Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Nat. Ch. Quarterfinal 2017-18 Kiryat Ono

последно ажурирање07.02.2018 21:48:31, Creator/Last Upload: israel chess federation (licence 12)

Статистика за федерации

Бр.ФЕД.ФедерацијаСметка
1ISRIsrael32
Вкупно32

Статистика на титули

ТитулаСметка
FM1
WFM1
Вкупно2

Статистика на партиите

КолоПобеди на белитеНерешениПобеди на црнитеКонтумации Вкупно
1754016
2655016
3826016
4636116
5646016
6735015
7636015
8618015
9752014
Вкупно5931481139