Krajský přebor PDŠS 2017/2018 - HD12 - 2. turnaj

OrganizátorŠachový klub Ústí nad Orlicí
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčíDavid Kameník
Bedenkzeit2 x 20 min na partii + 5 s / tah
MístoJídelna Rieter Elitex, Ústí nad Orlicí
Výpočet ratinguElo národní
Datum2017/12/09
Ø ELO turnaje1090
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace09.12.2017 15:09:09, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajeHD10, HD12
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoRtgpohlavíSkup.Klub/Místo
1Kobr Matěj1457DŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
2Nejedlý Lukáš1425DTJ CHS Chotěboř
3Nejedlý Radek1413DTJ CHS Chotěboř
4Jun Robert1298DTJ CHS Chotěboř
5Pešek Martin Jakub1289DŠO Hlinsko
6Nešpůrek Jakub1273DŠS Železné hory
7Váňa Jakub1263D2222 ŠK Polabiny, z.s.
8Brázda Zdeněk1225DŠK Svitavy
9Málek Filip1191DTJ Lanškroun
10Paar David1164D2222 ŠK Polabiny, z.s.
11Holásek Tomáš1160DŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
12Katzer Vít1138D2222 ŠK Polabiny, z.s.
13Hetfleischová Elen1114wDRegion Panda, z.s.
14Klodner Filip1100DŠK Svitavy
15Macan Tomáš1100DŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
16Poláček Luděk1100DRegion Panda, z.s.
17Večeř Martin1100DTJ Lanškroun
18Fajgl Patrik1099DŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
19Hoferica Jindřich1099DŠK Svitavy
20Mrkvička Jakub1075DŠS Železné hory
21Paďouk Jaroslav1055DŠS Železné hory
22Bureš Daniel1042DŠS Železné hory
23Tyč Karel1032DŠS Železné hory
24Suchodol Lukáš1028DŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
25Bártová Leona1008wDTJ Slovan Moravská Třebová
26Adamec Matěj1000TJ Sokol Nekoř
27Beňadik Dino1000DŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
28Bouška Jonáš1000DŠO Hlinsko
29Eliáš Vojtěch1000ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
30Hajzlerová Natálie1000wDTJ Lanškroun
31Holík Josef1000DTJ Slovan Moravská Třebová
32Hong Yana1000wDŠK Rapid Pardubice, z.s.
33Kafka Ondřej1000DŠK Rapid Pardubice, z.s.
34Kalousová Eva1000wDTJ Lanškroun
35Lána Vincent1000DTJ Lanškroun
36Lánová Apolena1000wDTJ Lanškroun
37Maček Jan1000ŠS Železné hory
38Mikuš Zdeněk1000DŠS Železné hory
39Mrklovský David1000ŠS Železné hory
40Novotná Ludmila1000wTJ Sokol Nekoř
41Pekárek Jakub1000ŠS Železné hory
42Peterka Jáchym1000DDM Chrudim
43Spančok Aleš1000DŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
44Sysrová Eliška1000wTJ Spartak OEZ Letohrad
45Vystavěl Benjamín1000DTJ Slovan Moravská Třebová
46Vágnerová Eliška1000wDŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
47Šetina Marek1000DŠK Rapid Pardubice, z.s.