Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

TALENT CUP 2017 - turnaj B

Poslední aktualizace17.12.2017 17:45:53, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménopohlavíFEDRtgFIDEKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
12
Paseka MatyášCZE1460Beskydská šachová škola z.s.7,545,549,540,254040,8
219
Randus AntonínCZE1106TJ Sokol Ústí z.s.6,547,051,036,0040160,4
33
Gebauer AdamCZE1439Beskydská šachová škola z.s.6,544,548,531,50403,6
41
Černý MichalCZE1592ŠK Zlín-Malenovice, z.s.6,542,043,528,7540-35,6
511
Lička DenisCZE1243Beskydská šachová škola z.s.6,044,547,030,754056,4
66
Fizerová LuciewCZE1379Interchess z.s.6,043,547,028,5040-12,4
714
Hobza VojtěchCZE1221ŠK Zlín-Malenovice, z.s.6,040,544,028,004067,2
815
Šetina VáclavCZE1169ŠK Kuřim, z.s.5,544,047,027,004055,2
97
Cimburek JanCZE1307SK Řetězárna5,543,547,526,254014,4
108
Trojan MatyášCZE1296Beskydská šachová škola z.s.5,531,533,017,504021,2
119
Kopecký MatějCZE1295Zbrojovka Vsetín5,044,045,521,5040-2,8
1218
Szusciková NatáliewCZE1109Beskydská šachová škola z.s.5,042,044,520,254072,4
1328
Zádrapa JakubCZE0Zbrojovka Vsetín5,039,042,523,00
1412
Blahut VladislavCZE1241Beskydská šachová škola z.s.5,039,042,018,0040-20,4
1516
Kubiczek MichalCZE1156Šachová akademie Ostrava5,037,539,517,504018,0
1621
Tichá SofiewCZE1084Beskydská šachová škola z.s.5,035,537,516,50402,8
175
Vašínek MartinCZE1417Beskydská šachová škola z.s.4,545,049,522,0040-60,8
184
Buchta BartolomějCZE1429Beskydská šachová škola z.s.4,544,548,022,2500,0
1910
Czepiec RichardCZE1280Beskydská šachová škola z.s.4,040,544,015,7540-46,8
2013
Havel VojtěchCZE1223ŠK Kuřim, z.s.4,039,541,013,5040-50,0
2124
Hrbek JáchymCZE1069Šachy Štěpán4,039,040,512,7500,0
2223
Noščák DenisCZE1072ŠO Kunovice4,036,538,512,5040-12,4
2326
Pawlak DominikPOL1023Krakowski Klub Szachistów4,035,537,013,0040-0,8
2430
Havlík FrantišekCZE0ŠK Zlín-Malenovice, z.s.4,035,037,515,25
2520
Brückmann Jan GregorCZE1093SK Slavia Orlová4,031,033,513,0040-41,6
2625
Kraus RudolfCZE1067Slavoj Český Těšín4,030,031,59,7540-32,0
2729
Böserle DanielCZE0Sokol Postoupky4,025,527,08,00
2822
Mrázek RomanCZE1075SK Slavia Orlová3,538,540,011,5040-27,2
2931
Kotásková KlárawCZE0Beskydská šachová škola z.s.3,532,534,09,50
3027
Samohýl AdamCZE1012ŠK Zlín-Malenovice, z.s.3,033,535,58,0040-38,8
3132
Řezníček LukášCZE0Šachy Štěpán2,526,528,05,00
3217
Pravdová TerezawCZE1137Klub šachistů Říčany 19252,031,533,04,5040-88,8
3333
Šebenová RadkawCZE0Beskydská šachová škola z.s.2,028,530,05,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable