Vianočný turnaj Karola Slováka 2017

Posledná aktualizácia 13.12.2017 22:29:58, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1FMFarkas Gabor14908034SVK2386Sk Ou Russel Gabcikovo
2IMLanc Alois14900041SVK2307Lokomotiva Trnava
3IMPetran Peter14900114SVK2307Sk Slovan Bratislava
4FMJablonicky Martin14925621SVK2302Sk Osuske
5FMGasa Andrej14905647SVK2271Sk Osuske
6IMFranzen Jozef14900181SVK2261Sk Slovan Bratislava
7Ondrus Martin14913330SVK2261Nitriansky Sachovy Klub Nitra
8Privara Igor14901340SVK2240Sk Slovan Bratislava
9Danada Tomas14919362SVK2233Sk Nafta Gbely
10Abel Peter14902346SVK2212Sk Kupele Piestany
11Skreno Vladimir14902893SVK2175Sachy Reinter
12Borik Juraj14901196SVK2145Sks Dubnica N/V
13Velcko Miroslav14902630SVK2122Zruseny Clen, Zruseny
14Gasa Patrik14925168SVK2116Sk Osuske
15Blatnicky Miroslav14909901SVK2096Zsk Vrbove - Sach
16Slobodnik Michal14936488SVK2096Tss Trnava Msk Sered
17Jablonicky Frantisek14901390SVK2085Tss Trnava Msk Sered
18Bojda Lubomir14903407SVK2074Topolciansky Sachovy Klub
19Malar Pavol14902281SVK2068Sk Hlohovec
20Pobjecky Ivan14904730SVK2060Sk Kupele Piestany
21Marko Anton14903920SVK2057Topolciansky Sachovy Klub
22Janco Darius14911450SVK2031Topolciansky Sachovy Klub
23Rachela Jozef14904489SVK2016Sk Dunajska Streda
24Slamena Michal14908840SVK2016Sk Hlohovec
25Mihalik Marek14901188SVK2004Sk Kupele Piestany
26Sulek Viliam14902672SVK2002Sk Slovan Bratislava
27Blazek Milos14902397SVK1989Sk Trencin
28Sturc Gustav14902303SVK1988Sk Slovan Bratislava
29Jadud OtoSVK1987Zruseny Clen, Zruseny
30Kincel Jan14917173SVK1955Zsk Vrbove - Sach
31Mihalik Anton14910691SVK1953Sk Kupele Piestany
32Slaba Andrea14940680SVK1948Sk Kupele Piestany
33Hirmajer Jan14915286SVK1925Sachovy Klub Holic
34Bzdusek Jan14960834SVK1901Sk Kupele Piestany
35Lukacovic Miroslav14910772SVK1897Tss Trnava Msk Sered
36Matis Tibor14941643SVK1889Sk Dunajska Streda
37Miciak Emanuel14912783SVK1885Zsk Vrbove - Sach
38Mikudik Ivan14911914SVK1883Sk Krasnany
39Brida Lukas14920239SVK1879Zruseny Clen, Zruseny
40Podjavorinsky Michal14936925SVK1878Zsk Vrbove - Sach
41Curidlo Jan14905418SVK1865Sk Kupele Piestany
42Sedlacek Ondrej14948478SVK1851Sk Trencin
43Mrazik Vladislav14920271SVK1848Sk Trencin
44Brunovsky Peter14913380SVK1847Sk Nafta Gbely
45Solovic Rastislav14901986SVK1838So Spartak Myjava
46Bjel Jan14914026SVK1821Zsk Vrbove - Sach
47Musaev Urmat14940124SVK1816Sk Kupele Piestany
48Szaraz Vojtech14903903SVK1814Sk Velky Kyr
49Csefalvay Stefan14909820SVK1809Msk Corvin Velky Meder
50Gajarsky Roman14906260SVK1797Sk Hlohovec
51Lajda Dusan14914182SVK1784Zsk Vrbove - Sach
52Mikus Peter14934272SVK1780Kns Nemsova / Horne Srnie
53Sajtlava Igor14916622SVK1772Sks Dubnica N/V
54Sliva Frantisek14908166SVK1770Sks Dubnica N/V
55Munk Lubomir14903806SVK1769Sk Slovan Bratislava
56Bjel Lubos14924790SVK1764Zsk Vrbove - Sach
57Barca Michal14913453SVK1760Sk Hlohovec
58Janas Peter14938200SVK1751Sk Hlohovec
59Musaev Matej Elbek73601659SVK1748Sk Kupele Piestany
60Sarkozi Szabolcs14941660SVK1744Msk Corvin Velky Meder
61Jancovicova Petra14945738SVK1740Zsk Vrbove - Sach
62Slaby Jozef14916738SVK1734Sk Kupele Piestany
63Smrek Peter14907119SVK1720Zsk Vrbove - Sach
64Beno Milan14901170SVK1717Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
65Solovic Vladislav14917602SVK1692Sks Dubnica N/V
66Lanyi Frantisek14916207SVK1683Zsk Vrbove - Sach
67Tupy Emil14937140SVK1675Sk Hlohovec
68Podjavorinsky Peter14914310SVK1674Zsk Vrbove - Sach
69Siska Kristof14960338SVK1671Sk Kupele Piestany
70Cebo Vladimir14901218SVK1668Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
71Krchnak Rudolf14907631SVK1668Zsk Vrbove - Sach
72Bajcar Pavol14925028SVK1666Zsk Vrbove - Sach
73Sedlak Rastislav14914336SVK1663Sk Kupele Piestany
74Tomasovic Martin14929937SVK1653Zsk Vrbove - Sach
75Ostradicky Dusan14947560SVK1611Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
76Bojnansky Juraj14948567SVK1610Sk Hlohovec
77Cheben Jozef14956500SVK1568Zsk Vrbove - Sach
78Stolar Michal14945878SVK1567Sk Kupele Piestany
79Duda Daniel14915189SVK1553Sks Dubnica N/V
80Petrik Karol14926300SVK1517Sk Hlohovec
81Babis Jozef14936879SVK1500Zsk Vrbove - Sach
82Zahorcek Jakub14938308SVK1497Sk Povazske Podhradie
83Madzo Anton14914239SVK1492Zsk Vrbove - Sach
84Cerny Patrik14956721SVK1490Sk Hlohovec
85Dubnicka Ferdinand14944057SVK1487Sks Dubnica N/V
86Dest Stanislav14933381SVK1485Sk Senica
87Holan Jaroslav14914123SVK1469Zsk Vrbove - Sach
88Knapek Adrian14953099SVK1437So Spartak Myjava
89Minarik Jozef14937050SVK1386Sk Dunajska Streda
90Horvath Marian14950340SVK1321Sk Slovan Bratislava
91Horvath Jan73603996SVK1197Sk Slovan Bratislava
92Horvathova Hana14951959SVK1178Sk Slovan Bratislava
93Chochula MartinSVK1000
94Comaj PeterSVK1000Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
95Misovic RastislavSVK1000
96Solovic Ivan14953080SVK1000Zruseny Clen, Zruseny
97Trandzik MichalSVK1000
Advertisement