Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Jirky Pavliše 2017

Poslední aktualizace01.01.2018 14:27:58, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1FMTůma Jiří318337CZE2319TJ CHS Chotěboř
2Hrubeš Pavel327204CZE2170TJ Lanškroun
3Vařejčko Josef303178CZE2152TJ Sokol Zaječice
4Pokorný Tomáš306622CZE2150TJ Lanškroun
5Vincze Roman324906CZE2147TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6Lorenc Oldřich306932CZE2050TJ Štefanydes Polička
7Solil Roman340430CZE2043TJ Lanškroun
8Kastner Oldřich307971CZE2038ŠK Bohemia Pardubice o.s.
9Jiruše Josef309273CZE2014
10Houška Bronislav317055CZE1984TJ Štefanydes Polička
11Hájek Jiří309621CZE1967TJ Sokol Zaječice
12Linhart Zbyněk340154CZE1963TJ ŠO Chrudim
13Třasák Ondřej340499CZE1963ŠK Bohemia Pardubice o.s.
14Dvořák Slavomil329061CZE1962ŠO Hlinsko
15Hospodka Josef346845CZE1946TJ CHS Chotěboř
16Jecha Petr336823CZE1944TJ Jiskra Jaroměř
17Ševčík Leoš341118CZE1942Spartak Adamov
18Roušar Zdeněk316989CZE1932ŠO Hlinsko
19Starý Lukáš322806CZE1893Jiskra Heřmanův Městec
20Říha Vojtěch377430CZE1890ŠO Hlinsko
21Sodomka Adam359408CZE1883TJ Štefanydes Polička
22Netušil Jakub325139CZE1877ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
23Hubený Pavel340995CZE1854Slavia Boskovice
24Schaffer David347000CZE1847TJ Štefanydes Polička
25Přibyl Jiří372200CZE1835Jiskra Heřmanův Městec
26Smejkal Jan304336CZE1834TJ Štefanydes Polička
27Janda Lubomír373460CZE1830ŠO Hlinsko
28Štolfa Jaroslav355402CZE1820Jiskra Heřmanův Městec
29Ptáček Miloslav340340CZE1812ŠK Vysoké Mýto
30Marinov Peter340197CZE1809ŠK Vysoké Mýto
31Česenek Jan360457CZE1802TJ ŠO Chrudim
32Honek Jan332518CZE1782Jiskra Heřmanův Městec
33Bartoš Martin339920CZE1771TJ ŠO Chrudim
34Veselý Miroslav371521CZE1743Slavia Boskovice
35Brožka Karel st.399604CZE1738TJ Sokol Zaječice
36Stodola Jakub373591CZE1735TJ Štefanydes Polička
37Česenek Vladimír373397CZE1712TJ ŠO Chrudim
38Ruffer Václav334154CZE1667TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
39Havel Jan371335CZE1652Slavia Boskovice
40Buchta Martin372684CZE1645TJ Štefanydes Polička
41Cvejn Jaroslav329053CZE1644TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
42Homolková Ivana378500CZE1631ŠK Světlá nad Sázavou
43Janko Jan336785CZE1628ŠK Rapid Pardubice, z.s.
44Brožka Karel ml.398705CZE16082222 ŠK Polabiny, z.s.
45Jirmásek Vladimír379301CZE1575TJ Sokol Krouna
46Nedelčev Radim355364CZE1575TJ Spartak Choceň
47Sysr Pavel361291CZE1557TJ Spartak OEZ Letohrad
48Vodička Martin385085CZE1535ŠK Svitavy
49Netolický Josef379344CZE1526TJ Sokol Krouna
50Janoušek Petr379964CZE1511NOPO Miřetice
51Krušina Adolf371378CZE1503ŠK Svitavy
52Šindler Jaromír23709170CZE1502ŠK Bohemia Pardubice o.s.
53Lorencová Jitka372897CZE1461TJ Spartak OEZ Letohrad
54Probošt JakubCZE1449Slavia Boskovice
55Probošt JaroslavCZE1445Slavia Boskovice
56Bulva František23701013CZE1436ŠK Svitavy
57Ďuriančík Michal394130CZE1421ŠK Svitavy
58Stodola Josef373605CZE1420TJ Štefanydes Polička
59Křivohlávek Josef350753CZE1411TJ Lanškroun
60Pešek Patrik379395CZE1398ŠO Hlinsko
61Cach Tomáš388246CZE1388TJ Sokol Zaječice
62Stránský Luboš23706759CZE1352ŠO Hlinsko
63Davídek Miroslav23714050CZE1330ŠK Svitavy
64Profousová Věra379425CZE1286TJ Sokol Krouna
65Holík Pavel23714590CZE1250TJ Sokol Krouna
66Brázda ZdeněkCZE1225ŠK Svitavy
67Kýr Michal23722088CZE1207ŠK Svitavy
68Dědič Tomáš379255CZE1150TJ Sokol Krouna
69Šindler Václav23717858CZE1072ŠK Bohemia Pardubice o.s.
70Starý Vojtěch399817CZE1053Jiskra Heřmanův Městec
71Mráz Václav23722100CZE1026ŠK Svitavy
72Bouška Jiří ml.23722223CZE1000ŠO Hlinsko
73Bouška Jiří st.23711809CZE1000ŠO Hlinsko
74Dittrich PetrCZE1000ŠK Svitavy
75Kolesár JozefCZE1000ŠK Svitavy
76Profous Patrik23718773CZE1000TJ Sokol Krouna
Advertisement