O Losinského Kapra 2017

OrganizátorŠK Velké Losiny
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Kopřiva Miroslav CSc.
Hlavní rozhodčíIA Prokopová Jiřina 337994
RozhodčíMalý Marek 344079, Vaculík Jakub 344109
Bedenkzeit2x15 min + 3s/tah
MístoKouty nad Desnou
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2017/12/09
Ø ELO turnaje1795
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace09.12.2017 16:46:01, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1
GMPlat VojtechCZE26060Sk Joly Lysa Nad Labem
2
IMZwardon VojtechCZE24880Beskydska Sachova Skola Z.S.
3
GMZilka StepanCZE247001. Novoborsky Sk
4
GMSergeev VladimirUKR24250Cizinci
5
IMLangner LadislavCZE23740Slavoj Cesky Tesin
6
IMKraus TomasCZE23580Sk Zikuda Turnov, Z.S.
7
IMStratil Ladislav Jr.CZE23530
8
Banasik KrzysztofPOL22990Cizinci
9
FMMudrak JosefCZE22950Slavia Kromeriz
10
Tustanowski RobertPOL22680Cizinci
11
FMKarlik VladimirCZE22530S60Slavia Kromeriz
12
Vanek LadislavCZE22440Sokol Vrbno P/P
13
FMVrana FrantisekCZE22320Sk Stare Mesto
14
CMRehurek LukasCZE21980Sk Bystrc Oilers
15
FMValenta VitCZE21840Sk Velke Losiny
16
Maly MarekCZE21070Klub Sachistu Ricany 1925
17
WIMRichterova NatasaCZE21060wAgentura 64 Grygov
18
Bures VladimirCZE20870Sk Velke Losiny
19
Mohapl PetrCZE20820Tatran Litovel
20
Kastner OldrichCZE20780
21
Vaculik JakubCZE20580Sk Velke Losiny
22
Vodak RostislavCZE20550Sk Velke Losiny
23
Holy FilipCZE20520Tj Sokol Plzen-Letna
24
Fojtik VlastislavCZE20380S60Sokol Vrbno P/P
25
Stehlik JiriCZE20320S60Sokol Kolin
26
Gnida PatrikCZE20190Sk Retezarna
27
Kubat PavelCZE20150Orel Orechov
28
Orgon DusanSVK20130Sks Dubnica N/V
29
Hastik SvatoplukCZE19910S60Sk Jesenik, Z.S.
30
Zajicek TomasCZE19430U20Sk Rosada Prostejov
31
Houzva ViktorCZE19420Ask Da Olomouc
32
Stanek StanislavCZE19390Jezdci Jundrov
33
Vranova ZdenkaCZE19260wSk Stare Mesto
34
Danek PavelCZE19140
35
Wrobel MaciejPOL19070Cizinci
36
Kubicek PavelCZE19010Orel Orechov
37
Jirasek JiriCZE18970S60Sk Slovan Jirkov
38
Dolezel JiriCZE18960S60
39
Gawlas RomanCZE18960Sk Retezarna
40
Haderka KarelCZE18830S60Tatran Litovel
41
Zedek FrantisekCZE18820Lokomotiva Krnov
42
Luzikova NicolaCZE18770wSk Velke Losiny
43
Chytil PetrCZE18530U20Sk Velke Losiny
44
Stec FrantisekCZE18300S60Tj Spartak Prerov
45
Bares JachymCZE18190U20Agentura 64 Grygov
46
Prucek LadislavCZE18190Sokol Premyslovice
47
John RichardCZE18030
48
Kraus PetrCZE17940Tj Zlate Hory
49
Oral JosefCZE17920S60Sk Sigmia Olomouc
50
Sima NikolaCZE17870Tj Marianske Hory
51
Milian MilanCZE17630S60Sokol Vrbno P/P
52
Matlocha LubomirCZE17610Sk Jesenik, Z.S.
53
Dolezel JiriCZE17570
54
Kabelka OndrejCZE17550U20Sk Ad Jicin
55
Viktorin PetrCZE17540Sk Velke Losiny
56
Milian Milan Jr.CZE17390Sk Pogo Budisov N/B.
57
Reichmann PavelCZE17260S60T.J. Sokol Sumperk
58
Sajdl JanCZE17210U20Sk Ad Jicin
59
Hartinger AntoninCZE17080U20Tj Libina
60
Kolar JanCZE17050U20Sk Mohelnice, Z.S.
61
Sowa WiktoriaPOL17030wU20UKS Rodło Opole
62
Lajbl JanCZE17000U20Sk Ad Jicin
63
Klaban RomanCZE16950Sk Velke Losiny
64
Macek OldrichCZE16920T.J. Sokol Sumperk
65
Vitova AnnaCZE16910wU20Sk Ad Jicin
66
Kolar RadomirCZE16880U20Sk Mohelnice, Z.S.
67
Slovak MartinCZE16830S60So Jiskra Rymarov
68
Moravek JakubCZE16810Tj Kralupy Nad Vltavou
69
Luzik LiborCZE16770Sk Velke Losiny
70
Kment MichalCZE16660U20Sk Rosada Prostejov
71
Pindura VladimirCZE16610S60Sk Sigmia Olomouc
72
Vodak VojtechCZE16390U20Sk Velke Losiny
73
Rehurek JiriCZE16380S60Sk Bystrc Oilers
74
Buksa EwelinaPOL16350wCizinci
75
Otrubova KristynaCZE16300wU20Klub Sachistu Ricany 1925
76
Kosinka VladimirCZE16260Tj Zlate Hory
77
Ramian ZdenekCZE16170S60Tj Marianske Hory
78
Klezl FrantisekCZE16090S60Sk Velke Losiny
79
Janouch Jachym StepanCZE15950U20Sk Ad Jicin
80
Sima PatrikCZE15750Tj Ludgerovice, Z.S.
81
Ret Adam JosefCZE15680U202222 Sk Polabiny, Z.S.
82
Kubicek MartinCZE15600Sk 1921 Zabreh
83
Jerabkova JuliaCZE14940wU20Sk Mohelnice, Z.S.
84
Fojt PetrCZE14760U20Sk Ad Jicin
85
Vojcak PetrCZE14340Tj Zlate Hory
86
Sindler JaromirCZE14140
87
Orgon PatrikSVK13130U20Zs Velkomoravska, Trencin
88
Orgon JakubSVK13120U20Zs Velkomoravska, Trencin
89
Bonnett FareydUSA01000Cizinci
90
Frantis PetrCZE01000Oddil Sachu Sk Prostejov
91
Jerabek JanCZE01000Sk Mohelnice, Z.S.
92
Langner LauraCZE01000wU20Slavoj Cesky Tesin
93
Stratil OndrejCZE01000U20
94
Strpka AntoninCZE01000U20
95
Vojcak VojtechCZE01000U20Tj Zlate Hory
96
Vojcakova AnastazieCZE01000wU20Tj Zlate Hory
97
Vojcakova CecilieCZE01000wU20Tj Zlate Hory