Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:

Купа "Раднево" - 2018 - А група

Sidst opdateret 13.01.2018 14:50:19, Oprettet af/Sidste upload: bulgarian chess federation

Start rangliste

Nr.NavnFideIDFEDRatTypGrKlub/By
1Коев КойчоBUL1361U14B14ШК "Чесбомб" - Пловдив
2Дафовски ДимитърBUL1331U14B14ШК "Чесбомб" - Пловдив
3Тилев БожидарBUL1301U10B10ШК "Марица - изток" - Раднево
4Тилев ЕмилBUL1275U14B14ШК "Марица - изток" - Раднево
5Динков ИванBUL1257U14B14ШК "Асеновец 2006" - Асеновград
6Седмаков ГеоргиBUL1237U10B10ШК "Пловдив" - Пловдив
7Георгиев РадмилBUL1236U10B10ШК "Траяна" - Стара Загора
8Иванов АнтоанBUL1188U12B12ШК "Тунджа" - Ямбол
9Иванов ЯнисBUL1187U12B12ШК "Марица - изток" - Раднево
10Зънгарова ГабриелаBUL1164U10G10ШК "Чесбомб" - Пловдив
11Никленов НиколаBUL1149U10B10ШК "Чесбомб" - Пловдив
12Данаилова СтефаниBUL1137U14G14ШК "Свиленград" - Свиленград
13Радулска ЕленаBUL1102U10G10ШК "Чесбомб" - Пловдив
14Маринов ЖивкоBUL1043U12B12ШК "Димитровград" - Димитровград
15Балкански РадославBUL1005U12B12ШК "Марица - изток" - Раднево
16Мързаков МихаилBUL1005U10B10ШК "Варна" - Варна
17Дичев СимеонBUL1185U10B10ШК "Казанлък 21" - Казанлък
18Стоянов НиколаBUL1032U12B12ШК "Тунджа" - Ямбол
19Аладжов СтоянBUL0U10B10ШК "Локомотив" - Пловдив
20Ангелов КалоянBUL0U10B10ШК "Димитровград" - Димитровград
21Атанасов ЖекоBUL0U10B10ШК "Димитровград" - Димитровград
22Атанасова АнгелинаBUL0U12G12ШК "Димитровград" - Димитровград
23Бакърджиев АлександърBUL0U12B12ШК "Димитровград" - Димитровград
24Бъцков РадославBUL0U14B14ШК "Казанлък 21" - Казанлък
25Вълчев МартинBUL0U10B10ШК "Тунджа" - Ямбол
26Георгиев БогомилBUL0U10B10ШК "Загорец" - Нова Загора
27Георгиев ДобромирBUL0U12B12ШК "Свиленград" - Свиленград
28Георгиев СтефанBUL0U10B10Харманли
29Георгиев СтоянBUL0U14B14ШК "Казанлък 21" - Казанлък
30Данчева ИвелинаBUL0U12G12ШК "Димитровград" - Димитровград
31Динкова ГаляBUL0U10G10ШК "Асеновец" - Асеновград
32Добрев СимеонBUL0U10B10ШК "Марица - изток" - Раднево
33Добрева ЕленаBUL0U10G10ШК "Димитровград" - Димитровград
34Кабасанов ДимитърBUL0U12B12ШК "Чесбомб" - Пловдив
35Кацаров ПавелBUL0U10B10ШК "Локомотив" - Пловдив
36Кръстева ГерганаBUL0U14G14ШК "Димитровград" - Димитровград
37Куртева МерианBUL0U12G12ШК "Марица - изток" - Раднево
38Лелчук ВладиBUL0U12B12ШК "Димитровград" - Димитровград
39Любенов ХристиянBUL0U14B14ШК "Казанлък 21" - Казанлък
40Милкова ЖеняBUL0U12G12Харманли
41Минчев ДимитърBUL0U10B10ШК "Пловдив" - Пловдив
42Митев МитьоBUL0U12B12ШК "Загорец" - Нова Загора
43Митева АтанаскаBUL0U10G10ШК "Загорец" - Нова Загора
44Николаев НиколайBUL0U12B12ШК "Марица - изток" - Раднево
45Николова ВикторияBUL0U10G10ШК "Тунджа" - Ямбол
46Петков КонстантинBUL0U12B12Сливен
47Петков МаксимBUL0U10B10ШК "Свиленград" - Свиленград
48Петков ПламенBUL0U10B10Харманли
49Петров КрасимирBUL0U10B10ШК "Марица - изток" - Раднево
50Попов ВелизарBUL0U10B10ШК "Чесбомб" - Пловдив
51Проданова ИвонBUL0U10G10ШК "Марица - изток" - Раднево
52Смилов КонстантинBUL0U10B10ШК "Казанлък 21" - Казанлък
53Стефанов СтефанBUL0U12B12ШК "Загорец" - Нова Загора
54Тенчева МарияBUL0U10G10ШК "Димитровград" - Димитровград
55Тодорова АлександраBUL0U10G10Харманли
56Янков КостадинBUL0U10B10ШК "Свиленград" - Свиленград
57Янкова АнтонияBUL0U14G14ШК "Казанлък 21" - Казанлък
Advertisement