Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:


προβολή στοιχείων τουρνουά
 

1o ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Junior ΕΩΣ 10 ΕΤΩΝ 2018 ΚΑΙ Bambini ΕΩΣ 8 ΕΤΩΝ 2018

Τελευταία ενημέρωση24.03.2018 22:42:20, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: chess club union

Ζευγάρια ομάδων για όλους τους γύρους

1. Γύρος την 2018/01/13 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Α.Π.Ο ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U10  Σ.Α. ΕΣΘ "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U101:
2  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U10  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U102:2
3  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U10  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U102:2
4  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U4:0
5  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν.Κ. U10  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U103:1
6  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U08  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U100:4
7  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10:
8  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U10  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U084:0
9  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10Β  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U10:
2. Γύρος την 2018/01/20 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U10  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν.Κ. U102:2
2  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U102:
3  Σ.Α. ΕΣΘ "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U10  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U102:2
4  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U103:1
5  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U10  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U101:3
6  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U102:2
7  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U08  Α.Π.Ο ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U102:
8  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U08:0
9  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10Β3½F:0F
3. Γύρος την 2018/01/27 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν.Κ. U10  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10:
2  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U101:
3  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U10  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U10:
4  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U10  Σ.Α. ΕΣΘ "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U103½F:0F
5  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U10  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U102:2
6  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U084:0
7  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U10:2
8  Α.Π.Ο ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U10  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U2:2
9  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U08  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10Β1:3
4. Γύρος την 2018/02/03 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U10  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν.Κ. U102:2
2  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U10  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U103:1
3  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U100:4
4  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U10  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U102:2
5  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U10  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U101:3
6  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Σ.Α. ΕΣΘ "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U102:2
7  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10Β2:2
8  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U08  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10:1
9  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U08  Α.Π.Ο ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U101:
5. Γύρος την 2018/03/17 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U10  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U103:1
2  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν.Κ. U10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U103:1
3  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U10  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U10:
4  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U101:3
5  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U103½F:0F
6  Σ.Α. ΕΣΘ "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U10  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U082:2
7  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10Β  Α.Π.Ο ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U101:3
8  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U10  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U2:2
9  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U080F:3½F
6. Γύρος την 2018/03/24 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U10  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U101:3
2  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U10  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν.Κ. U10:
3  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U104:0
4  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Σ.Α. ΕΣΘ "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U102:2
5  Α.Π.Ο ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U10  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U102:2
6  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U08  Σ.Ο. "ΣΑΧ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U103:1
7  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10Β  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U101:3
8  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ" U084:0
9  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U103:1