Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:
покажи данните за турнира
Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (RŠS) 16.-17.12.2017. Последно обновяване17.12.2017 12:45:07, Creator/Last Upload: savieniba
Стартов лист
No. | Name | ФЕД | Клуб/Град |
1 | Aizstrauts Ernests | LAT | Kovšuns |
2 | Anokhin Yaromir | LAT | Matisone |
3 | Atvars Rihards | LAT | Skujiņa |
4 | Auziņš Kristers | LAT | Ungure |
5 | Azevs Aleksandrs | LAT | Ni |
6 | Babiško Timofejs | LAT | Raudive |
7 | Berkovičs Ričards | LAT | Smirnovs |
8 | Biguzis Armands | LAT | Katišonoks |
9 | Bičkovs Aleksandrs | LAT | Smirnovs |
10 | Blūmenfelds Artūrs | LAT | Smirnovs |
11 | Bogdanovs Aleksandrs | LAT | Borisovs |
12 | Boroņins Svjatoslavs | LAT | Katišonoks |
13 | Brencs Mareks | LAT | Skujiņa |
14 | Buza Daniils | LAT | Ni |
15 | Ciekurznis Kristaps | LAT | Troņenkovs |
16 | Driķis Rūdolfs | LAT | Rožlapa |
17 | Frantkovska Agata | LAT | Raudive |
18 | Jakubovičs Gustavs | LAT | Galkins |
19 | Jarmole Patrīcija | LAT | Katišonoks |
20 | Jeļisejevs Svjatoslavs | LAT | Katišonoks |
21 | Kaptjugs Arsēnijs | LAT | Smirnovs |
22 | Kargapoļceva Elizabete | LAT | Borisovs |
23 | Kargapoļcevs Marks | LAT | Borisovs |
24 | Kaļgajevs Luka | LAT | |
25 | Kelle Miks | LAT | Skujiņa |
26 | Kieņa Jaroslavs | LAT | Raudive |
27 | Kociņš Andrejs | LAT | Vēja |
28 | Kresse Jānis | LAT | Rožlapa |
29 | Krieks Romāns | LAT | Raudive |
30 | Kudina Diāna | LAT | Ni |
31 | Kuļinskis Mirons | LAT | Smirnovs |
32 | Labecka Marija | LAT | Valeinis |
33 | Lampickis Ratmirs | LAT | Raudive |
34 | Lauva Aleksandrs | LAT | Kovšuns |
35 | Lauva Katrīna | LAT | Kovšuns |
36 | Ločmelis Toms | LAT | Valeinis |
37 | Manžurcevs Ralfs | LAT | Putka |
38 | Matisons Jānis Mihails | LAT | Valeinis |
39 | Mieriņa Lauma | LAT | Rožlapa |
40 | Murins Artjoms | LAT | Skujiņa |
41 | Pavlovs Vladislavs | LAT | |
42 | Platacis Daniels | LAT | Galkins |
43 | Rūbežnīks Denis | LAT | Smirnovs |
44 | Smirnova Kristīne | LAT | Putka |
45 | Sprūža Aelita | LAT | Galkins |
46 | Stalidzāne Katrīna | LAT | Raudive |
47 | Tiščuka Ariadna | LAT | Borisovs |
48 | Tomko Aleksandrs | LAT | Voronova |
49 | Trapāns Nils Neo | LAT | Ungure |
50 | Valands Edgars | LAT | Borisovs |
51 | Vanags Dāvis Valters | LAT | Valeinis |
52 | Vertahovs Samirs | LAT | Savčuks |
53 | Vārpiņš Kristiāns | LAT | Putka |
54 | Zakulis Kristiāns | LAT | Vēja |
55 | Začinskis Aleksandrs | LAT | |
56 | Zilbers Tomass | LAT | Valeinis |
57 | Ļamcevs Iļja | LAT | Voronova |
|
|
|
|