č. | | T | Meno | FED | EloF | pohlavie | Klub |
1 | | | Gnojek Petr | CZE | 2014 | | Beskydská šachová škola z.s. |
2 | | CM | Stalmach Richard | CZE | 2010 | | Beskydská šachová škola z.s. |
3 | | | Miča Marek | CZE | 1943 | | Beskydská šachová škola z.s. |
4 | | | Laurincová Kristýna | CZE | 1890 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
5 | | | Neumann Filip | CZE | 1859 | | SK Slavia Orlová |
6 | | | Mavrev David | CZE | 1855 | | Beskydská šachová škola z.s. |
7 | | | Frank Adam | CZE | 1839 | | Beskydská šachová škola z.s. |
8 | | | Nezval Filip | CZE | 1778 | | ŠK Duras BVK |
9 | | | Hryn Zofia | POL | 1748 | w | Poland |
10 | | | Koreňová Simona | SVK | 1745 | w | Liptovská šachová škola |
11 | | | Krejčok Tobiáš | CZE | 1659 | | Beskydská šachová škola z.s. |
12 | | | Gaj Magdalena | POL | 1633 | w | KSz Gambit Przeworsk |
13 | | | Matůš Filip | CZE | 1627 | | TJ Sokol Ústí z.s. |
14 | | | Šebesta Jan | CZE | 1606 | | SK Slavia Orlová |
15 | | | Hladký Tadeáš | CZE | 1570 | | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
16 | | | Hryn Aleksandra | POL | 1541 | w | Polsko |
17 | | | Jozefczyk Szymon | POL | 1522 | | Krakowski Klub Szachistów |
18 | | | Kijonka Ondřej | CZE | 1500 | | SK Slavia Orlová |
19 | | | Janík Marek Tobias | SVK | 1469 | | Liptovská šachová škola |
20 | | | Kovář Matěj | CZE | 1468 | | TJ Sokol Ústí z.s. |
21 | | | Anděl Vít | CZE | 1463 | | Lokomotiva Krnov |
22 | | | Owoc Jakub | POL | 1452 | | Krakowski Klub Szachistów |
23 | | | Všetulová Viktorie | CZE | 1445 | w | ŠK Staré Město |
24 | | | Šlachta Jan | CZE | 1442 | | Lokomotiva Krnov |
25 | | | Macháček Oldřich | CZE | 1438 | | ŠK Libštát |
26 | | | Dudová Pavlína | CZE | 1413 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
27 | | | Armula Karol | POL | 1406 | | Krakowski Klub Szachistow |
28 | | | Pawlak Emilia | POL | 1372 | w | Krakowski Klub Szachistów |
29 | | | Habinová Alice | CZE | 1367 | w | ŠK Kuřim, z.s. |
30 | | | Opluštil Pavel | CZE | 1367 | | Sokol Postoupky |
31 | | | Šebena Patrik | CZE | 1352 | | Beskydská šachová škola z.s. |
32 | | | Lanča Petr David | CZE | 1350 | | Beskydská šachová škola z.s. |
33 | | | Janíková Katka | SVK | 1281 | w | Liptovská šachová škola |
34 | | | Pravda Petr | CZE | 1272 | | Klub šachistů Říčany 1925 |
35 | | | Grycman Ondřej | CZE | 1217 | | TJ Sokol Ústí z.s. |
36 | | | Otáhalová Nela | CZE | 1211 | w | Zbrojovka Vsetín |
37 | | | Dorňák Jakub | CZE | 1175 | | TJ Sokol Ústí z.s. |
38 | | | Marková Kateřina | CZE | 1170 | w | Šachy Štěpán |
39 | | | Novák Tomáš | CZE | 1112 | | SK Slavia Orlová |
40 | | | Tomanec Samuel | CZE | 1035 | | SK Slavia Orlová |
41 | | | Jelínek František | CZE | 1028 | | TJ Spartak Vlašim |
42 | | | Marková Karolína | CZE | 1009 | w | Šachy Štěpán |
43 | | | Krchňáček Jakub | CZE | 0 | | ŠO Kunovice |
44 | | | Frolík Vojtěch | CZE | 0 | | ŠO TJ Velká Polom |
45 | | | Lanča Michael Filip | CZE | 0 | | Beskydská šachová škola z.s. |
46 | | | Slazyk Jakub | CZE | 0 | | nereg. |