იმერეთის ჩემპიონატი ბლიცში ქალთა და მამაკაცთა შორის

Posledná aktualizácia 13.01.2018 11:38:15, Creator/Last Upload: georgian chess federation

Výber turnajaOpen, Women, me-2 Boys&Girls, me-3 Boys&Girls, me-4 Boys, me-4 Girls, utanrigo 8+ Boys, utanrigo 8+ Girls, utanrigo 8 Boys, utanrigo 8 Girls, Blitz
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 11 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11/11 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.MenoFideIDFEDElo
1Endeladze Ramaz13605208GEO2249
2Choladze Teimuraz13606387GEO1995
3Choladze Mariami13600931GEO1968
4Choladze Tea13608410GEO1793
5Tskhadadze Giorgi13608738GEO1787
6Babukhadia Levan13611399GEO1753
7Adamia Jaba13614584GEO1684
8Donashvili Ianuari13617524GEO1635
9Bendeliani Giorgi13617486GEO1630
10Memarnishvili Archil13614819GEO1618
11Datiashvili Davit13621440GEO1612
12Giorgadze Erekle13613197GEO1609
13Baghdavadze Mariam13611330GEO1608
14Esadze Tamari13611186GEO1601
15Bandzava Mamuka13613057GEO1542
16Ghachava Akaki13614568GEO1537
17Bendeliani Davit13619080GEO1523
18Maghlakelidze Lado13618822GEO1467
19Nemsadze Daviti13619250GEO1464
20Giorgadze Giorgi13621831GEO1411
21Tsirekidze Barbare13619012GEO1400
22Maghlakelidze Rusudan13617826GEO1398
23Dvalishvili Gocha13613120GEO1365
24Dvalishvili Akaki13615491GEO1332
25Khutsidze Luka13617346GEO1324
26Kirkitadze Vazha13619195GEO1310
27Esadze Kristine13613065GEO1275
28Gotiashvili Marta13617141GEO1182
29Abramidze Anastasia13621696GEO0
30Arsenidze Giorgi13624733GEO0
31Ashotia Barbare13625187GEO0
32Chaladze Giorgi13624920GEO0
33Dograshvili IliaGEO0
34Ivaneishvili Mate13621548GEO0
35Japaridze VladimeriGEO0
36Kakhidze Givi13621939GEO0
37Khvichia MateGEO0
38Kikoliashvili Nikoloz13621653GEO0
39Kvaratskhelia AkakiGEO0
40Mamrikishvili DavitiGEO0
41Paichadze Luka13625217GEO0
42Pkhakadze MateGEO0
43Revishvili Mariam13622030GEO0
44Ubilava Anri13624849GEO0
45Chubinidze Levan13620649GEO1322
46Chubinidze Ana13621521GEO1106