Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

13. Dobrovický rapid - Tereos TTD - open Grand Prix ČR

Poslední aktualizace18.03.2018 21:32:03, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 RpKrtg+/-
13GMVelička PetrCZE23902376ŠK HM Ostrava8,043,555,041,025012026,2
21GMSergeev VladimirUKR24471000Cizinci7,545,557,041,024492012,8
34IMČervený MartinCZE23722347ŠK JOLY Lysá nad Labem7,543,555,038,024012015,6
42FMBurdalev KirillCZE24162401ŠK Dopravní podnik Praha7,041,052,538,0234320-1,8
510Kožúšek DanielU20CZE21962212Region Panda, z.s.7,040,552,035,022762021,0
66IMŠuráň JanCZE23202277ŠK JOLY Lysá nad Labem7,039,550,536,0223720-5,0
711IMPřibyl JosefS60CZE21962179ŠK Dopravní podnik Praha6,542,054,035,522502018,4
85FMSabol MarianCZE23672334ŠK Vysoké Mýto6,540,052,534,5222320-16,0
922Vavřinec TomášCZE20552039Klub šachistů Říčany 19256,538,049,534,521212021,0
108Dubanský BohuslavCZE22492238TJ Bohemians Praha6,537,549,033,0213520-5,2
1114Kastner OldřichCZE20872051ŠK Bohemia Pardubice o.s.6,537,049,033,52105206,2
129FMJedlička AlešCZE222022252222 ŠK Polabiny, z.s.6,042,054,036,02219205,8
1316Větrovský MichalCZE20702078ŠK Loko Praha z.s.6,041,051,537,021982032,2
1415Záhorbenský JaroslavCZE20802083Sokol Bakov nad Jizerou6,039,050,033,52079203,0
1557Novotný LubomírCZE18171806ŠK Libštát6,039,048,032,020662066,2
1640Rastočný JosefU20CZE19241977Šachklub města Dobrovice, z.s.6,035,544,528,020632033,2
1721Wichs JakubCZE20622067TJ Kobylisy6,035,046,529,0201820-6,6
1813WIMŽemličková OlenawUKR21621000Cizinci6,035,046,032,5210620-8,8
197FMGregor JiříCZE22552225TJ Neratovice6,034,544,028,0199420-40,8
2055Ludvík TomášU20CZE181820062222 SK Polabiny, z.s.6,033,541,528,018792034,0
2137Hánl FrantišekCZE19431991Klub šachistů Říčany 19256,032,543,028,019222011,8
2229Žemlička VítCZE19791984TJ Kobylisy6,032,541,528,5192820-7,8
2331Plašil PetrCZE19591951TJ Kobylisy6,032,042,529,51976207,0
2425Kaplan DanielCZE20042010TJ Bohemia Poděbrady6,031,542,027,0194320-9,0
2520Jerman RichardS60CZE20642012ŠO TP Nova Kladno, z.s.5,540,552,532,021462019,2
2646Kindler MikhailCZE18942118Steinitz - Makabi Praha5,539,549,029,520642043,8
2727Šimeček BohumilCZE19901988ŠK Loko Praha z.s.5,538,549,532,020912022,2
2842Kopecký JiříCZE19191958TJ Kralupy nad Vltavou5,537,047,528,519912036,0
2918WFMKubíková HanawCZE20652061Klub šachistů Říčany 19255,535,545,530,0195720-21,6
3036Nedoma MarekCZE19481948TJ Auto Škoda Mladá Boleslav5,535,545,529,520612024,6
3147Dudek VojtěchU20CZE18861881TJ Jawa Brodce5,534,543,029,020262039,8
3212Kadeřábek JiříCZE21652145Sokol Bakov nad Jizerou5,534,043,527,5193220-42,0
3317Hulín PetrCZE20702058Sokol Bakov nad Jizerou5,533,043,527,0198320-17,4
3439Koper ŠtefanS60CZE19301932Český lev Kolešovice-šachový klub,5,531,541,525,5189120-3,6
3534Palas AlešCZE19571953TJ Kralupy nad Vltavou5,531,541,026,5186320-17,6
3626Janáček JaroslavCZE19972022ŠK Mahrla Praha z.s.5,040,551,531,02037208,6
3738Daniel JiříCZE19361927SK JOLY Lysa nad Labem5,037,047,528,019472014,8
3819CMPetras MilanCZE20642050ŠK Bohnice5,037,046,530,0193520-17,0
3953Kureš MichaelU20CZE18251920ŠK Lokomotiva Brno, z.s.5,035,545,028,018652027,2
4066Závůrková MonikawCZE17731837TJ Kavalier Sázava z.s.5,035,045,024,019792039,8
4184Janko JanCZE16261630ŠK Rapid Pardubice, z.s.5,035,043,526,018912060,2
4241Steiner JurajS60CZE19211931TJ Jawa Brodce5,034,544,025,01934205,0
4330Petráž MartinCZE19701993Šachklub města Dobrovice, z.s.5,033,543,026,0186520-23,6
4450Žváček AntonínCZE18551888SK Kbely5,033,542,526,519082018,6
4523Horák OtakarS60CZE20492052Sokol Mladá Boleslav5,033,043,027,0186020-39,6
4633Janouš PetrCZE19571975ŠK SLAVIA Liberec, z.s.5,031,541,526,0187120-17,6
4748Šindelář PavelS60CZE18711859ŠS Kostelec nad Černými lesy5,031,038,024,0181020-7,6
4852Němeček Pavel st.CZE18431853TJ Bohemia Poděbrady5,030,537,524,0165820-17,8
4949Kalvach LadislavS60CZE18561873ŠK Mahrla Praha z.s.5,029,038,524,0175020-16,2
50109Tarawski AdrianU20POL129810005,029,037,520,017642081,4
5151Zieliński HubertPOL185210004,536,546,526,01836203,8
5245Bartoš MiroslavCZE18971893TJ Bohemians Praha4,536,045,526,51906208,2
5363Novotný RomanCZE17901822TJ Sparta Kutná Hora4,535,044,025,019892037,4
5460Suchý FrantišekCZE18021803Šachklub města Dobrovice, z.s.4,533,043,021,5177420-4,2
5556Picek MiroslavCZE18181878TJ Neratovice4,533,042,025,0167220-7,6
5643Zikmund DanielCZE19171914ŠK Praha-Smíchov4,532,542,026,01915204,0
5732Královský MartinCZE19591908ŠS Kostelec nad Černými lesy4,532,542,026,0185420-23,0
5824Bartoníček ZdeněkS60CZE20251957ŠK Garde Kaznějov4,532,541,525,0171620-48,6
59114Kučera JiříS60CZE100010004,531,540,522,518422075,6
6044Sabolová GabrielawCZE19061925ŠK Vysoké Mýto4,530,538,522,5174220-33,0
6178Kühnmund IvanS60CZE16531695Steinitz - Makabi Praha4,530,538,519,517022011,6
6265Feierfeil JiříS60CZE17881756TJ Jawa Brodce4,528,537,519,0171120-16,4
6376Malý JiříS60CZE16811683CHESS MOST4,526,534,518,5161520-14,6
6482Dubnička AugustínU20CZE16341621Šachklub města Dobrovice, z.s.4,034,544,023,018712049,4
6535Hořínek KarelCZE19491918ŠK Bohnice4,033,043,022,5178220-38,4
6669Vaníček LukášCZE17601656TJ Jiskra Nový Bydžov4,032,541,520,0175720-2,2
6762Kožúšek SlavomírCZE17911725ŠK DDM Kostelec nad Orlicí4,031,041,022,0163720-24,2
6861Kasík MiroslavS60CZE17911871TJ Sokol Plzeň-Letná4,030,541,019,0171520-20,4
6995Holáň MilošCZE15131505TJ Kralupy nad Vltavou4,030,540,019,017482048,2
7028Skopec LubošCZE19811915Šachklub města Dobrovice, z.s.4,030,039,022,0171320-59,8
7177Ret Adam JosefU20CZE167317882222 ŠK Polabiny, z.s.4,030,037,519,51694201,8
7279Klimeš JanS60CZE16521648CHESS MOST4,029,537,520,01627207,2
7373Katsap VitalyCZE17241743Steinitz - Makabi Praha4,028,537,018,0168520-7,6
7471Davídek BohuslavS60CZE17451724ŠK Loko Praha z.s.4,028,535,520,0169820-9,2
7574Morávek JakubCZE17201741TJ Kralupy nad Vltavou4,028,036,517,0162020-24,2
7670Harcuba AdamU20CZE17481611TJ Auto Škoda Mladá Boleslav4,027,535,518,0168020-7,0
7785Šuráň JanU20CZE16251641ŠK PORG Praha4,027,535,016,0146620-22,4
7868Redek DanielCZE17621791Šachklub města Dobrovice, z.s.4,026,035,518,5171320-13,2
7972Fek MilanCZE17411741TJ Auto Škoda Mladá Boleslav4,026,035,017,0149020-43,8
8054Buryan PetrCZE18201821ŠK Rožďalovice4,025,533,515,5142220-62,2
8167Loquens LadislavS60CZE17631706TJ Auto Škoda Mladá Boleslav4,024,032,015,0153220-43,4
82100Šindler JaromírCZE14461550ŠK Bohemia Pardubice o.s.4,024,031,513,015072014,0
8364Šmejkal JosefCZE17881845TJ Auto Škoda Mladá Boleslav3,532,542,519,5169820-14,8
8481Lánský PetrS60CZE16461658TJ Kralupy nad Vltavou3,531,039,517,51695208,0
8590Schlögl DavidCZE15591592ŠK Viktoria Žižkov3,530,540,018,017542030,0
8686Kleprlík JanCZE16231598TJ Jawa Brodce3,530,539,018,017222015,6
8792Harašta FrantišekS60CZE15481572ŠK Mahrla Praha z.s.3,530,538,017,516982025,6
8875Závůrka VladimírCZE17011700TJ Kavalier Sázava z.s.3,530,037,018,5157820-23,6
8980Vít ZdeněkS60CZE16481679Steinitz - Makabi Praha3,529,038,016,5153220-22,2
9089Eliáš JakubU20CZE15611822TJ Auto Škoda Mladá Boleslav3,528,035,014,516092010,6
9158Přibylová RůženaS60wCZE18161773ŠK Dopravní podnik Praha3,527,035,518,0154220-41,0
9293Pletková VáclavawCZE15391538Šachklub města Dobrovice, z.s.3,527,033,016,516252017,6
93107Špringl MatějU20CZE13051555TJ Auto Škoda Mladá Boleslav3,526,533,514,015282026,6
9459Vocilka JiříS60CZE18111823TJ Sparta Kutná Hora3,526,035,516,5162120-48,6
9583Němeček LukášU20CZE16291724DDM Symfonie Poděbrady3,033,043,020,017262014,8
9697Pán JiříCZE14691469Sokol Bakov nad Jizerou3,030,038,517,015592016,2
9788Kaličiak JozefCZE15691562SK Kbely3,028,035,016,01565200,4
98111Vyskočil VladimírS60CZE10001739ŠK Bohnice3,026,535,017,015832045,6
9987Karafiát VáclavS60CZE15811533Šachklub města Dobrovice, z.s.3,025,534,015,0137920-31,2
100116Suchecki MichałU20POL100010003,024,531,013,014212035,6
101101Harcuba JanCZE14391420TJ Auto Škoda Mladá Boleslav3,024,530,011,5139620-11,8
102104Němeček Pavel ml.U20CZE13791267DDM Symfonie Poděbrady3,024,031,511,01420203,0
103108Krejbich LukášCZE12991116Šachklub města Dobrovice, z.s.3,022,528,510,014104021,6
104103Holub AntonínS60CZE13801389Šachklub města Dobrovice, z.s.3,021,527,010,0130020-22,2
10591Kadlec RudolfS60CZE15541554ŠK Bohnice3,021,027,08,5130220-53,0
10699Tománek KarelCZE14511413TJ Jawa Brodce2,526,032,011,5145320-5,0
10796Flek LukášU20CZE14981432Sokol Bakov nad Jizerou2,525,532,512,0135820-29,4
10894Sysr PavelCZE15161539TJ Spartak OEZ Letohrad2,525,032,511,5136420-35,4
10998Lorencová JitkawCZE14631422TJ Spartak OEZ Letohrad2,522,529,59,5129020-40,6
110112Škoda PavelU20CZE10001082ŠK Rožďalovice2,521,027,09,513452034,6
111102Stehlík PavelCZE14171279ŠK Rapid Pardubice, z.s.2,027,034,512,5145120-0,2
112113Antoš DavidU20CZE100010002,022,529,56,012692018,0
113105Kureš MiroslavCZE13411445ŠK Lokomotiva Brno, z.s.2,022,028,58,0126920-24,4
114115Matušík MilanS60CZE10001000CHESS MOST2,021,528,58,512262015,8
115110Vávrová JiřinaS60wCZE11161245ŠK Praha 41,020,026,03,0110620-15,2
116106Truhlář Alexandr U20CZE13131083ŠK Rožďalovice1,019,525,52,5103920-59,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Advertisement