Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

13. Dobrovický rapid - Tereos TTD - open Grand Prix ČR

Poslední aktualizace18.03.2018 21:32:03, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1GMSergeev Vladimir14101076UKR24471000Cizinci
2FMBurdalev Kirill14121913CZE24162401ŠK Dopravní podnik Praha
3GMVelička Petr300659CZE23902376ŠK HM Ostrava
4IMČervený Martin321141CZE23722347ŠK JOLY Lysá nad Labem
5FMSabol Marian308056CZE23672334ŠK Vysoké Mýto
6IMŠuráň Jan305782CZE23202277ŠK JOLY Lysá nad Labem
7FMGregor Jiří304638CZE22552225TJ Neratovice
8Dubanský Bohuslav309010CZE22492238TJ Bohemians Praha
9FMJedlička Aleš304824CZE222022252222 ŠK Polabiny, z.s.
10Kožúšek Daniel349500CZE21962212U20Region Panda, z.s.
11IMPřibyl Josef300187CZE21962179S60ŠK Dopravní podnik Praha
12Kadeřábek Jiří306711CZE21652145Sokol Bakov nad Jizerou
13WIMŽemličková Olena14105560UKR21621000wCizinci
14Kastner Oldřich307971CZE20872051ŠK Bohemia Pardubice o.s.
15Záhorbenský Jaroslav308960CZE20802083Sokol Bakov nad Jizerou
16Větrovský Michal303372CZE20702078ŠK Loko Praha z.s.
17Hulín Petr335533CZE20702058Sokol Bakov nad Jizerou
18WFMKubíková Hana302597CZE20652061wKlub šachistů Říčany 1925
19CMPetras Milan306665CZE20642050ŠK Bohnice
20Jerman Richard314510CZE20642012S60ŠO TP Nova Kladno, z.s.
21Wichs Jakub318574CZE20622067TJ Kobylisy
22Vavřinec Tomáš318353CZE20552039Klub šachistů Říčany 1925
23Horák Otakar319708CZE20492052S60Sokol Mladá Boleslav
24Bartoníček Zdeněk317276CZE20251957S60ŠK Garde Kaznějov
25Kaplan Daniel323454CZE20042010TJ Bohemia Poděbrady
26Janáček Jaroslav306681CZE19972022ŠK Mahrla Praha z.s.
27Šimeček Bohumil308188CZE19901988ŠK Loko Praha z.s.
28Skopec Luboš333530CZE19811915Šachklub města Dobrovice, z.s.
29Žemlička Vít303143CZE19791984TJ Kobylisy
30Petráž Martin332259CZE19701993Šachklub města Dobrovice, z.s.
31Plašil Petr359360CZE19591951TJ Kobylisy
32Královský Martin319155CZE19591908ŠS Kostelec nad Černými lesy
33Janouš Petr389846CZE19571975ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
34Palas Aleš319899CZE19571953TJ Kralupy nad Vltavou
35Hořínek Karel323276CZE19491918ŠK Bohnice
36Nedoma Marek342840CZE19481948TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
37Hánl František357510CZE19431991Klub šachistů Říčany 1925
38Daniel Jiří309869CZE19361927SK JOLY Lysa nad Labem
39Koper Štefan306606CZE19301932S60Český lev Kolešovice-šachový klub,
40Rastočný Josef377821CZE19241977U20Šachklub města Dobrovice, z.s.
41Steiner Juraj367516CZE19211931S60TJ Jawa Brodce
42Kopecký Jiří317152CZE19191958TJ Kralupy nad Vltavou
43Zikmund Daniel309796CZE19171914ŠK Praha-Smíchov
44Sabolová Gabriela332291CZE19061925wŠK Vysoké Mýto
45Bartoš Miroslav368954CZE18971893TJ Bohemians Praha
46Kindler Mikhail23707470CZE18942118Steinitz - Makabi Praha
47Dudek Vojtěch398780CZE18861881U20TJ Jawa Brodce
48Šindelář Pavel318825CZE18711859S60ŠS Kostelec nad Černými lesy
49Kalvach Ladislav317284CZE18561873S60ŠK Mahrla Praha z.s.
50Žváček Antonín397873CZE18551888SK Kbely
51Zieliński Hubert1171178POL18521000
52Němeček Pavel st.381888CZE18431853TJ Bohemia Poděbrady
53Kureš Michael386065CZE18251920U20ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
54Buryan Petr23715979CZE18201821ŠK Rožďalovice
55Ludvík Tomáš367664CZE18182006U202222 SK Polabiny, z.s.
56Picek Miroslav325198CZE18181878TJ Neratovice
57Novotný Lubomír328677CZE18171806ŠK Libštát
58Přibylová Růžena327131CZE18161773wS60ŠK Dopravní podnik Praha
59Vocilka Jiří338923CZE18111823S60TJ Sparta Kutná Hora
60Suchý František370860CZE18021803Šachklub města Dobrovice, z.s.
61Kasík Miroslav322091CZE17911871S60TJ Sokol Plzeň-Letná
62Kožúšek Slavomír351440CZE17911725ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
63Novotný Roman318477CZE17901822TJ Sparta Kutná Hora
64Šmejkal Josef331600CZE17881845TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
65Feierfeil Jiří327557CZE17881756S60TJ Jawa Brodce
66Závůrková Monika344680CZE17731837wTJ Kavalier Sázava z.s.
67Loquens Ladislav23707658CZE17631706S60TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
68Redek Daniel394041CZE17621791Šachklub města Dobrovice, z.s.
69Vaníček Lukáš392383CZE17601656TJ Jiskra Nový Bydžov
70Harcuba Adam386383CZE17481611U20TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
71Davídek Bohuslav377937CZE17451724S60ŠK Loko Praha z.s.
72Fek Milan393894CZE17411741TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
73Katsap Vitaly393940CZE17241743Steinitz - Makabi Praha
74Morávek Jakub357553CZE17201741TJ Kralupy nad Vltavou
75Závůrka Vladimír377678CZE17011700TJ Kavalier Sázava z.s.
76Malý Jiří305286CZE16811683S60CHESS MOST
77Ret Adam Josef384240CZE16731788U202222 ŠK Polabiny, z.s.
78Kühnmund Ivan393983CZE16531695S60Steinitz - Makabi Praha
79Klimeš Jan351555CZE16521648S60CHESS MOST
80Vít Zdeněk23706830CZE16481679S60Steinitz - Makabi Praha
81Lánský Petr315354CZE16461658S60TJ Kralupy nad Vltavou
82Dubnička Augustín386340CZE16341621U20Šachklub města Dobrovice, z.s.
83Němeček Lukáš383554CZE16291724U20DDM Symfonie Poděbrady
84Janko Jan336785CZE16261630ŠK Rapid Pardubice, z.s.
85Šuráň Jan368920CZE16251641U20ŠK PORG Praha
86Kleprlík Jan393231CZE16231598TJ Jawa Brodce
87Karafiát Václav335274CZE15811533S60Šachklub města Dobrovice, z.s.
88Kaličiak Jozef386413CZE15691562SK Kbely
89Eliáš Jakub384453CZE15611822U20TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
90Schlögl David23707143CZE15591592ŠK Viktoria Žižkov
91Kadlec Rudolf391522CZE15541554S60ŠK Bohnice
92Harašta František380660CZE15481572S60ŠK Mahrla Praha z.s.
93Pletková Václava394033CZE15391538wŠachklub města Dobrovice, z.s.
94Sysr Pavel361291CZE15161539TJ Spartak OEZ Letohrad
95Holáň Miloš23707631CZE15131505TJ Kralupy nad Vltavou
96Flek Lukáš386367CZE14981432U20Sokol Bakov nad Jizerou
97Pán Jiří23718951CZE14691469Sokol Bakov nad Jizerou
98Lorencová Jitka372897CZE14631422wTJ Spartak OEZ Letohrad
99Tománek Karel393274CZE14511413TJ Jawa Brodce
100Šindler Jaromír23709170CZE14461550ŠK Bohemia Pardubice o.s.
101Harcuba Jan386391CZE14391420TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
102Stehlík Pavel384496CZE14171279ŠK Rapid Pardubice, z.s.
103Holub Antonín386405CZE13801389S60Šachklub města Dobrovice, z.s.
104Němeček Pavel ml.383562CZE13791267U20DDM Symfonie Poděbrady
105Kureš Miroslav23707844CZE13411445ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
106Truhlář Alexandr 23716029CZE13131083U20ŠK Rožďalovice
107Špringl Matěj386529CZE13051555U20TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
108Krejbich Lukáš393959CZE12991116Šachklub města Dobrovice, z.s.
109Tarawski Adrian21860092POL12981000U20
110Vávrová Jiřina391808CZE11161245wS60ŠK Praha 4
111Vyskočil VladimírCZE10001739S60ŠK Bohnice
112Škoda Pavel23716002CZE10001082U20ŠK Rožďalovice
113Antoš DavidCZE10001000U20
114Kučera JiříCZE10001000S60
115Matušík Milan23720360CZE10001000S60CHESS MOST
116Suchecki Michał21003858POL10001000U20