Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

GP školní mládeže - okresní přebor škol - Vsetín 22.11.2017 - skupina A

Poslední aktualizace22.11.2017 23:48:32, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ZŠ Integra Vsetín "A" (Rtg prům.:1010, PH 1: 24,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Hlouch Lubomír1039CZE11101116,071025
2Ptáček Pavel1000CZE10101115,071027
3Chrobák Metoděj1000CZE11111117,071000
4Zajíček Matyáš1000CZE111½1116,571000
  2. ZŠ Valašská Polanka (Rtg prům.:1091, PH 1: 21,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Matůš Jakub1175CZE11111117,071006
2Randus Antonín1190CZE10111116,071000
3Kovářová Karolína1000CZE1000113,061000
4Grycmanová Juliána1000CZE1011115,061000
5Gajdoš Kryštof1000CZE½00,521000
  3. ZŠ Francova Lhota (Rtg prům.:1000, PH 1: 19,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Hrbáček David0CZE10001103,071031
2Chromík Tomáš0CZE110½1115,571027
3Sucháček Lukáš0CZE11011015,071000
4Matušinec Miroslav0CZE11011116,071000
  4. ZŠ Karolinka (Rtg prům.:1000, PH 1: 12,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Tahotný Lubomír1000CZE00111014,071025
2Paška Robin1000CZE01111015,071027
3Křupala Petr0CZE0110½013,571000
4Alfeldy Rostislav0CZE00000000,071000
  5. ZŠ Integra Vsetín "C" (Rtg prům.:1000, PH 1: 12,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Štědrý Jáchym0CZE10010002,071031
2Babica Matyáš1000CZE110½0013,571027
3Klimeš Štěpán1000CZE10100103,071000
4Schulz Vojtěch0CZE10101014,071000
  6. ZŠ Integra Vsetín "B" (Rtg prům.:1000, PH 1: 12,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Malina Štěpán1000CZE0000112,061029
2Krampota Lukáš1000CZE½100102,561038
3Unar Adam1000CZE1100103,061000
4Surý Jáchym1000CZE111003,051000
5Tesařík Radim1000CZE101002,051000
  7. ZŠ Jablůnka (Rtg prům.:1000, PH 1: 11 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Vypušťák Adam0CZE01010013,071006
2Trefil Matouš0CZE000½1001,571000
3Kusala Janek0CZE0101½114,571000
4Vypušťák Jan0CZE00101002,071000
  8. ZŠ Valašská Bystřice (Rtg prům.:1000, PH 1: 10 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Kamlar Michal1000CZE11111005,071031
2Tichavský Vít0CZE½0100001,571027
3Petruželová Zuzana0CZE0001½001,571000
4Kajzarová Anna0CZE01010002,071000
  9. ZŠ Integra Vsetín "D" (Rtg prům.:1000, PH 1: 9 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Orságová Beáta1000CZE01100103,071031
2Zajíčková Eliška0CZE000½0101,571027
3Kovaříková Zuzana0CZE0010½001,571000
4Chrobáková Anna1000CZE00011103,071000
  10. ZŠ Vsetín-Sychrov (Rtg prům.:1000, PH 1: 7 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Kadula Vojtěch0CZE0000000,061000
2Krůžela Vojtěch0CZE01110003,071000
3Janíček Antonín0CZE0000000,061000
4Karola Ondřej0CZE010001,051000
5Kučera Tomáš0CZE10113,041000
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž