Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Paluska Karol 1357 1 - 06 Compel Daniel 13314
27Sahidi Sear 11535 1 - 05 Galba Branislav 100017
334Majtan Teo Jan 1000 0 - 1 Smaho Timur 100048
419Hajdu Adam 10004 0 - 1 Rak Martin 100044
542Porubcan Jan 10004 0 - 14 Cizmar Tomas 14172
65Kubikova Nina 12164 1 - 04 Malaschitz Teodor 100035
730Krivosik Matus 10004 1 - 04 Hajtmanek Marcel 100020
825Kersten Martin 10004 0 - 14 Novak Peter 100040
929Krasnansky Radovan 10004 0 - 14 Smidova Michaela 100049
1046Sabol Michal 1000 0 - 1 Kapolkova Greta 10898
1138Nedoba Jakub 1000 0 - 1 Novak Jaroslav 100039
1247Sabol Pavol 10003 1 - 03 Kaiser Daniel 14231
136Sahidi Shabir 11743 1 - 03 Novak Tomas 100041
1456Zverka Jakub 10003 0 - 13 Krajci Damian 100028
1552Sun Martin 10003 0 - 13 Martincak Maximilian 100036
1655Zilinec Peter 10003 0 - 13 Meszaros Casey Ryan 100037
1745Sabaj Viktor 10003 0 - 13 Zalesky Daniel 100054
1851Stovicek Richard 1000 1 - 0 Dohnal Filip 100013
1923Jancovic Jakub 1000 0 - 1 Helenin Jozef 100022
209Novak Pavol 10292 1 - 02 Gyurkovics Martin 100018
2110Cutka Pavol 10222 1 - 02 Fucik Daniel 100016
2211Bachar Viliam 10002 1 - 02 Valentova Sophia 100053
2321Hamid Hanka Leila 10002 1 - 02 Bellus Jakub 100012
2415Ferik Adam 10002 0 - 12 Kapolkova Alzbeta 100024
2543Prielozny Timotej 1000 0 - 1 Sobinovsky Matus 100050
2631Kuzela Richard 10001 0 - 11 Dohnal Oliver 100014
2727Kozikova Karolina 1000½ 1 voľno
2826Kompas Arthur 1000½ 0 nežrebovaný
2932Laco Andrej 10000 0 nežrebovaný
3033Laco Martin 10000 0 nežrebovaný

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
148Smaho Timur 1000 0 - 15 Compel Daniel 13314
22Cizmar Tomas 14174 0 - 1 Paluska Karol 13573
319Hajdu Adam 10004 0 - 14 Sahidi Sear 11537
449Smidova Michaela 10004 0 - 14 Galba Branislav 100017
535Malaschitz Teodor 1000 ½ - ½4 Majtan Teo Jan 100034
644Rak Martin 1000 1 - 0 Nedoba Jakub 100038
71Kaiser Daniel 14233 0 - 13 Krivosik Matus 100030
836Martincak Maximilian 10003 0 - 13 Kubikova Nina 12165
940Novak Peter 10003 1 - 03 Sahidi Shabir 11746
1020Hajtmanek Marcel 10003 1 - 03 Zilinec Peter 100055
1141Novak Tomas 10003 0 - 13 Kersten Martin 100025
1228Krajci Damian 10003 0 - 13 Porubcan Jan 100042
1354Zalesky Daniel 10003 0 - 13 Krasnansky Radovan 100029
148Kapolkova Greta 1089 1 - 03 Sabol Pavol 100047
1539Novak Jaroslav 1000 1 - 0 Jancovic Jakub 100023
1612Bellus Jakub 10002 0 - 1 Sabol Michal 100046
1737Meszaros Casey Ryan 10002 1 - 02 Cutka Pavol 102210
1816Fucik Daniel 10002 0 - 12 Sabaj Viktor 100045
1918Gyurkovics Martin 10002 0 - 12 Sun Martin 100052
2022Helenin Jozef 10002 ½ - ½2 Stovicek Richard 100051
2124Kapolkova Alzbeta 10002 0 - 12 Zverka Jakub 100056
2253Valentova Sophia 10002 0 - 1 Dohnal Filip 100013
2350Sobinovsky Matus 1000 0 - 11 Novak Pavol 10299
2414Dohnal Oliver 10001 0 - 11 Bachar Viliam 100011
2531Kuzela Richard 10001 0 - 11 Ferik Adam 100015
2627Kozikova Karolina 1000½ 0 - 11 Hamid Hanka Leila 100021
2743Prielozny Timotej 1000½ 1 voľno
2826Kompas Arthur 1000½ 0 nežrebovaný
2932Laco Andrej 10000 0 nežrebovaný
3033Laco Martin 10000 0 nežrebovaný

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Compel Daniel 13314 1 - 04 Cizmar Tomas 14172
23Paluska Karol 1357 1 - 03 Kaiser Daniel 14231
35Kubikova Nina 12163 0 - 1 Smaho Timur 100048
47Sahidi Sear 11533 1 - 03 Martincak Maximilian 100036
517Galba Branislav 10003 1 - 03 Novak Peter 100040
642Porubcan Jan 10003 0 - 13 Hajdu Adam 100019
725Kersten Martin 10003 0 - 13 Smidova Michaela 100049
834Majtan Teo Jan 10003 1 - 03 Zalesky Daniel 100054
944Rak Martin 1000 1 - 0 Kapolkova Greta 10898
1046Sabol Michal 1000 0 - 1 Malaschitz Teodor 100035
1138Nedoba Jakub 1000 1 - 02 Gyurkovics Martin 100018
126Sahidi Shabir 11742 1 - 02 Meszaros Casey Ryan 100037
1310Cutka Pavol 10222 0 - 12 Novak Tomas 100041
1430Krivosik Matus 10002 1 - 02 Bellus Jakub 100012
1545Sabaj Viktor 10002 0 - 12 Hajtmanek Marcel 100020
1647Sabol Pavol 10002 1 - 02 Helenin Jozef 100022
1752Sun Martin 10002 0 - 12 Krajci Damian 100028
1829Krasnansky Radovan 10002 1 - 02 Zverka Jakub 100056
1955Zilinec Peter 10002 1 - 0 Sobinovsky Matus 100050
2013Dohnal Filip 1000 0 - 1 Jancovic Jakub 100023
2121Hamid Hanka Leila 10001 0 - 1 Novak Jaroslav 100039
229Novak Pavol 10291 0 - 11 Fucik Daniel 100016
2311Bachar Viliam 10001 0 - 11 Kapolkova Alzbeta 100024
2451Stovicek Richard 10001 1 - 01 Dohnal Oliver 100014
2515Ferik Adam 10001 0 - 11 Valentova Sophia 100053
2627Kozikova Karolina 10000 ½ - ½0 Prielozny Timotej 100043
2731Kuzela Richard 10000 1 voľno
2826Kompas Arthur 1000½ 0 nežrebovaný
2932Laco Andrej 10000 0 nežrebovaný
3033Laco Martin 10000 0 nežrebovaný

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Compel Daniel 13313 1 - 03 Kaiser Daniel 14231
22Cizmar Tomas 14173 1 - 03 Kubikova Nina 12165
348Smaho Timur 10003 ½ - ½3 Paluska Karol 13573
437Meszaros Casey Ryan 10002 0 - 12 Sahidi Sear 11537
58Kapolkova Greta 10892 ½ - ½2 Nedoba Jakub 100038
641Novak Tomas 10002 0 - 12 Galba Branislav 100017
745Sabaj Viktor 10002 0 - 12 Hajdu Adam 100019
822Helenin Jozef 10002 0 - 12 Martincak Maximilian 100036
955Zilinec Peter 10002 0 - 12 Kersten Martin 100025
1028Krajci Damian 10002 0 - 12 Novak Peter 100040
1129Krasnansky Radovan 10002 0 - 12 Porubcan Jan 100042
1256Zverka Jakub 10002 0 - 12 Majtan Teo Jan 100034
1335Malaschitz Teodor 10002 ½ - ½2 Rak Martin 100044
1423Jancovic Jakub 1000 0 - 12 Smidova Michaela 100049
1539Novak Jaroslav 1000 0 - 1 Sabol Michal 100046
1610Cutka Pavol 10221 1 - 0 Dohnal Filip 100013
1724Kapolkova Alzbeta 10001 0 - 11 Sahidi Shabir 11746
1847Sabol Pavol 10001 1 - 01 Bachar Viliam 100011
1912Bellus Jakub 10001 1 - 00 Kozikova Karolina 100027
2014Dohnal Oliver 10001 0 - 11 Krivosik Matus 100030
2154Zalesky Daniel 10002 1 - 01 Ferik Adam 100015
2218Gyurkovics Martin 10001 1 - 01 Stovicek Richard 100051
2320Hajtmanek Marcel 10001 1 - 01 Valentova Sophia 100053
2452Sun Martin 10001 1 - 01 Hamid Hanka Leila 100021
2516Fucik Daniel 10000 1 - 0½ Kompas Arthur 100026
2650Sobinovsky Matus 1000½ 1 - 00 Kuzela Richard 100031
2743Prielozny Timotej 10000 0 - 10 Novak Pavol 10299
2832Laco Andrej 10000 0 nežrebovaný
2933Laco Martin 10000 0 nežrebovaný

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Kaiser Daniel 14232 1 - 02 Malaschitz Teodor 100035
236Martincak Maximilian 10002 0 - 12 Cizmar Tomas 14172
33Paluska Karol 13572 1 - 02 Rak Martin 100044
449Smidova Michaela 10002 0 - 12 Compel Daniel 13314
55Kubikova Nina 12162 1 - 02 Sabaj Viktor 100045
625Kersten Martin 10002 0 - 12 Smaho Timur 100048
734Majtan Teo Jan 10002 0 - 11 Zilinec Peter 100055
823Jancovic Jakub 1000 0 - 11 Kapolkova Greta 10898
97Sahidi Sear 11531 1 - 0 Sabol Michal 100046
1040Novak Peter 10001 1 - 01 Cutka Pavol 102210
1111Bachar Viliam 10001 0 - 11 Meszaros Casey Ryan 100037
1238Nedoba Jakub 10001 1 - 01 Bellus Jakub 100012
1313Dohnal Filip 10001 ½ - ½1 Novak Jaroslav 100039
1441Novak Tomas 10001 1 - 01 Dohnal Oliver 100014
1515Ferik Adam 10001 0 - 11 Porubcan Jan 100042
1617Galba Branislav 10001 1 - 01 Sabol Pavol 100047
1719Hajdu Adam 10001 1 - 01 Stovicek Richard 100051
1822Helenin Jozef 10001 1 - 01 Sun Martin 100052
1927Kozikova Karolina 10000 0 - 11 Zverka Jakub 100056
2053Valentova Sophia 10001 0 - 11 Krasnansky Radovan 100029
2120Hajtmanek Marcel 10000 1 - 00 Kuzela Richard 100031
226Sahidi Shabir 11740 1 - 02 Zalesky Daniel 100054
239Novak Pavol 10290 0 - 11 Krajci Damian 100028
2430Krivosik Matus 10000 1 - 00 Fucik Daniel 100016
2532Laco Andrej 10000 0 - 10 Gyurkovics Martin 100018
2621Hamid Hanka Leila 10000 1 - 00 Prielozny Timotej 100043
2733Laco Martin 10000 0 - 10 Kapolkova Alzbeta 100024
2826Kompas Arthur 10000 ½ - ½0 Sobinovsky Matus 100050

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
137Meszaros Casey Ryan 10001 0 - 11 Kaiser Daniel 14231
22Cizmar Tomas 14171 1 - 01 Nedoba Jakub 100038
339Novak Jaroslav 10001 0 - 11 Paluska Karol 13573
44Compel Daniel 13311 1 - 01 Novak Peter 100040
542Porubcan Jan 10001 0 - 11 Kubikova Nina 12165
644Rak Martin 10001 1 - 01 Dohnal Filip 100013
745Sabaj Viktor 10001 1 - 01 Ferik Adam 100015
846Sabol Michal 10001 ½ - ½1 Jancovic Jakub 100023
947Sabol Pavol 10001 0 - 11 Kersten Martin 100025
1048Smaho Timur 10001 1 - 00 Kozikova Karolina 100027
1128Krajci Damian 10001 0 - 11 Smidova Michaela 100049
1251Stovicek Richard 10001 0 - 11 Majtan Teo Jan 100034
1335Malaschitz Teodor 10001 1 - 01 Valentova Sophia 100053
1456Zverka Jakub 10001 0 - 11 Martincak Maximilian 100036
1552Sun Martin 10000 1 - 00 Hajtmanek Marcel 100020
166Sahidi Shabir 11740 0 - 10 Helenin Jozef 100022
1724Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 10 Sahidi Sear 11537
188Kapolkova Greta 10890 1 - 00 Kompas Arthur 100026
1929Krasnansky Radovan 10000 1 - 00 Novak Pavol 10299
2010Cutka Pavol 10220 1 - 00 Krivosik Matus 100030
2131Kuzela Richard 10000 0 - 10 Bachar Viliam 100011
2212Bellus Jakub 10000 1 - 00 Laco Andrej 100032
2314Dohnal Oliver 10000 1 - 00 Laco Martin 100033
2416Fucik Daniel 10000 0 - 10 Novak Tomas 100041
2543Prielozny Timotej 10000 0 - 10 Galba Branislav 100017
2618Gyurkovics Martin 10000 0 - 10 Zilinec Peter 100055
2750Sobinovsky Matus 10000 0 - 10 Hajdu Adam 100019
2854Zalesky Daniel 10001 1 - 00 Hamid Hanka Leila 100021

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Kaiser Daniel 14230 1 - 00 Krasnansky Radovan 100029
230Krivosik Matus 10000 0 - 10 Cizmar Tomas 14172
33Paluska Karol 13570 1 - 00 Kuzela Richard 100031
432Laco Andrej 10000 0 - 10 Compel Daniel 13314
55Kubikova Nina 12160 1 - 00 Laco Martin 100033
634Majtan Teo Jan 10000 1 - 00 Sahidi Shabir 11746
77Sahidi Sear 11530 0 - 10 Malaschitz Teodor 100035
836Martincak Maximilian 10000 1 - 00 Kapolkova Greta 10898
99Novak Pavol 10290 0 - 10 Meszaros Casey Ryan 100037
1038Nedoba Jakub 10000 1 - 00 Cutka Pavol 102210
1111Bachar Viliam 10000 0 - 10 Novak Jaroslav 100039
1240Novak Peter 10000 1 - 00 Bellus Jakub 100012
1313Dohnal Filip 10000 1 - 00 Novak Tomas 100041
1442Porubcan Jan 10000 1 - 00 Dohnal Oliver 100014
1515Ferik Adam 10000 1 - 00 Prielozny Timotej 100043
1644Rak Martin 10000 1 - 00 Fucik Daniel 100016
1717Galba Branislav 10000 0 - 10 Sabaj Viktor 100045
1846Sabol Michal 10000 1 - 00 Gyurkovics Martin 100018
1919Hajdu Adam 10000 0 - 10 Sabol Pavol 100047
2021Hamid Hanka Leila 10000 0 - 10 Smaho Timur 100048
2149Smidova Michaela 10000 1 - 00 Helenin Jozef 100022
2223Jancovic Jakub 10000 1 - 00 Sobinovsky Matus 100050
2351Stovicek Richard 10000 1 - 00 Kapolkova Alzbeta 100024
2425Kersten Martin 10000 1 - 00 Sun Martin 100052
2553Valentova Sophia 10000 1 - 00 Kompas Arthur 100026
2627Kozikova Karolina 10000 0 - 10 Zalesky Daniel 100054
2755Zilinec Peter 10000 0 - 10 Krajci Damian 100028
2856Zverka Jakub 10000 1 voľno
2920Hajtmanek Marcel 10000 0 nežrebovaný