Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O brankovického krále (mladší)

Poslední aktualizace19.11.2017 23:20:59, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgNKlub/Místo
1Richter Rudolf384470CZE1519Sk Baník Ratíškovice
2Vaňková Marie398586CZE1335Šo Kunovice
3Ulčák Michael23719133CZE1378Šk Lokomotiva Brno, Z.S.
4Vavřínková Marie392154CZE1278Šk Lokomotiva Brno, Z.S.
5Babula Matěj398322CZE1198Šk Staré Město
6Jackovičová Zuzana23707690CZE1112Moravská Slavia Brno
7Vaněk Robin23718064CZE1377Š.K. 1923 Sokol Kyjov
8Vojtek Pavel23710128CZE1239Jezdci Jundrov
9Hronek Ondřej23703024CZE1333Šk Kuřim, Z.S.
10Ševčík Pavel23712198CZE1213Šk Kuřim, Z.S.
11Spáčilová Klára23709308CZE1132Šk Staré Město
12Coufalová Laura23709200CZE1073Šk Lokomotiva Brno, Z.S.
13Kotisa JanCZE1071Sk Vyškov, Z.S.
14Otáhalová MonikaCZE1076Šachy Brankovice Z.S.
15Trnečka TomášCZE1079Sk Vyškov, Z.S.
16Šlahůnek Martin23723130CZE1125Sk Baník Ratíškovice
17Šmídek Prokop23723149CZE1123Šk Duras Bvk
18Švehlová Alena23723173CZE1072Spartak Adamov
19Žaža DavidCZE1194Šachy Zastávka
20Noščák Denis23717505CZE1199Šo Kunovice
21Šebesta Šimon23706635CZE1143Šk Hustopeče
22Buzáš Michal23702915CZE1229Šk Kuřim, Z.S.
23Lúč Martin390356CZE1239Šk Duras Bvk
24Hlúšek MichalCZE1161Sk Boršice
25Svoboda Michal23703423CZE1097Šk Kuřim, Z.S.
26Trněný JanCZE1001Sk Vyškov, Z.S.
27Novotný Petr23718609CZE1195Oddíl Šachů Sk Prostějov
28Bergrová ElenCZE1000Spartak Adamov
29Brožová BarboraCZE1000Šk Lokomotiva Brno, Z.S.
30Bárta AdamCZE1015Šachy Brankovice Z.S.
31Bárta JiříCZE1000ZS Slapanice
32Chrbolka TomášCZE1000Kvasaco Vacenovice
33Dufek DanielCZE1000Šk Hustopeče
34Dupej AlexandrCZE1000Šachy Brankovice Z.S.
35Fridrichova AlexandraCZE1000Šk Hustopeče
36Hladká Leontyna23709227CZE1000Šk Lokomotiva Brno, Z.S.
37Hladký Mikuláš23720476CZE1000Šk Lokomotiva Brno, Z.S.
38Hošek JakubCZE1072Šk Hustopeče
39Jackovičová VeronikaCZE1000Moravská Slavia Brno
40Janský AdamCZE1000SK Duras Brno
41Kalfas AntonínCZE1000Šachy Brankovice Z.S.
42Kalfas FrantišekCZE1000Šachy Brankovice Z.S.
43Karafiát VojtěchCZE1093Šk Duras Bvk
44Kec OndřejCZE1000Sk Boršice
45Kohoutek OndřejCZE1000Šk Staré Město
46Kolek OliverCZE1000Šk Hustopeče
47Kolář JáchymCZE1000Šk Lokomotiva Brno, Z.S.
48Kostka JanCZE1000Sk Boršice
49Kroutil MatějCZE1000Šachy Zastávka
50Králík JakubCZE1069Šachy Brankovice Z.S.
51Kubátová BětaCZE1000Šk Kuřim, Z.S.
52Kubátová EmaCZE1000Šk Kuřim, Z.S.
53Křížka DominikCZE1000Šachy Brankovice Z.S.
54Laxa MatějCZE1000Sk Baník Ratíškovice
55Majerčák DavidCZE1000Šachy Brankovice Z.S.
56Matýšek JanCZE1000ZS Slapanice
57Medek MartinCZE1000Šo Kunovice
58Movsisyan Lusine23712163CZE1000Šk Kuřim, Z.S.
59Novák RostislavCZE1000Sachy Brankovice, Z.S.
60Novák VojtěchCZE1000Moravská Slavia Brno
61Nováková NelaCZE1000Šachy Brankovice Z.S.
62Nádvorník PatrikCZE1000Orel Brno Bohunice
63Opatřil JanCZE1000Orel Brno Bohunice
64Otoupal DominikCZE1000ZS Slapanice
65Otáhal MilanCZE1000Sachy Brankovice, Z.S.
66Pakostová LenkaCZE1000nereg.
67Petráš ŠimonCZE1000ZŠ Šlapanice
68Prochazka Martin23721995CZE1000Šk Kuřim, Z.S.
69Prokop OndřejCZE1000Šachy Zastávka
70Slováček FrantišekCZE1000Šachy Brankovice Z.S.
71Starý ŠimonCZE1000Šachy Brankovice Z.S.
72Straka StanislavCZE1000Spartak Adamov
73Tutka ŠtěpánCZE1000Šk Veselí N/M
74Učeň MarekCZE1000Šachy Brankovice Z.S.
75Učňová VeronikaCZE1000Sachy Brankovice Z.S.
76Vykydal JakubCZE1000Šk Hustopeče
77Vysloužil Filip23718072CZE1000Šk Staré Město
78Zapletal MatyášCZE1000Šo Kunovice
79Černý KamilCZE1000Šachy Brankovice Z.S.
80Ševčíková KateřinaCZE1000SK Kurim
81Šišák Kryštof23723122CZE1000Šk Kuřim, Z.S.
82Šamalík JanCZE1000Šk Hustopeče
Advertisement