Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Přebor Prahy školních družstev v rapid šachu 2017/18 Kategorie ZŠ-1

Poslední aktualizace31.01.2018 19:21:17, Creator/Last Upload: czech republic licence 29

Konečné pořadí po 7 kolech

Čís.JménoRtgRtgNDružstvoBodyPartie%Šach.
1Janda Lukáš10001000ZŠ Satalice7,07100,03
2Pokorný Vincent10001000ZŠ a MŠ Kouzelné školy7,07100,04
3Davídek Zdeněk10001000ZŠ V Rybníčkách6,5792,92
4Souček Jan12451245ZŠ Curie A6,5792,92
5Melnikov Ivan10981098ZŠ Curie A6,5792,93
6Housa Vojtěch10001000ZŠ a MŠ Červený vrch6,5792,93
7Hrabě Vojtěch12471247ZŠ Radotín6,0785,71
8Dobsa Emma14551455PJZŠ Horáčkova6,0785,71
9Hrbek Jáchym11101110ZŠ U sv.Štěpána A6,0785,72
10Hrabě Kristián10201020ZŠ Radotín6,0785,73
11Day Tobiáš13921392ZŠ Curie A5,5778,61
12Adam Samuel10001000ZŠ a MŠ Kouzelné školy5,5778,63
13Pospíšil Jaroslav10001000ZŠ Satalice5,05100,04
14Liška Kryštov10001000ZŠ Lupáčova5,0683,33
15Bernt Theodor10001000ZŠ Jílovská5,0771,41
16Khoury Emir Nabil11861186ZŠ Londýnská5,0771,41
17Andrle Filip12271227ZŠ a MŠ Dolákova5,0771,41
18Dorey Maxime10001000ZŠ a MŠ Praha 3_15,0771,41
19Folda Ondřej10001000ZŠ a MŠ Kouzelné školy5,0771,42
20Filip Maxim10001000ZŠ Curie B5,0771,42
21Andrle Lukáš11151115ZŠ a MŠ Dolákova5,0771,42
22Hřebík Jan10001000ZŠ a MŠ Praha 3_15,0771,43
23Pokorný Matěj10001000ZŠ Na Dlouhém lánu5,0771,43
24Bílek Alexander10681068ZŠ Curie A5,0771,44
25Dolanský Dominik10001000ZŠ Lauderova5,0771,44
26Dickij Petr10001000ZŠ Dolní Chabry4,5675,03
27Senft Antonín10001000ZŠ Dolní Počernice4,5764,31
28Bradáček Martin11401140ZŠ Burešova4,5764,31
29Cihlář Eduard10461046ZŠ Curie B4,5764,31
30Valeš Karel10001000ZŠ Burešova4,5764,32
31Černá Alma10001000ZŠ Lauderova4,5764,32
32Sommer Šimon10001000ZŠ Dolní Počernice4,04100,03
33Barilo Petr10351035ZŠ PORG4,0580,03
34Platil Marek10001000ZŠ a MŠ nám. Svobody4,0666,72
35Rataj Lukáš10001000ZŠ Jílovská4,0666,73
36Bureš Filip10001000ZŠ Radotín4,0666,74
37Matějka Prokop10001000ZŠ Lupáčova4,0757,11
38Varhulík Martin12071207ZŠ a MŠ Červený vrch4,0757,11
39Truchlík Max10001000ZŠ Na Dlouhém lánu4,0757,11
40Yeromenko Bogdan10391039ZŠ Londýnská4,0757,12
41Cooper Antonín N.10001000ZŠ U sv.Štěpána B4,0757,12
42Souralová Jana10161016PJZŠ Horáčkova4,0757,12
43Brettl Tobiáš10001000ZŠ a MŠ Dolákova4,0757,13
44Yeats Alfred10001000ZŠ U sv.Štěpána B4,0757,13
45Oceláková Lucie10001000ZŠ Dolní Počernice3,5658,32
46Kosička Petr10991099ZŠ PORG3,5658,32
47Dolanská Ester10461046ZŠ Lauderova3,5750,01
48Martin Benjamin10001000ZŠ a MŠ nám. Svobody3,5750,01
49Mikeš Kryštof10351035ZŠ Slovenská3,5750,01
50Housa Jan10001000ZŠ a MŠ Červený vrch3,5750,02
51Řezníček Lukáš10001000ZŠ U sv.Štěpána A3,5750,03
52Novotný Jakub10001000ZŠ Londýnská3,5750,03
53Day Sophia10001000ZŠ Curie B3,5750,03
54Holub Mikuláš10001000ZŠ Londýnská3,0475,03
55Novák Filip10001000ZŠ Dolní Počernice3,0475,04
56Babich Danil10001000ZŠ Jílovská3,0560,02
57Čajka Richard10001000ZŠ U sv.Štěpána A3,0560,04
58Vondra Denis10001000ZŠ Jílovská3,0560,04
59Dubský Lukáš11001100Borci z Filosofské3,0650,01
60Javůrek Petr10001000ZŠ Dolní Chabry3,0650,02
61Pohl Jan10001000ZŠ PORG3,0650,02
62Dubský Tomáš10861086Borci z Filosofské3,0650,02
63Svoboda Daniel12501250ZŠ V Rybníčkách3,0742,91
64Donner Jan10921092ZŠ PORG3,0742,91
65Těšitel Michal10001000ZŠ Burešova3,0742,94
66Vršitá Tereza10001000ZŠ U sv.Štěpána B3,0742,94
67Šperl Ondřej10001000ZŠ Dubeč2,5462,53
68Němec Vojtěch10001000ZŠ Jílovská2,5550,02
69Sedláček Patrik10001000ZŠ Suchdol2,5641,71
70Štěpánek Tomáš10001000ZŠ Slovenská2,5641,72
71Hrbková Johana10281028ZŠ U sv.Štěpána A2,5735,71
72Melník Jiří10001000ZŠ V Rybníčkách2,5735,73
73Grigar Sebastian Theo00ZŠ U sv.Štěpána A2,02100,04
74Steinbach Dominik10001000ZŠ Londýnská2,0366,74
75Hartoš Marek10001000ZŠ Dolní Počernice2,0450,03
76Gia Bao Duong10001000ZŠ a MŠ nám. Svobody2,0450,04
77Davesne Raphael10001000ZŠ Slovenská2,0450,04
78Jandl Patrik10001000ZŠ PORG2,0450,04
79Virgulti Marco10001000ZŠ Lupáčova2,0540,02
80Petřík Jan10001000ZŠ a MŠ Weberova2,0540,02
81Limburský Jiří10001000ZŠ Nebušice2,0540,02
82Lapcevič Polina10001000ZŠ a MŠ nám. Svobody2,0540,02
83Fousek Petr10001000ZŠ Suchdol2,0540,04
84Špaček Martin10001000ZŠ Dolní Chabry2,0633,31
85Šebestián Max10001000ZŠ Na Dlouhém lánu2,0633,32
86Sabuka Patrik10001000PJZŠ Horáčkova2,0633,33
87Pidlyaskyy Petr10001000ZŠ V Rybníčkách2,0633,34
88Olejar David10001000ZŠ a MŠ Weberova2,0633,34
89Souček Kryštof10001000ZŠ U sv.Štěpána B2,0728,61
90Škop Martin10001000ZŠ Satalice2,0728,61
91Kozumplík Aleš10001000ZŠ Radotín2,0728,62
92Delevič Jan10001000ZŠ Lauderova2,0728,63
93Kouba Kristián10001000Borci z Filosofské1,5437,53
94Matuška Vincent10001000ZŠ a MŠ Praha 3_11,5437,53
95Fedonin Cyril10001000ZŠ a MŠ Červený vrch1,5437,54
96Dvořák Jáchym10001000ZŠ Lupáčova1,5530,02
97Botnari Darius10001000ZŠ a MŠ Weberova1,5625,03
98Chalupa Matěj10001000ZŠ Dubeč1,0250,02
99Foltýn Ondřej10001000ZŠ Dubeč1,0250,03
100Bátrla David10001000ZŠ Dubeč1,0250,04
101Piccolo Sebastien10001000ZŠ a MŠ Praha 3_11,0250,04
102Smítka Jiří Theodor10001000ZŠ a MŠ nám. Svobody1,0333,33
103Hollan Daniel10001000PJZŠ Horáčkova1,0333,33
104Caistor Tobiáš10001000ZŠ Lupáčova1,0333,34
105Rypáček Hugo10001000PJZŠ Horáčkova1,0333,34
106Štědrý Viktor10001000ZŠ a MŠ Červený vrch1,0333,34
107Klepal Antonín10001000ZŠ Satalice1,0425,02
108Dvořák Tomáš10001000ZŠ Suchdol1,0425,02
109Dolgov Martin10001000ZŠ Slovenská1,0425,03
110Slobodskaja Sophie10001000ZŠ Vodičkova1,0425,04
111Mikula Matyáš10001000ZŠ Nebušice1,0425,04
112Kollár Adrián10001000ZŠ Slovenská1,0616,72
113Otras Theodor10001000ZŠ a MŠ Kouzelné školy1,0714,31
114Isaak Aslan10001000ZŠ a MŠ Praha 3_10,5316,73
115Pech Matyáš10001000ZŠ Vodičkova0,5412,53
116Soukupová Veronika10001000ZŠ a MŠ Praha 3_10,5510,02
117Pour David10001000ZŠ Vodičkova0,568,31
118Bulka Tomáš10001000ZŠ Vodičkova0,568,32
119Odolan Patrik10001000ZŠ Burešova0,577,13
120Mosorjak Maxim10001000ZŠ Curie B0,577,14
121Zeman Maxim10001000ZŠ a MŠ Dolákova0,577,14
122Souralová Alena10001000PJZŠ Horáčkova0,010,04
123Ježek Adam10001000ZŠ Radotín0,010,04
124Wasserbauer Pavel10001000ZŠ Dubeč0,020,02
125Bilavčík Max10001000ZŠ Lupáčova0,020,03
126Vrána Jakub10001000Borci z Filosofské0,020,04
127Burdová Lucie10001000Borci z Filosofské0,020,04
128Altynski Štěpán10001000ZŠ Na Dlouhém lánu0,020,04
129Lipovská Viktorie10001000ZŠ Dubeč0,030,01
130Potocký Štěpán10001000ZŠ Dolní Počernice0,030,02
131Bříza Jan10001000ZŠ Suchdol0,030,02
132Tříska Adam10001000ZŠ Suchdol0,040,03
133Žáček Matěj10001000ZŠ Na Dlouhém lánu0,040,04
134Bartoš Ondřej10001000ZŠ a MŠ Weberova0,050,01
135Štička Vincent10001000ZŠ Nebušice0,050,01
136Gaďurková Marie10001000ZŠ Satalice0,050,02
137Pecina Daniel10001000ZŠ Nebušice0,050,03

Poznámka: kontumační body se nezapočítavají

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž