Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Novoroční cena města Bílovce 2018

Poslední aktualizace29.01.2018 12:35:55, Creator/Last Upload: czech republic licence 65

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
13FMBurdalev KirillCZE2397ŠK Dopravní podnik Praha8,042,053,543,02019,2
22GMGlek IgorGER24307,543,055,539,5209,2
31IMZwardoň VojtěchCZE2540Beskydská šachová škola z.s.7,541,052,037,520-10,4
47FMMalík JanCZE2265TJ Ostrava7,540,551,537,52010,8
55FMMudrák JosefCZE2295Slavia Kroměříž7,044,556,538,02024,4
64FMCaletka RadomírCZE2354ŠK Slavoj Poruba7,041,051,536,520-4,4
761Havelka OndřejCZE1790Interchess z.s.6,544,056,535,52092,4
811IMMichenka JozefCZE2177ŠK HM Ostrava6,541,553,035,52019,0
910Krajina AlešCZE2205ŠK HM Ostrava6,541,052,535,0205,8
106IMMroziak MaciejPOL22736,540,552,037,0209,4
118FMSobek JaroslavCZE2246ŠK Karviná6,539,551,034,5208,0
1213Kapusta PetrCZE2166Slavia Kroměříž6,538,549,532,020-14,8
1324Řezníček MarcelCZE2068ŠKTP Hrabyně6,538,549,031,520-8,2
1414Václavík MartinCZE2154ŠK Slavoj Poruba6,537,048,031,520-4,0
159Bolacký JiříCZE2218ŠK Slavoj Poruba6,044,056,036,0209,8
1612IMKlíma LukášCZE2169ŠK Slavoj Poruba6,042,054,035,02013,0
1719Štěpán PatrikCZE2118Beskydská šachová škola z.s.6,041,554,034,0208,2
1815Šplíchal StanislavCZE2127TJ Ostrava6,039,552,035,52010,6
1922Očkay TomášCZE2095ŠK Slavoj Poruba6,039,050,533,52016,4
2017Trapl DaliborCZE2126ŠK Loko Praha z.s.6,036,547,531,020-14,8
28Jelínek MarekCZE2062TJ Ostrava6,036,547,531,020-12,8
2233Cudnik AndrzejPOL19826,036,044,532,02015,2
2330Didi JanCZE2045TJ Ostrava6,035,546,030,020-2,4
2447Hyrš MartinCZE1883ŠK Duras BVK6,035,545,027,52015,6
2527FMPacl VáclavCZE2062TJ Slovan Havířov6,035,044,528,520-5,2
2646Petrov BogoljubCZE1888ŠK Hošťálkovice, z.s.6,034,544,028,02010,6
2749Sowa WiktoriaPOL1861UKS Rodlo Pole6,034,543,528,02033,6
2839Dostál RadimCZE1936ŠK Slavoj Poruba6,034,044,528,52014,2
2926Potomák VladimírCZE2063ŠK Slavoj Poruba5,539,049,032,020-2,0
3021Weissmann LukášCZE2105Beskydská šachová škola z.s.5,537,548,031,520-7,8
3141Beneš MiroslavCZE1919Slavia Kroměříž5,537,046,529,52022,6
3223Kuchař MatějCZE2070Beskydská šachová škola z.s.5,536,547,029,520-14,0
3370Čáp ŠimonCZE1754VOKD Poruba5,536,046,029,52046,2
3431Slavinský RostislavCZE2015TJ Nový Jičín5,536,046,029,520-11,8
3548Neumann FilipCZE1862SK Slavia Orlová5,534,544,526,0203,6
3642Vlachopulos GeorgisCZE1919Lokomotiva Krnov5,534,044,028,0202,8
3740Vinklárek RobertCZE1930TJ Nový Jičín5,533,544,027,5208,0
3835Valenčík JozefCZE1957TJ Slovan Havířov5,040,550,030,02017,0
3929Holý FilipCZE2061TJ Sokol Plzeň-Letná5,040,050,029,520-5,2
4085Oborný TomášCZE1619TJ Ostrava5,038,047,029,02068,6
4138Malinovský PetrCZE1942Lokomotiva Krnov5,036,547,029,0209,2
4225Chlevišťan JakubCZE2065ŠK Slavoj Poruba5,036,046,030,020-26,0
4362Špála JiříCZE1784TJ Ludgeřovice, z.s.5,035,543,525,5205,2
4418Šnyta ZdeněkCZE2123ŠKTP Hrabyně5,035,046,029,520-39,6
4544Maňuch MiroslavCZE1917ŠK Slavoj Poruba5,035,045,526,520-23,8
4690Schoffer MartinCZE1607ŠK Šenov5,035,045,023,02042,8
4766Kriebel RudolfCZE1768ŠK TJ Dolní Benešov5,035,044,527,52026,6
4899Šerek OndřejCZE1552TJ Fulnek5,035,043,524,52058,8
4964Krampol VladimírCZE1781SK Stonava5,034,044,027,02021,4
5072Jaššo SlavomírCZE1724ŠK POGO Budišov n/B.5,033,544,523,52031,0
5134Urbanik LukasSVK19585,033,543,528,520-19,6
5237Staněk StanislavCZE1943Jezdci Jundrov5,033,542,027,020-14,0
5357Bergloviec JanCZE1824ŠK POGO Budišov n/B.5,033,541,527,02026,8
5420FMČempel JaroslavCZE2118ŠK Slavoj Poruba5,033,044,526,520-42,8
5516Zimniok LubomírCZE2127ŠK Karviná5,033,042,526,520-55,4
5655Štefaník MarekCZE1837TJ Ostrava5,033,042,027,02015,8
5752Ludvíček JosefCZE1844SK Boršice5,033,042,024,020-7,8
5871Petrov NikolajCZE1739ŠK Šenov5,033,040,526,02039,2
5932Papán CyrilCZE2006TJ Nový Jičín5,032,543,527,020-37,4
6045Tyleček DrahomírCZE1897TJ Ostrava5,032,542,024,020-19,4
6154Vihnár MilanCZE1843HTJ Odra Ostrava5,032,541,026,02015,4
6258Cyroň KarelCZE1824ŠK Hošťálkovice, z.s.5,031,040,024,520-9,0
6365Bayer VlastimilCZE1774Slovan Ostrava5,031,040,024,020-1,0
6484Broskevič LumírCZE1626ŠK Šenov5,030,540,021,02010,2
6543Dostál PetrCZE1919ŠK Slavoj Poruba5,030,539,522,520-38,8
6656Bienek PetrCZE1833TJ Nový Jičín5,027,035,523,020-7,4
67128Hlaváček PetrCZE1801TJ Polešovice4,536,547,027,0
6836Káňa PavelCZE1943ŠK Karviná4,534,545,525,520-25,4
6988Tesárek AdolfCZE1608TJ Hradec n/Moravicí4,534,042,522,02027,8
70129Kučera TomášCZE1518ŠK TJ Dolní Benešov4,532,540,021,02040,6
7153Kozelský MarekCZE1844ŠK Šenov4,532,040,525,02011,0
7268Stračánek JaroslavCZE1755ŠK Slavoj Poruba4,532,039,024,520-1,0
7359Fiala RadovanCZE1817ŠK Hošťálkovice, z.s.4,531,539,523,520-25,8
7460Bárta JanCZE1792ŠK Slavoj Poruba4,531,538,524,520-14,2
7573Tkadleček PetrCZE1720TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek4,530,541,022,020-3,6
7667Nešpor IvanCZE1759ŠK Šenov4,530,537,524,520-15,4
7778Klein JiříCZE1671TJ Hradec n/Moravicí4,529,539,520,5208,0
7869Balogh MilanCZE1755TJ Ostrava4,528,036,020,520-2,8
79132Dobiáš PatrikCZE10004,526,035,016,5
8086Gajda RostislavCZE1614VOKD Poruba4,525,533,017,020-45,2
8150Albertovič LukášCZE1858ŠK Slavoj Poruba4,525,034,020,520-34,6
82127Smrek DušanCZE18154,034,543,521,5
8383Melzer PetrCZE1627TJ Slovan Havířov4,032,541,020,020-11,2
8482Folwarczný JiříCZE1646ŠK Karviná4,032,041,520,52011,6
8551Oborný LuborCZE1854ŠK Slavoj Poruba4,031,040,023,020-39,0
8663Kondula DominikCZE1783ŠK Slavoj Poruba4,031,038,023,520-34,8
8781Vlček AntonínCZE1656TJ Vítkov4,030,540,020,020-8,4
8880Peťovský ĽudovítCZE1659Slezan Opava4,030,539,518,0200,4
8976Opluštil JiříCZE1692Spartak Bílovec4,030,039,519,020-13,0
9087Ramian ZdeněkCZE1614TJ Mariánské Hory4,030,038,519,520-13,6
91101Bohdal KarelCZE1531Spartak Bílovec4,029,536,517,020-7,4
9293Malina RomanCZE1579ŠK Slavoj Poruba4,029,037,018,020-15,0
93123Kula AnnaPOL12104,029,036,517,02062,0
9477Kolařík TomášCZE1673ŠK Hošťálkovice, z.s.4,028,538,017,020-40,6
95122Juračák DavidCZE1230Interchess z.s.4,028,536,517,02063,0
9674Folta FrantišekCZE1710TJ Nový Jičín4,028,038,519,020-17,2
9789Třetina ZdeněkCZE1607TJ Mariánské Hory4,028,035,019,520-14,4
98140Strýček OskarCZE10004,027,535,019,5
9994Machura JaroslavCZE15744,027,535,017,020-11,8
100135Matusík JiříCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,023,530,515,5
10179Cibulka MichalCZE1663Slezan Opava4,023,032,014,020-61,2
10275Macura JiříCZE16973,533,042,520,0205,2
10392Peška JanCZE1604ŠK Hošťálkovice, z.s.3,532,540,019,020-12,8
10491Šíma PatrikCZE1605TJ Ludgeřovice, z.s.3,532,040,520,5203,6
105105Chlevišťan JaromírCZE1484VOKD Poruba3,531,038,515,5200,4
106119Vialitchanka MikalaiBLR1268RCOP3,529,037,016,02033,0
107141Zborovský MartinCZE1000TJ Nový Jičín3,528,537,016,5
108124Oborný StanislavCZE1185TJ Ostrava3,527,535,516,52051,8
109107Falhar BřetislavCZE1470Spartak Bílovec3,527,034,514,02026,8
110110Sudolský JanCZE1432VOKD Poruba3,526,535,014,52022,2
111121Šeděnka MilanCZE12363,526,534,014,02049,6
112103Kympergr VojtěchCZE1505TJ Spartak Přerov3,526,533,015,020-31,4
11397Karásek JaroslavCZE1570ŠK POGO Budišov n/B.3,526,033,015,020-31,4
114102Bošňák OndrejCZE1523VOKD Poruba3,524,532,012,520-43,2
115116Neumann KarelCZE1340TJ Ostrava3,524,031,513,02036,8
116137Raška VítCZE10003,523,531,016,0
117126Vaněk JakubCZE1056TJ Ostrava3,520,526,511,000,0
11895Zygma JiříCZE15723,030,540,016,020-41,0
119112Bravanský MichalCZE1392Spartak Bílovec3,029,538,017,02033,2
120114Kopecký MichalCZE1376TJ Hradec n/Moravicí3,029,036,016,02018,4
121113Peterek ZbyněkCZE1391TJ Ostrava3,028,536,515,02010,8
122106Kula TomaszPOL14773,028,535,015,020-21,4
123117Bravanský LukášCZE1335Spartak Bílovec3,026,534,514,5209,6
124100Slavík MiroslavCZE1548Tatran Poštorná3,025,531,512,520-43,2
125118Trifonov DanielCZE1306TJ Nový Jičín3,025,032,013,0201,2
126109Pirhala LadislavCZE1442Dynamo DP Ostrava3,024,531,513,020-32,4
127115Hruška StanislavCZE1368ŠK Šenov3,024,030,013,020-5,6
128125Matusík OndřejCZE1159Beskydská šachová škola z.s.2,526,532,513,02014,2
12998Glacner KarelCZE1570ŠK Bystrc Oilers2,526,034,513,020-22,6
130111Štefaník PetrCZE1406Tatra Kopřivnice2,526,033,013,020-12,8
131120Lasák PetrCZE12592,525,032,09,020-0,8
132136Mišun VojtěchCZE1000TJ Fulnek2,524,531,010,0
13396Babiš ZdeněkCZE1571Spartak Bílovec2,524,031,011,520-63,4
134108Kubelka JaroslavCZE1451TJ Fulnek2,521,527,59,520-35,8
135104Barčik PeterCZE1493TJ Mariánské Hory2,024,031,09,020-62,8
136142Šablatura MartinCZE10002,020,527,59,0
137130Šuchma JakubCZE1041TJ Ostrava2,018,023,55,0
138131Matusík PetrCZE1011Beskydská šachová škola z.s.2,018,023,53,0
139133Króliczek MartinCZE1000TJ Nový Jičín2,017,523,56,0
140138Růčka PavelCZE10001,020,526,55,0
141139Socha JakubCZE10001,019,025,55,0
142134Langer TomášCZE1000Spartak Bílovec1,019,024,55,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break