Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie 2. stupeň ZŠ

Poslední aktualizace23.01.2018 18:15:45, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  10. ZŠ Rousínov (Rtg prům.:1218, PH 1: 12,5 / PH 2: 95,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Hvozdovič Jan1599CZE39933701111½15,571376
2Hofman Otto1088CZE00001001,071326
3Boba Tomáš1184CZE00111003,071193
4Hvozdovičová Hana1000CZE00011103,071115

Info o hráči

Hvozdovič Jan 1599 CZE Rp:2016
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
119Barák David1881CZE6,0s 01
26Tatar Štěpán1000CZE1,5w 11
311Jordán Pavel1118CZE1,5s 11
458Arabo Semir1107CZE3,0w 11
524Brídl Dominik1232CZE1,0s 11
615Khadash Kamil1849CZE5,0s ½1
71Pečenka Petr1445CZE1,0w 11
Hofman Otto 1088 CZE Rp:1359
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
120Faja Vilém1883CZE6,0w 02
27Hloušek Martin1211CZE2,0s 02
312Michalica Kryštof David1113CZE3,0w 02
459Lukáš František1000CZE5,0s 02
525Gajdoš Josef1000CZE0,5w 12
616Khadash Samuel1768CZE5,0w 02
72Žaža Martin1305CZE5,0s 02
Boba Tomáš 1184 CZE Rp:1645
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
121Glozar Petr1614CZE5,0s 03
28Kavin Max1000CZE4,0w 03
313Frk Tomáš1092CZE3,0s 13
460Horák Jakub1000CZE2,5w 13
526Měchura Jaroslav1000CZE1,0s 13
617Boreš Tomáš1151CZE3,0s 03
73Richter Rudolf1493CZE6,0w 03
Hvozdovičová Hana 1000 CZE Rp:1701
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
123Dvořáková Olga1592CZE3,0w 04
29Navrátil David1000CZE2,0s 04
314Klikorka Josef1000CZE1,0w 04
461Kališ Viktor1000CZE2,5s 14
527Smetana Jonáš1081CZE5,0w 14
618Maňásek Bedřich1015CZE3,5w 14
74Moos Lukáš1119CZE3,5s 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.1  Gymnázium tř. Kpt. Jaroše BrnoELO-8  ZŠ RousínovELO4 : 0
1.1
Barák, David
1881-
Hvozdovič, Jan
15991 - 0
1.2
Faja, Vilém
1883-
Hofman, Otto
10881 - 0
1.3
Glozar, Petr
1614-
Boba, Tomáš
11841 - 0
1.4
Dvořáková, Olga
1592-
Hvozdovičová, Hana
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.8  ZŠ RousínovELO-12  Gymnázium BlanskoELO1 : 3
6.1
Hvozdovič, Jan
1599-
Tatar, Štěpán
10001 - 0
6.2
Hofman, Otto
1088-
Hloušek, Martin
12110 - 1
6.3
Boba, Tomáš
1184-
Kavin, Max
10000 - 1
6.4
Hvozdovičová, Hana
1000-
Navrátil, David
10000 - 1
3. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.10  GPOA ZnojmoELO-8  ZŠ RousínovELO2 : 2
7.1
Jordán, Pavel
1118-
Hvozdovič, Jan
15990 - 1
7.2
Michalica, Kryštof David
1113-
Hofman, Otto
10881 - 0
7.3
Frk, Tomáš
1092-
Boba, Tomáš
11840 - 1
7.4
Klikorka, Josef
1000-
Hvozdovičová, Hana
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.8  ZŠ RousínovELO-13  Gymnázium Matyáše Lercha BrnoELO3 : 1
6.1
Hvozdovič, Jan
1599-
Arabo, Semir
11071 - 0
6.2
Hofman, Otto
1088-
Lukáš, František
10000 - 1
6.3
Boba, Tomáš
1184-
Horák, Jakub
10001 - 0
6.4
Hvozdovičová, Hana
1000-
Kališ, Viktor
10001 - 0
5. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.11  ZŠ J.A.Komenského KyjovELO-8  ZŠ RousínovELO0 : 4
7.1
Brídl, Dominik
1232-
Hvozdovič, Jan
15990 - 1
7.2
Gajdoš, Josef
1000-
Hofman, Otto
10880 - 1
7.3
Měchura, Jaroslav
1000-
Boba, Tomáš
11840 - 1
7.4
Smetana, Jonáš
1081-
Hvozdovičová, Hana
10000 - 1
6. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.2  Tyršova ZŠ Brno KuldovaELO-8  ZŠ RousínovELO2½:1½
4.1
Khadash, Kamil
1849-
Hvozdovič, Jan
1599½ - ½
4.2
Khadash, Samuel
1768-
Hofman, Otto
10881 - 0
4.3
Boreš, Tomáš
1151-
Boba, Tomáš
11841 - 0
4.4
Maňásek, Bedřich
1015-
Hvozdovičová, Hana
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.8  ZŠ RousínovELO-4  ZŠ a MŠ TGM ZastávkaELO1 : 3
4.1
Hvozdovič, Jan
1599-
Pečenka, Petr
14451 - 0
4.2
Hofman, Otto
1088-
Žaža, Martin
13050 - 1
4.3
Boba, Tomáš
1184-
Richter, Rudolf
14930 - 1
4.4
Hvozdovičová, Hana
1000-
Moos, Lukáš
11190 - 1