Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 13.december 2017

Posledná aktualizácia 13.12.2017 20:33:12 / Page cached 14.12.2017 05:30:06 87min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaoktóber 2017, november 2017, december 2017
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Kaiser Daniel14958074SVK1413Sk Slovan Bratislava
2Paluska Karol73617121SVK1357Sk Doprastav Bratislava
3Compel Daniel14952645SVK1335Sk Slovan Bratislava
4Kubikova Nina14955075SVK1219Ksn Bratislava
5Sahidi Shabir14959828SVK1174Ksn Bratislava
6Sahidi Sear14959836SVK1153Ksn Bratislava
7Havaldova Natalia73620580SVK1107Ksn Bratislava
8Kapolkova Greta14955555SVK1089Ksn Bratislava
9Novak Pavol14958147SVK1029Sk Slovan Bratislava
10Davidovic MarcoSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
11Druska OliverSVK1000Hviezdoslavov
12Ferik AdamSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
13Fratric JakubSVK1000Kruzok Strelec Devinska Nova V
14Galba Branislav73621641SVK1000Bratislavska Sachova Akademia
15Gyurkovics MartinSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
16Hajdu AdamSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
17Helenin Jozef14953293SVK1000Sk Doprastav Bratislava
18Iakovlyeva SofiaSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
19Jancovic JakubSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
20Joniak LukasSVK1000Cvc Stefanikova, Bratislava
21Kaceriak Simon14956004SVK1000Sk Strelec Devinska Nova Ves
22Kadela FedorSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
23Kadela Filip MilanSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
24Kapolkova Alzbeta14959593SVK1000Ksn Bratislava
25Kersten MartinSVK1000Bratislava
26Kollar JurajSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
27Kozub LukasSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
28Krajci Damian14961660SVK1000Sk Slovan Bratislava
29Krasnansky Radovan14961350SVK1000Sk Slovan Bratislava
30Lepskii Kirill73621200SVK1000Bratislavska Sachova Akademia
31Majtan Teo JanSVK1000Cirkevná Zs Narnia, Bratislava
32Makarov Erik KurtSVK1000Kruzok Strelec Devinska Nova V
33Malaschitz Teodor73621153SVK1000Sk Doprastav Bratislava
34Martincak MaximilianSVK1000Bratislava
35Meszaros Casey RyanSVK1000Kruzok Ksn Bratislava
36Nagy PeterSVK1000Samorin
37Nagy TomasSVK1000Samorin
38Nedoba JakubSVK1000Bratislava
39Novak Jaroslav14958139SVK1000Sk Slovan Bratislava
40Novak Peter14958155SVK1000Sk Slovan Bratislava
41Novak TomasSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
42Petrinec Simon73619922SVK1000Czs Narnia Bratislava
43Pistek MiroslavSVK1000Cirkevná Zs Narnia, Bratislava
44Popovicova AlexandraSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
45Rak Martin73620017SVK1000Bratislavska Sachova Akademia
46Sabaj ViktorSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
47Sabol MichalSVK1000Dunajska Luzna
48Sabol PavolSVK1000Dunajska Luzna
49Smaho Timur73613665SVK1000Czs Narnia Bratislava
50Smidova MichaelaSVK1000Ksn Bratislava
51Sobinovsky MatusSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
52Stopa PavolSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
53Stovicek RichardSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
54Sun MartinSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
55Szabados MartinSVK1000Kruzok Strelec Devinska Nova V
56Uram Augustin MeckenzieSVK1000Cirkevná Zs Narnia, Bratislava
57Valentova SophiaSVK1000Kruzok Ksn Bratislava
58Vcelik FilipSVK1000Cirkevná Zs Narnia, Bratislava
59Zadzora JozefSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
60Zalesky DanielSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
61Zilinec PeterSVK1000Dunajska Luzna
62Zverka JakubSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
Advertisement