Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Copa Catalana - Fase Lleida 2018 (177037)

Darrera actualització26.01.2018 00:26:43, Creador/Darrera càrrega: xavier valios blanco

Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  1. Lleida A (Elo mitjà:2323, Des1: 27 / Des2: 0)
T.NomEloFIDEFideIDIDGr12345678Pts.PartidesElo mitjà
1FMTrepat Herranz Joan2400232522574591399111½111117,582173
2FMBarbero Sendic Alejandro2428236530012881965911114,042036
3Sole Pijuan Ferran2224200532045611233891½1½01105,082030
4Codina Garcia Jose219002206340149611½111117,581960
5Bruned Segura Mario223920792208067100811103,042046

Informació de jugadors

Trepat Herranz Joan FM 2400 ESP Rp:2495
Rd.Núm. Ini.NomEloFIDEPts.Res.T.
137Pages Jane Josep183416352,0s 11
2108Arno Bendicho Arnau219120196,0w 11
3120Masague Artero Guerau227420713,5s ½1
442Ribera Pane Jaume217420484,0w 11
5142Monell Camarasa David231122035,0s 11
626Argerich Farras Jose219305,5w 11
774Gutierrez Martos Ferran218420096,0s 11
833Llavall Sans Daniel222605,5w 11
Barbero Sendic Alejandro FM 2428 ESP Rp:2643
Rd.Núm. Ini.NomEloFIDEPts.Res.T.
139Cabestany Serra Xavier182515363,0w 12
2109Sanuy Moncasi Albert209019686,0s 12
3121Sole Gonzalez Edgar207718574,5w 12
443Monfa Sole Ramon215120113,0s 12
Sole Pijuan Ferran 2224 ESP Rp:1982
Rd.Núm. Ini.NomEloFIDEPts.Res.T.
140Gil Mateu Gerard162103,0s 13
2110Biosca Lacasa Jordi203718286,5w ½3
3119Bruned Segura Mario223920793,0s 13
444Rodon Balcells Jaume195817464,5w ½3
5143Solani Nunez Joshua218519836,5w 02
630Turuguet Lopez Josep Lluis195217952,0s 12
7178Tuz Mykola210702,0w 12
834Verdes Nadal Ramon213919334,5s 02
Codina Garcia Jose 2190 ESP Rp:2349
Rd.Núm. Ini.NomEloFIDEPts.Res.T.
141Bordera Bernaus Jaume175802,5w 14
2111Cosialls Ris Ramon199305,0s 14
3122Aranzana Areste Alberto209619414,5w ½4
445Garcia Robles Carlos192905,0s 14
5145Montoliu Daroca Imma198005,5w 14
627Badia Mas Jordi222504,0s 14
7201Semionovich Zurashvili Zurab187400,0w 14
8176Cabestany Serra Xavier182515361,0s 14
Bruned Segura Mario 2239 ESP Rp:2135
Rd.Núm. Ini.NomEloFIDEPts.Res.T.
5144Parramon Guillaumet Jaime201017924,0s 13
628Vera Balague Gabriel213004,5w 13
776Granados Tello Roman208918913,5s 13
836Boldu Quiros Josep195405,5w 03

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2018/01/07 A les 09.30
T.19  Bellpuig A-2Elo-1  Lleida AElo0 : 4
1.1
Pages Jane, Josep
1834-FM
Trepat Herranz, Joan
24000 - 1
1.2
Cabestany Serra, Xavier
1825-FM
Barbero Sendic, Alejandro
24280 - 1
1.3
Gil Mateu, Gerard
1621-
Sole Pijuan, Ferran
22240 - 1
1.4
Bordera Bernaus, Jaume
1758-
Codina Garcia, Jose
21900 - 1
2. Ronda El 2018/01/07 A les 10.30
T.1  Lleida AElo-10  Almenar A-1Elo3½: ½
1.1FM
Trepat Herranz, Joan
2400-
Arno Bendicho, Arnau
21911 - 0
1.2FM
Barbero Sendic, Alejandro
2428-
Sanuy Moncasi, Albert
20901 - 0
1.3
Sole Pijuan, Ferran
2224-
Biosca Lacasa, Jordi
2037½ - ½
1.4
Codina Garcia, Jose
2190-
Cosialls Ris, Ramon
19931 - 0
3. Ronda El 2018/01/07 A les 11.30
T.5  Lleida B-1Elo-1  Lleida AElo1 : 3
1.1
Masague Artero, Guerau
2274-FM
Trepat Herranz, Joan
2400½ - ½
1.2
Sole Gonzalez, Edgar
2077-FM
Barbero Sendic, Alejandro
24280 - 1
1.3
Bruned Segura, Mario
2239-
Sole Pijuan, Ferran
22240 - 1
1.4
Aranzana Areste, Alberto
2096-
Codina Garcia, Jose
2190½ - ½
4. Ronda El 2018/01/07 A les 12.30
T.1  Lleida AElo-7  Mollerussa AElo3½: ½
1.1FM
Trepat Herranz, Joan
2400-
Ribera Pane, Jaume
21741 - 0
1.2FM
Barbero Sendic, Alejandro
2428-
Monfa Sole, Ramon
21511 - 0
1.3
Sole Pijuan, Ferran
2224-
Rodon Balcells, Jaume
1958½ - ½
1.4
Codina Garcia, Jose
2190-
Garcia Robles, Carlos
19291 - 0
5. Ronda El 2018/01/14 A les 09.30
T.6  Vallfogona A-1Elo-1  Lleida AElo1 : 3
1.1
Monell Camarasa, David
2311-FM
Trepat Herranz, Joan
24000 - 1
1.2
Solani Nunez, Joshua
2185-
Sole Pijuan, Ferran
22241 - 0
1.3
Parramon Guillaumet, Jaime
2010-
Bruned Segura, Mario
22390 - 1
1.4
Montoliu Daroca, Imma
1980-
Codina Garcia, Jose
21900 - 1
6. Ronda El 2018/01/14 A les 10.30
T.1  Lleida AElo-2  ToràElo4 : 0
1.1FM
Trepat Herranz, Joan
2400-
Argerich Farras, Jose
21931 - 0
1.2
Sole Pijuan, Ferran
2224-
Turuguet Lopez, Josep Lluis
19521 - 0
1.3
Bruned Segura, Mario
2239-
Vera Balague, Gabriel
21301 - 0
1.4
Codina Garcia, Jose
2190-
Badia Mas, Jordi
22251 - 0
7. Ronda El 2018/01/14 A les 11.30
T.8  Ivars A-1Elo-1  Lleida AElo0 : 4
1.1
Gutierrez Martos, Ferran
2184-FM
Trepat Herranz, Joan
24000 - 1
1.2
Tuz, Mykola
2107-
Sole Pijuan, Ferran
22240 - 1
1.3
Granados Tello, Roman
2089-
Bruned Segura, Mario
22390 - 1
1.4
Semionovich Zurashvili, Zurab
1874-
Codina Garcia, Jose
21900 - 1
8. Ronda El 2018/01/14 A les 12.30
T.1  Lleida AElo-11  Bellpuig A-1Elo2 : 2
1.1FM
Trepat Herranz, Joan
2400-
Llavall Sans, Daniel
22261 - 0
1.2
Sole Pijuan, Ferran
2224-
Verdes Nadal, Ramon
21390 - 1
1.3
Bruned Segura, Mario
2239-
Boldu Quiros, Josep
19540 - 1
1.4
Codina Garcia, Jose
2190-
Cabestany Serra, Xavier
18251 - 0