Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O perníkovou chaloupku 2018 mladší

Poslední aktualizace06.01.2018 14:24:48, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Nejedlý Radek386960CZE1521TJ CHS Chotěboř
2Jun Robert23709510CZE1366TJ CHS Chotěboř
3Nejedlý Lukáš399760CZE1307TJ CHS Chotěboř
4Fencl Vítek23715790CZE1271TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5Jun Rostislav23719524CZE1164TJ CHS Chotěboř
6Hladká Leontýna23709227CZE1116ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
7Šťávová Markéta23714824CZE1112DDM Budík Moravské Budějovice
8Zeman Daniel NikolasCZE1109TJ Spartak Vlašim
9Zezula MatějCZE1099TJ+DDM Náměšť n/Oslavou
10Celarová AdélaCZE1090TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11Zmek Jaroslav23720131CZE1086TJ CHS Chotěboř
12Čech Zbyněk23719893CZE1084ŠK Světlá nad Sázavou
13Novák TobiášCZE1060TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14Vrzáková Adéla23715650CZE1056TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15Klaus MatyášCZE1049Gambit Jihlava
16Koumar TomášCZE1048TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17Průša SebastiánCZE1043TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18Kovařík VítCZE1029Gambit Jihlava
19Hladký Mikuláš23720476CZE1007ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
20Blais PetrCZE1000DDM Třebíč
21Filipec MilanCZE1000ZŠ a MŠ Valeč
22Havelka Aleš23719141CZE1000Gambit Jihlava
23Havelková Kamila23719150CZE1000Gambit Jihlava
24Hotový PetrCZE1000ZŠ a MŠ Valeč
25Janata AdamCZE1000ŠK Světlá nad Sázavou
26Kijonka PetrCZE1000TJ+DDM Náměšť n/Oslavou
27Krupičková PavlaCZE1000ŠK Active Žďár n/Sázavou
28Křivánek MatějCZE1000DDM Budík Moravské Budějovice
29Matejka JakubCZE1000TJ Spartak Pelhřimov
30Matejka SamuelCZE1000TJ Spartak Pelhřimov
31Milichovský MichalCZE1000TJ Žďár nad Sázavou z.s.
32Mičánek MaxCZE1000ZŠ a MŠ Valeč
33Nekvindová EliškaCZE1000ZŠ O. Březiny Jihlava
34Nepomucký TomášCZE1000Hrušky
35Nováček Jakub23720018CZE1000TJ CHS Chotěboř
36Pejchová DitaCZE1000ZŠ Jamné
37Pelán StanislavCZE1000TJ+DDM Náměšť n/Oslavou
38Policar MartinCZE1000ZŠ O.Březiny Jihlava
39Píša AdamCZE1000ZŠ O.Březiny Jihlava
40Rybáčková LucieCZE1000Gambit Jihlava
41Satrapa JanekCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
42Spilka KryštofCZE1000Gambit Jihlava
43Tichánek AdamCZE1000Gambit Jihlava
44Vondra FilipCZE1000Gambit Jihlava
45Zeman Tomáš MathiasCZE1000TJ Spartak Vlašim
46Zmek MichalCZE1000TJ CHS Chotěboř
47Zástěra JosefCZE1000TJ Žďár nad Sázavou z.s.
48Šedý MikešCZE1000ŠK Světlá nad Sázavou
49Šorf FilipCZE1000DDM Bystřice n/P
50Šťávová Lucie23715642CZE1000DDM Budík Moravské Budějovice