Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie 2. stupeň ZŠ

Poslední aktualizace23.01.2018 18:15:45, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  11. Gymnázium Velké Pavlovice (Rtg prům.:1054, PH 1: 11 / PH 2: 83)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Rolíšek Dominik1216CZE39108501100013,071288
2Poulík Matyáš1000CZE01101014,071163
3Hicl Filip1000CZE00100001,071046
4Studýnka Jakub1000CZE01100013,071065

Info o hráči

Rolíšek Dominik 1216 CZE Rp:1651
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
137Kudlička Robert1413CZE3,0s 01
211Jordán Pavel1118CZE1,5s 11
324Brídl Dominik1232CZE1,0w 11
450Vaculík Martin1518CZE2,5w 01
529Vašíček Jiří1625CZE4,5s 01
658Arabo Semir1107CZE3,0w 01
76Tatar Štěpán1000CZE1,5w 11
Poulík Matyáš 1000 CZE Rp:1814
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
138Chromý Ondřej Jakub1153CZE2,0w 02
212Michalica Kryštof David1113CZE3,0w 12
325Gajdoš Josef1000CZE0,5s 12
451Hrádek Matyáš1663CZE4,5s 02
530Stehlík Jiří1000CZE0,5w 12
659Lukáš František1000CZE5,0s 02
77Hloušek Martin1211CZE2,0s 12
Hicl Filip 1000 CZE Rp:1491
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
139Mikulášek Ondřej1101CZE3,5s 03
213Frk Tomáš1092CZE3,0s 03
326Měchura Jaroslav1000CZE1,0w 13
452Šebesta Šimon1127CZE5,0w 03
531Svoboda Matěj1000CZE5,0s 03
660Horák Jakub1000CZE2,5w 03
78Kavin Max1000CZE4,0w 03
Studýnka Jakub 1000 CZE Rp:1750
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
140Kužílek Martin1348CZE5,0w 04
214Klikorka Josef1000CZE1,0w 14
327Smetana Jonáš1081CZE5,0s 14
453Kamenský Jeroným1028CZE4,0s 04
532Jüthner Dominik1000CZE4,0w 04
661Kališ Viktor1000CZE2,5s 04
79Navrátil David1000CZE2,0s 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.7  Gymnázium a SOŠZE VyškovELO-14  Gymnázium Velké PavloviceELO4 : 0
7.1
Kudlička, Robert
1413-
Rolíšek, Dominik
12161 - 0
7.2
Chromý, Ondřej Jakub
1153-
Poulík, Matyáš
10001 - 0
7.3
Mikulášek, Ondřej
1101-
Hicl, Filip
10001 - 0
7.4
Kužílek, Martin
1348-
Studýnka, Jakub
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.10  GPOA ZnojmoELO-14  Gymnázium Velké PavloviceELO1 : 3
7.1
Jordán, Pavel
1118-
Rolíšek, Dominik
12160 - 1
7.2
Michalica, Kryštof David
1113-
Poulík, Matyáš
10000 - 1
7.3
Frk, Tomáš
1092-
Hicl, Filip
10001 - 0
7.4
Klikorka, Josef
1000-
Studýnka, Jakub
10000 - 1
3. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.14  Gymnázium Velké PavloviceELO-11  ZŠ J.A.Komenského KyjovELO4 : 0
6.1
Rolíšek, Dominik
1216-
Brídl, Dominik
12321 - 0
6.2
Poulík, Matyáš
1000-
Gajdoš, Josef
10001 - 0
6.3
Hicl, Filip
1000-
Měchura, Jaroslav
10001 - 0
6.4
Studýnka, Jakub
1000-
Smetana, Jonáš
10811 - 0
4. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.14  Gymnázium Velké PavloviceELO-5  Gymnázium HustopečeELO0 : 4
3.1
Rolíšek, Dominik
1216-
Vaculík, Martin
15180 - 1
3.2
Poulík, Matyáš
1000-
Hrádek, Matyáš
16630 - 1
3.3
Hicl, Filip
1000-
Šebesta, Šimon
11270 - 1
3.4
Studýnka, Jakub
1000-
Kamenský, Jeroným
10280 - 1
5. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.9  ZŠ SloupELO-14  Gymnázium Velké PavloviceELO3 : 1
4.1
Vašíček, Jiří
1625-
Rolíšek, Dominik
12161 - 0
4.2
Stehlík, Jiří
1000-
Poulík, Matyáš
10000 - 1
4.3
Svoboda, Matěj
1000-
Hicl, Filip
10001 - 0
4.4
Jüthner, Dominik
1000-
Studýnka, Jakub
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.14  Gymnázium Velké PavloviceELO-13  Gymnázium Matyáše Lercha BrnoELO0 : 4
6.1
Rolíšek, Dominik
1216-
Arabo, Semir
11070 - 1
6.2
Poulík, Matyáš
1000-
Lukáš, František
10000 - 1
6.3
Hicl, Filip
1000-
Horák, Jakub
10000 - 1
6.4
Studýnka, Jakub
1000-
Kališ, Viktor
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.14  Gymnázium Velké PavloviceELO-12  Gymnázium BlanskoELO3 : 1
7.1
Rolíšek, Dominik
1216-
Tatar, Štěpán
10001 - 0
7.2
Poulík, Matyáš
1000-
Hloušek, Martin
12111 - 0
7.3
Hicl, Filip
1000-
Kavin, Max
10000 - 1
7.4
Studýnka, Jakub
1000-
Navrátil, David
10001 - 0