maximilian 10000 0 - 10 Sahidi Sear 11538
99Kyselica Daniel 10920 0 - 10 Meszaros Casey Ryan 100040
1041Nedoba Jakub 10000 0 - 10 Kapolkova Greta 108910
1111Havaldova Natalia 10680 1 - 00 Novak Jaroslav 100042
1243Novak Michal 10000 0 - 10 Banas Samuel 106312
1313Bachar Viliam 10000 1 - 00 Novak Peter 100044
1445Novak Tomas 10000 1 - 00 Bezak Samuel 100014
1515Davidovic Marco 10000 0 - 10 Ondrejcak Gregor 100046
1647Petrinec Simon 10000 1 - 00 Dohnal Filip 100016
1717Fratric Jakub 10000 1 - 00 Prielozny Timotej 100048
1849Rak Martin 10000 1 - 00 Hamid Hanka Leila 100018
1919Hargas Andrej 10000 0 - 10 Skripecky Marek 100050
2051Smaho Timur 10000 1 - 00 Helenin Jozef 100020
2121Hlavackova Claudia 10000 0 - 10 Smidova Michaela 100052
2253Sobinovsky Matus 10000 1 - 00 Hronec Tadeas 100022
2323Hrtko Dalibor Jakub 10000 0 - 10 Streska Sebastian 100054
2455Strisko Matej 10000 1 - 00 Jancovic Jakub 100024
2525Kaceriak Simon 10000 0 - 10 Sun Martin 100056
2657Toth Jan 10000 0 - 10 Kadela Fedor 100026
2727Kadela Filip Milan 10000 0 - 10 Valentova Sophia 100058
2859Vrabel Michal 10000 0 - 10 Kapolkova Alzbeta 100028
2929Kersten Martin 10000 1 - 00 Zalesky Daniel 100060
3061Zilinec Peter 10000 1 - 00 Klimak Oliver 100030
3131Krasnansky Radovan 10000 1 - 00 Zverka Jakub 100062