RICOH - Open Dobra Nalada 30.12.2017 (sobota, prezentacia 13:30)

Posledná aktualizácia 30.12.2017 17:46:21, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 13 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12, k.13/13 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12, k.13
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie / výsledky

13. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
16Krajnak Robert 20327 0 - 110 FMBriestensky Rastislav 24211
27Sulek Viliam 20027 0 - 110 Schwarz Dusan 22463
324Guba Peter 15757 0 - 19 Jancovic Peter 22552
44Kleman Miroslav 2221 1 - 07 Durovka Stefan 172619
513Sobek Michal 1906 1 - 07 Hricovini Michal 19629
620Mizicka Matus 17247 1 - 0 Chlpek Daniel 164522
710Helbich Branislav 1958 0 - 1 WCMJancovicova Andrea 19748
812Vadila Ondrej 1925 0 - 16 Gursky Stefan 21505
916Tomanek Rafael 18606 0 - 16 Chren Ondrej 153825
1018Zentko Ladislav 17336 0 - 16 Argalas Radoslav 100030
1121Salgovic Simon 16476 1 - 06 Sobekova Adela 125128
1229Zverka Peter Samuel 11336 0 - 16 Paluska Karol 135727
1323Halasz Michal 16405 0 - 1 Patzelt Rastislav 186315
1434Rak Martin 1000 0 - 13 Smaho Norbert 100035
1532Kadela Fedor 10003 0 - 1 Smaho Timur 100036
1617Danada Ondrej 1825 1 - 01 Kadela Filip Milan 100033
1714Vinarcik Jan 18795 1 - 02 Helenin Jozef 100031
1826Patzelt Marek 13845 1 - 01 Zalesky Daniel 100037
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

12. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11FMBriestensky Rastislav 24219 1 - 07 Mizicka Matus 172420
23Schwarz Dusan 22469 1 - 07 Guba Peter 157524
38WCMJancovicova Andrea 1974 0 - 18 Jancovic Peter 22552
430Argalas Radoslav 10006 0 - 1 Kleman Miroslav 22214
513Sobek Michal 1906 1 - 06 Salgovic Simon 164721
622Chlpek Daniel 16456 ½ - ½ Sulek Viliam 20027
75Gursky Stefan 21506 0 - 16 Krajnak Robert 20326
89Hricovini Michal 19626 1 - 06 Tomanek Rafael 186016
936Smaho Timur 1000 0 - 16 Durovka Stefan 172619
1015Patzelt Rastislav 1863 0 - 1 Vadila Ondrej 192512
1126Patzelt Marek 13845 0 - 1 Helbich Branislav 195810
1217Danada Ondrej 1825 0 - 15 Zentko Ladislav 173318
1323Halasz Michal 16405 0 - 15 Zverka Peter Samuel 113329
1427Paluska Karol 13575 1 - 03 Kadela Fedor 100032
1535Smaho Norbert 10003 0 - 15 Sobekova Adela 125128
1633Kadela Filip Milan 10001 0 - 15 Chren Ondrej 153825
1731Helenin Jozef 10002 0 - 1 Rak Martin 100034
1837Zalesky Daniel 10001 0 - 14 Vinarcik Jan 187914
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

11. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Schwarz Dusan 22468 1 - 0 WCMJancovicova Andrea 19748
216Tomanek Rafael 18606 0 - 18 FMBriestensky Rastislav 24211
324Guba Peter 15756 1 - 0 Kleman Miroslav 22214
420Mizicka Matus 17246 1 - 0 Sobek Michal 190613
52Jancovic Peter 22557 1 - 0 Danada Ondrej 182517
619Durovka Stefan 1726 ½ - ½ Gursky Stefan 21505
76Krajnak Robert 2032 ½ - ½ Hricovini Michal 19629
87Sulek Viliam 2002 1 - 0 Patzelt Rastislav 186315
921Salgovic Simon 16475 1 - 05 Paluska Karol 135727
1025Chren Ondrej 15385 0 - 15 Chlpek Daniel 164522
1128Sobekova Adela 12515 0 - 15 Argalas Radoslav 100030
1210Helbich Branislav 1958 1 - 0 Rak Martin 100034
1314Vinarcik Jan 18794 0 - 1 Vadila Ondrej 192512
1437Zalesky Daniel 10001 0 - 1 Smaho Timur 100036
1535Smaho Norbert 10003 0 - 14 Zentko Ladislav 173318
1632Kadela Fedor 10003 0 - 14 Halasz Michal 164023
1729Zverka Peter Samuel 11334 1 - 02 Helenin Jozef 100031
1833Kadela Filip Milan 10001 0 - 14 Patzelt Marek 138426
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

10. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11FMBriestensky Rastislav 24217 1 - 06 Guba Peter 157524
24Kleman Miroslav 22217 ½ - ½6 WCMJancovicova Andrea 19748
35Gursky Stefan 2150 0 - 17 Schwarz Dusan 22463
415Patzelt Rastislav 1863 0 - 1 Sobek Michal 190613
52Jancovic Peter 22556 1 - 0 Sulek Viliam 20027
69Hricovini Michal 19625 ½ - ½ Mizicka Matus 172420
727Paluska Karol 13575 0 - 15 Tomanek Rafael 186016
830Argalas Radoslav 10005 0 - 1 Krajnak Robert 20326
917Danada Ondrej 1825 1 - 0 Helbich Branislav 195810
1012Vadila Ondrej 1925 0 - 1 Durovka Stefan 172619
1122Chlpek Daniel 16454 1 - 04 Vinarcik Jan 187914
1218Zentko Ladislav 17334 0 - 14 Sobekova Adela 125128
1326Patzelt Marek 13844 0 - 14 Salgovic Simon 164721
1431Helenin Jozef 10002 0 - 14 Chren Ondrej 153825
1534Rak Martin 1000 1 - 03 Kadela Fedor 100032
1636Smaho Timur 1000 1 - 03 Smaho Norbert 100035
1723Halasz Michal 16403 1 - 01 Zalesky Daniel 100037
1829Zverka Peter Samuel 11333 1 - 01 Kadela Filip Milan 100033
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

9. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
113Sobek Michal 19066 ½ - ½ FMBriestensky Rastislav 24211
23Schwarz Dusan 22466 1 - 0 Patzelt Rastislav 186315
320Mizicka Matus 1724 0 - 16 Kleman Miroslav 22214
45Gursky Stefan 2150 0 - 15 Jancovic Peter 22552
524Guba Peter 15755 1 - 05 Argalas Radoslav 100030
68WCMJancovicova Andrea 19745 1 - 0 Vadila Ondrej 192512
77Sulek Viliam 2002 1 - 0 Danada Ondrej 182517
86Krajnak Robert 20324 ½ - ½4 Durovka Stefan 172619
922Chlpek Daniel 16454 0 - 14 Hricovini Michal 19629
1016Tomanek Rafael 18604 1 - 04 Salgovic Simon 164721
1118Zentko Ladislav 17334 0 - 14 Paluska Karol 135727
1210Helbich Branislav 1958 1 - 0 Smaho Timur 100036
1314Vinarcik Jan 18793 1 - 03 Zverka Peter Samuel 113329
1425Chren Ondrej 15383 1 - 03 Halasz Michal 164023
1535Smaho Norbert 10003 0 - 13 Patzelt Marek 138426
1628Sobekova Adela 12513 1 - 01 Kadela Filip Milan 100033
1737Zalesky Daniel 10001 0 - 1 Rak Martin 100034
1831Helenin Jozef 10002 0 - 12 Kadela Fedor 100032
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

8. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11FMBriestensky Rastislav 2421 1 - 0 Gursky Stefan 21505
24Kleman Miroslav 22215 1 - 05 Jancovic Peter 22552
330Argalas Radoslav 10005 0 - 15 Schwarz Dusan 22463
413Sobek Michal 19065 1 - 0 Sulek Viliam 20027
517Danada Ondrej 1825 0 - 1 Mizicka Matus 172420
615Patzelt Rastislav 1863 1 - 04 Zentko Ladislav 173318
721Salgovic Simon 16474 0 - 14 WCMJancovicova Andrea 19748
819Durovka Stefan 17264 0 - 14 Guba Peter 157524
912Vadila Ondrej 1925 1 - 0 Helbich Branislav 195810
1023Halasz Michal 16403 0 - 13 Krajnak Robert 20326
119Hricovini Michal 19623 1 - 03 Chren Ondrej 153825
1227Paluska Karol 13573 1 - 03 Vinarcik Jan 187914
1326Patzelt Marek 13843 0 - 13 Tomanek Rafael 186016
1428Sobekova Adela 12513 0 - 13 Chlpek Daniel 164522
1534Rak Martin 1000 0 - 1 Smaho Timur 100036
1632Kadela Fedor 10002 0 - 12 Smaho Norbert 100035
1729Zverka Peter Samuel 11332 1 - 01 Zalesky Daniel 100037
1833Kadela Filip Milan 10000 1 - 02 Helenin Jozef 100031
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Kleman Miroslav 22215 0 - 1 Gursky Stefan 21505
27Sulek Viliam 2002 0 - 1 FMBriestensky Rastislav 24211
32Jancovic Peter 2255 ½ - ½ Schwarz Dusan 22463
424Guba Peter 15754 0 - 14 Sobek Michal 190613
521Salgovic Simon 16474 0 - 14 Argalas Radoslav 100030
610Helbich Branislav 1958 0 - 1 Patzelt Rastislav 186315
712Vadila Ondrej 1925 0 - 1 Mizicka Matus 172420
814Vinarcik Jan 18793 0 - 1 Danada Ondrej 182517
98WCMJancovicova Andrea 19743 1 - 03 Hricovini Michal 19629
1018Zentko Ladislav 17333 1 - 03 Chlpek Daniel 164522
1119Durovka Stefan 17263 1 - 0 Rak Martin 100034
126Krajnak Robert 2032 ½ - ½ Sobekova Adela 125128
1325Chren Ondrej 1538 ½ - ½ Paluska Karol 135727
1416Tomanek Rafael 18602 1 - 02 Zverka Peter Samuel 113329
1531Helenin Jozef 10002 0 - 12 Halasz Michal 164023
1632Kadela Fedor 10002 0 - 12 Patzelt Marek 138426
1736Smaho Timur 1000 1 - 00 Kadela Filip Milan 100033
1835Smaho Norbert 10001 1 - 01 Zalesky Daniel 100037
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Schwarz Dusan 22464 ½ - ½ Kleman Miroslav 22214
21FMBriestensky Rastislav 24214 ½ - ½4 Jancovic Peter 22552
37Sulek Viliam 20024 ½ - ½ Salgovic Simon 164721
45Gursky Stefan 2150 1 - 03 WCMJancovicova Andrea 19748
59Hricovini Michal 19623 0 - 13 Guba Peter 157524
617Danada Ondrej 18253 ½ - ½3 Vadila Ondrej 192512
713Sobek Michal 19063 1 - 03 Zentko Ladislav 173318
830Argalas Radoslav 10003 1 - 03 Vinarcik Jan 187914
915Patzelt Rastislav 1863 1 - 0 Krajnak Robert 20326
1027Paluska Karol 1357 0 - 1 Helbich Branislav 195810
1120Mizicka Matus 1724 1 - 02 Tomanek Rafael 186016
1226Patzelt Marek 13842 0 - 12 Durovka Stefan 172619
1322Chlpek Daniel 16452 1 - 02 Zverka Peter Samuel 113329
1434Rak Martin 10002 ½ - ½2 Chren Ondrej 153825
1528Sobekova Adela 1251 1 - 0 Smaho Timur 100036
1623Halasz Michal 16401 1 - 01 Smaho Norbert 100035
1737Zalesky Daniel 10001 0 - 11 Helenin Jozef 100031
1833Kadela Filip Milan 10000 0 - 11 Kadela Fedor 100032
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Kleman Miroslav 2221 1 - 04 FMBriestensky Rastislav 24211
22Jancovic Peter 22553 1 - 03 Argalas Radoslav 100030
33Schwarz Dusan 22463 1 - 03 Sobek Michal 190613
412Vadila Ondrej 19253 0 - 13 Sulek Viliam 20027
518Zentko Ladislav 17333 0 - 1 Gursky Stefan 21505
621Salgovic Simon 1647 1 - 0 Mizicka Matus 172420
76Krajnak Robert 20322 ½ - ½2 Paluska Karol 135727
88WCMJancovicova Andrea 19742 1 - 02 Chlpek Daniel 164522
919Durovka Stefan 17262 0 - 12 Hricovini Michal 19629
1014Vinarcik Jan 18792 1 - 02 Rak Martin 100034
1124Guba Peter 15752 1 - 02 Tomanek Rafael 186016
1225Chren Ondrej 15382 0 - 12 Danada Ondrej 182517
1336Smaho Timur 1000 0 - 1 Patzelt Rastislav 186315
1410Helbich Branislav 1958 1 - 01 Halasz Michal 164023
1531Helenin Jozef 10001 0 - 11 Patzelt Marek 138426
1629Zverka Peter Samuel 11331 1 - 01 Kadela Fedor 100032
1737Zalesky Daniel 10001 0 - 1½ Sobekova Adela 125128
1835Smaho Norbert 10000 1 - 00 Kadela Filip Milan 100033
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11FMBriestensky Rastislav 24213 1 - 03 Schwarz Dusan 22463
27Sulek Viliam 20023 0 - 1 Kleman Miroslav 22214
316Tomanek Rafael 18602 0 - 12 Jancovic Peter 22552
430Argalas Radoslav 10002 1 - 02 WCMJancovicova Andrea 19748
59Hricovini Michal 19622 0 - 12 Zentko Ladislav 173318
624Guba Peter 15752 0 - 12 Vadila Ondrej 192512
713Sobek Michal 19062 1 - 02 Durovka Stefan 172619
85Gursky Stefan 2150 1 - 0 Smaho Timur 100036
922Chlpek Daniel 1645 ½ - ½ Krajnak Robert 20326
1020Mizicka Matus 1724 1 - 0 Helbich Branislav 195810
1115Patzelt Rastislav 1863 0 - 1 Salgovic Simon 164721
1226Patzelt Marek 13841 0 - 11 Vinarcik Jan 187914
1317Danada Ondrej 18251 1 - 01 Zverka Peter Samuel 113329
1427Paluska Karol 13571 1 - 01 Halasz Michal 164023
1532Kadela Fedor 10001 0 - 11 Chren Ondrej 153825
1634Rak Martin 10001 1 - 0½ Sobekova Adela 125128
1735Smaho Norbert 10000 0 - 10 Helenin Jozef 100031
1833Kadela Filip Milan 10000 0 - 10 Zalesky Daniel 100037
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
18WCMJancovicova Andrea 19742 0 - 12 FMBriestensky Rastislav 24211
216Tomanek Rafael 18602 0 - 12 Schwarz Dusan 22463
330Argalas Radoslav 10002 0 - 12 Sulek Viliam 20027
44Kleman Miroslav 2221 1 - 02 Sobek Michal 190613
52Jancovic Peter 22551 1 - 0 Patzelt Rastislav 186315
621Salgovic Simon 16471 ½ - ½1 Gursky Stefan 21505
76Krajnak Robert 20321 ½ - ½1 Mizicka Matus 172420
823Halasz Michal 16401 0 - 11 Hricovini Michal 19629
910Helbich Branislav 19581 ½ - ½1 Chlpek Daniel 164522
1025Chren Ondrej 15381 0 - 11 Vadila Ondrej 192512
1114Vinarcik Jan 18791 0 - 11 Guba Peter 157524
1218Zentko Ladislav 17331 1 - 01 Patzelt Marek 138426
1319Durovka Stefan 17261 1 - 01 Paluska Karol 135727
1428Sobekova Adela 12510 ½ - ½½ Danada Ondrej 182517
1536Smaho Timur 1000½ 1 - 00 Helenin Jozef 100031
1629Zverka Peter Samuel 11330 1 - 00 Smaho Norbert 100035
1732Kadela Fedor 10000 1 - 00 Zalesky Daniel 100037
1834Rak Martin 10000 1 - 00 Kadela Filip Milan 100033
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11FMBriestensky Rastislav 24211 1 - 01 Helbich Branislav 195810
213Sobek Michal 19061 1 - 01 Jancovic Peter 22552
33Schwarz Dusan 22461 1 - 01 Vinarcik Jan 187914
415Patzelt Rastislav 18631 ½ - ½1 Kleman Miroslav 22214
55Gursky Stefan 21501 0 - 11 Tomanek Rafael 186016
67Sulek Viliam 20021 1 - 01 Zentko Ladislav 173318
724Guba Peter 15751 0 - 11 WCMJancovicova Andrea 19748
89Hricovini Michal 19621 0 - 11 Argalas Radoslav 100030
917Danada Ondrej 1825½ 0 - 10 Krajnak Robert 20326
1012Vadila Ondrej 19250 1 - 0½ Smaho Timur 100036
1128Sobekova Adela 12510 0 - 10 Durovka Stefan 172619
1220Mizicka Matus 17240 1 - 00 Zverka Peter Samuel 113329
1331Helenin Jozef 10000 0 - 10 Salgovic Simon 164721
1422Chlpek Daniel 16450 1 - 00 Kadela Fedor 100032
1533Kadela Filip Milan 10000 0 - 10 Halasz Michal 164023
1635Smaho Norbert 10000 0 - 10 Chren Ondrej 153825
1726Patzelt Marek 13840 1 - 00 Rak Martin 100034
1837Zalesky Daniel 10000 0 - 10 Paluska Karol 135727
1911Nemsak Denis 19361 0 nežrebovaný

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
119Durovka Stefan 17260 0 - 10 FMBriestensky Rastislav 24211
22Jancovic Peter 22550 1 - 00 Mizicka Matus 172420
321Salgovic Simon 16470 0 - 10 Schwarz Dusan 22463
44Kleman Miroslav 22210 1 - 00 Chlpek Daniel 164522
523Halasz Michal 16400 0 - 10 Gursky Stefan 21505
66Krajnak Robert 20320 0 - 10 Guba Peter 157524
725Chren Ondrej 15380 0 - 10 Sulek Viliam 20027
88WCMJancovicova Andrea 19740 1 - 00 Patzelt Marek 138426
927Paluska Karol 13570 0 - 10 Hricovini Michal 19629
1010Helbich Branislav 19580 1 - 00 Sobekova Adela 125128
1129Zverka Peter Samuel 11330 0 - 10 Nemsak Denis 193611
1212Vadila Ondrej 19250 0 - 10 Argalas Radoslav 100030
1332Kadela Fedor 10000 0 - 10 Sobek Michal 190613
1414Vinarcik Jan 18790 1 - 00 Kadela Filip Milan 100033
1534Rak Martin 10000 0 - 10 Patzelt Rastislav 186315
1616Tomanek Rafael 18600 1 - 00 Smaho Norbert 100035
1736Smaho Timur 10000 ½ - ½0 Danada Ondrej 182517
1818Zentko Ladislav 17330 1 - 00 Zalesky Daniel 100037
1931Helenin Jozef 10000 0 nežrebovaný