Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Sahidi Shabir 1174 0 - 1 Compel Daniel 13353
245Rak Martin 10005 0 - 15 Smaho Timur 100049
32Paluska Karol 1357 ½ - ½5 Kaiser Daniel 14131
46Sahidi Sear 1153 ½ - ½ Nagy Peter 100036
54Kubikova Nina 12194 0 - 14 Novak Jaroslav 100039
68Kapolkova Greta 10894 1 - 04 Petrinec Simon 100042
731Majtan Teo Jan 10004 1 - 04 Kaceriak Simon 100021
838Nedoba Jakub 10004 0 - 14 Krasnansky Radovan 100029
930Lepskii Kirill 10004 0 - 14 Meszaros Casey Ryan 100035
1037Nagy Tomas 1000 1 - 0 Druska Oliver 100011
1120Joniak Lukas 1000 0 - 1 Smidova Michaela 100050
1228Krajci Damian 1000 0 - 1 Sabol Pavol 100048
137Havaldova Natalia 11073 1 - 03 Kapolkova Alzbeta 100024
149Novak Pavol 10293 ½ - ½3 Kersten Martin 100025
1547Sabol Michal 10003 0 - 13 Fratric Jakub 100013
1614Galba Branislav 10003 0 - 13 Malaschitz Teodor 100033
1754Sun Martin 10003 0 - 13 Gyurkovics Martin 100015
1818Iakovlyeva Sofia 10003 0 - 13 Zilinec Peter 100061
1960Zalesky Daniel 10003 1 - 03 Jancovic Jakub 100019
2012Ferik Adam 1000 0 - 1 Stovicek Richard 100053
2158Vcelik Filip 1000 0 - 1 Kadela Fedor 100022
2246Sabaj Viktor 10002 ½ - ½ Kozub Lukas 100027
2355Szabados Martin 10002 0 - 12 Helenin Jozef 100017
2456Uram Augustin Meckenzie 10002 0 - 12 Martincak Maximilian 100034
2557Valentova Sophia 10002 0 - 12 Novak Peter 100040
2662Zverka Jakub 10002 1 - 02 Popovicova Alexandra 100044
2751Sobinovsky Matus 1000 0 - 1 Hajdu Adam 100016
2823Kadela Filip Milan 1000 1 - 0 Novak Tomas 100041
2926Kollar Juraj 10001 ½ - ½1 Davidovic Marco 100010
3052Stopa Pavol 10001 0 - 11 Zadzora Jozef 100059
3132Makarov Erik Kurt 10000 0 nežrebovaný
3243Pistek Miroslav 10002 0 nežrebovaný

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Sahidi Shabir 1174 1 - 0 Paluska Karol 13572
23Compel Daniel 1335 1 - 04 Kubikova Nina 12194
31Kaiser Daniel 14134 1 - 04 Kapolkova Greta 10898
449Smaho Timur 10004 1 - 0 Krajci Damian 100028
511Druska Oliver 1000 0 - 14 Rak Martin 100045
648Sabol Pavol 1000 0 - 1 Sahidi Sear 11536
736Nagy Peter 1000 1 - 0 Joniak Lukas 100020
839Novak Jaroslav 10003 1 - 03 Havaldova Natalia 11077
913Fratric Jakub 10003 0 - 13 Nedoba Jakub 100038
1042Petrinec Simon 10003 1 - 03 Iakovlyeva Sofia 100018
1121Kaceriak Simon 10003 1 - 03 Sun Martin 100054
1229Krasnansky Radovan 10003 1 - 03 Sabol Michal 100047
1350Smidova Michaela 1000 0 - 13 Lepskii Kirill 100030
1461Zilinec Peter 10003 0 - 13 Majtan Teo Jan 100031
1535Meszaros Casey Ryan 10003 1 - 03 Zalesky Daniel 100060
1653Stovicek Richard 1000 0 - 1 Nagy Tomas 100037
1722Kadela Fedor 1000 0 - 12 Novak Pavol 10299
1834Martincak Maximilian 10002 0 - 12 Galba Branislav 100014
1915Gyurkovics Martin 10002 1 - 02 Szabados Martin 100055
2019Jancovic Jakub 10002 1 - 02 Novak Peter 100040
2124Kapolkova Alzbeta 10002 1 - 02 Sabaj Viktor 100046
2225Kersten Martin 10002 1 - 02 Zverka Jakub 100062
2333Malaschitz Teodor 10002 1 - 02 Uram Augustin Meckenzie 100056
2412Ferik Adam 1000 1 - 02 Valentova Sophia 100057
2558Vcelik Filip 1000 1 - 0 Kadela Filip Milan 100023
2627Kozub Lukas 1000 1 - 0 Sobinovsky Matus 100051
2716Hajdu Adam 10001 ½ - ½1 Novak Tomas 100041
2817Helenin Jozef 10001 1 - 01 Stopa Pavol 100052
2944Popovicova Alexandra 10001 1 - 01 Kollar Juraj 100026
3010Davidovic Marco 1000½ ½ - ½½ Zadzora Jozef 100059
3132Makarov Erik Kurt 10000 0 nežrebovaný
3243Pistek Miroslav 10002 0 nežrebovaný

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Paluska Karol 13574 ½ - ½4 Compel Daniel 13353
245Rak Martin 1000 ½ - ½4 Sahidi Shabir 11745
330Lepskii Kirill 10003 0 - 13 Kaiser Daniel 14131
44Kubikova Nina 12193 1 - 03 Krasnansky Radovan 100029
535Meszaros Casey Ryan 10003 0 - 13 Kapolkova Greta 10898
636Nagy Peter 10003 ½ - ½3 Druska Oliver 100011
720Joniak Lukas 10003 ½ - ½3 Sabol Pavol 100048
849Smaho Timur 10003 1 - 03 Kaceriak Simon 100021
928Krajci Damian 10003 ½ - ½3 Smidova Michaela 100050
106Sahidi Sear 1153 1 - 0 Kadela Fedor 100022
1118Iakovlyeva Sofia 10002 1 - 0 Stovicek Richard 100053
127Havaldova Natalia 11072 1 - 02 Malaschitz Teodor 100033
1338Nedoba Jakub 10002 1 - 02 Novak Pavol 10299
1440Novak Peter 10002 0 - 12 Fratric Jakub 100013
1514Galba Branislav 10002 0 - 12 Novak Jaroslav 100039
1642Petrinec Simon 10002 1 - 02 Gyurkovics Martin 100015
1747Sabol Michal 10002 1 - 02 Jancovic Jakub 100019
1854Sun Martin 10002 1 - 02 Kapolkova Alzbeta 100024
1960Zalesky Daniel 10002 1 - 02 Kersten Martin 100025
2031Majtan Teo Jan 10002 1 - 02 Valentova Sophia 100057
2161Zilinec Peter 10002 1 - 0 Vcelik Filip 100058
2237Nagy Tomas 1000 1 - 0 Kozub Lukas 100027
2351Sobinovsky Matus 10001 ½ - ½1 Ferik Adam 100012
2416Hajdu Adam 10001 0 - 11 Pistek Miroslav 100043
2517Helenin Jozef 10001 0 - 11 Sabaj Viktor 100046
2626Kollar Juraj 10001 0 - 11 Szabados Martin 100055
2752Stopa Pavol 10001 0 - 11 Martincak Maximilian 100034
2841Novak Tomas 10001 0 - 11 Zverka Jakub 100062
2910Davidovic Marco 1000½ 0 - 11 Uram Augustin Meckenzie 100056
3059Zadzora Jozef 1000½ 0 - 1½ Kadela Filip Milan 100023
3144Popovicova Alexandra 10000 1 voľno
3232Makarov Erik Kurt 10000 0 nežrebovaný

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
18Kapolkova Greta 10893 0 - 13 Paluska Karol 13572
23Compel Daniel 13353 1 - 03 Krajci Damian 100028
35Sahidi Shabir 11743 1 - 03 Sabol Pavol 100048
445Rak Martin 1000 1 - 03 Smidova Michaela 100050
51Kaiser Daniel 14132 1 - 0 Sahidi Sear 11536
633Malaschitz Teodor 10002 0 - 12 Kubikova Nina 12194
79Novak Pavol 10292 0 - 12 Lepskii Kirill 100030
811Druska Oliver 10002 1 - 02 Majtan Teo Jan 100031
913Fratric Jakub 10002 0 - 12 Meszaros Casey Ryan 100035
1019Jancovic Jakub 10002 0 - 12 Nagy Peter 100036
1139Novak Jaroslav 10002 0 - 12 Joniak Lukas 100020
1221Kaceriak Simon 10002 1 - 02 Sabol Michal 100047
1325Kersten Martin 10002 0 - 12 Smaho Timur 100049
1429Krasnansky Radovan 10002 1 - 02 Zilinec Peter 100061
1527Kozub Lukas 1000 0 - 1 Kadela Fedor 100022
1653Stovicek Richard 1000 1 - 0 Vcelik Filip 100058
1737Nagy Tomas 1000 0 - 11 Galba Branislav 100014
1843Pistek Miroslav 10001 0 - 11 Havaldova Natalia 11077
1915Gyurkovics Martin 10001 1 - 01 Sobinovsky Matus 100051
2046Sabaj Viktor 10001 0 - 11 Iakovlyeva Sofia 100018
2124Kapolkova Alzbeta 10001 1 - 01 Stopa Pavol 100052
2234Martincak Maximilian 10001 0 - 11 Sun Martin 100054
2355Szabados Martin 10001 0 - 11 Nedoba Jakub 100038
2456Uram Augustin Meckenzie 10001 0 - 11 Novak Peter 100040
2557Valentova Sophia 10001 1 - 01 Novak Tomas 100041
2662Zverka Jakub 10001 0 - 11 Petrinec Simon 100042
2759Zadzora Jozef 1000½ 0 - 11 Zalesky Daniel 100060
2812Ferik Adam 1000½ ½ - ½½ Kollar Juraj 100026
2923Kadela Filip Milan 10000 ½ - ½0 Davidovic Marco 100010
3032Makarov Erik Kurt 10000 0 - 10 Hajdu Adam 100016
3144Popovicova Alexandra 10000 0 - 10 Helenin Jozef 100017

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
128Krajci Damian 10002 1 - 02 Kaiser Daniel 14131
22Paluska Karol 13572 1 - 02 Krasnansky Radovan 100029
330Lepskii Kirill 10002 0 - 12 Compel Daniel 13353
431Majtan Teo Jan 10002 0 - 12 Sahidi Shabir 11745
58Kapolkova Greta 10892 1 - 02 Smaho Timur 100049
648Sabol Pavol 10002 1 - 02 Novak Pavol 10299
750Smidova Michaela 10002 1 - 02 Kersten Martin 100025
86Sahidi Sear 1153 1 - 0 Stovicek Richard 100053
97Havaldova Natalia 11071 0 - 1 Rak Martin 100045
1041Novak Tomas 10001 0 - 11 Kubikova Nina 12194
1143Pistek Miroslav 10001 0 - 11 Druska Oliver 100011
1242Petrinec Simon 10001 0 - 11 Fratric Jakub 100013
1347Sabol Michal 10001 1 - 01 Gyurkovics Martin 100015
1446Sabaj Viktor 10001 0 - 11 Jancovic Jakub 100019
1520Joniak Lukas 10001 1 - 01 Szabados Martin 100055
1651Sobinovsky Matus 10001 0 - 11 Kaceriak Simon 100021
1752Stopa Pavol 10001 0 - 11 Malaschitz Teodor 100033
1835Meszaros Casey Ryan 10001 1 - 01 Valentova Sophia 100057
1954Sun Martin 10001 0 - 11 Nagy Peter 100036
2058Vcelik Filip 10001 ½ - ½1 Nagy Tomas 100037
2138Nedoba Jakub 10001 0 - 11 Zilinec Peter 100061
2260Zalesky Daniel 10001 0 - 11 Novak Jaroslav 100039
2322Kadela Fedor 1000½ 1 - 0½ Zadzora Jozef 100059
2426Kollar Juraj 1000½ 0 - 1½ Kozub Lukas 100027
2562Zverka Jakub 1000½ ½ - ½0 Ferik Adam 100012
2610Davidovic Marco 10000 0 - 10 Kapolkova Alzbeta 100024
2714Galba Branislav 10000 1 - 00 Makarov Erik Kurt 100032
2816Hajdu Adam 10000 0 - 10 Martincak Maximilian 100034
2940Novak Peter 10000 1 - 00 Helenin Jozef 100017
3018Iakovlyeva Sofia 10000 1 - 00 Popovicova Alexandra 100044
3156Uram Augustin Meckenzie 10000 1 - 00 Kadela Filip Milan 100023

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Kaiser Daniel 14131 1 - 01 Meszaros Casey Ryan 100035
241Novak Tomas 10001 0 - 11 Paluska Karol 13572
33Compel Daniel 13351 1 - 01 Nedoba Jakub 100038
45Sahidi Shabir 11741 1 - 01 Pistek Miroslav 100043
545Rak Martin 10001 ½ - ½1 Sahidi Sear 11536
647Sabol Michal 10001 0 - 11 Kapolkova Greta 10898
79Novak Pavol 10291 1 - 01 Sabaj Viktor 100046
811Druska Oliver 10001 0 - 11 Sabol Pavol 100048
913Fratric Jakub 10001 0 - 11 Smidova Michaela 100050
1049Smaho Timur 10001 1 - 01 Joniak Lukas 100020
1125Kersten Martin 10001 1 - 01 Stopa Pavol 100052
1255Szabados Martin 10001 0 - 11 Krajci Damian 100028
1329Krasnansky Radovan 10001 1 - 01 Sun Martin 100054
1457Valentova Sophia 10001 0 - 11 Lepskii Kirill 100030
1531Majtan Teo Jan 10001 1 - 01 Vcelik Filip 100058
164Kubikova Nina 12190 1 - 0½ Kadela Fedor 100022
1753Stovicek Richard 1000½ 1 - 00 Davidovic Marco 100010
187Havaldova Natalia 11070 1 - 00 Martincak Maximilian 100034
1933Malaschitz Teodor 10000 1 - 00 Ferik Adam 100012
2036Nagy Peter 10000 1 - 00 Galba Branislav 100014
2115Gyurkovics Martin 10000 1 - 00 Novak Peter 100040
2237Nagy Tomas 10000 1 - 00 Hajdu Adam 100016
2317Helenin Jozef 10000 0 - 10 Petrinec Simon 100042
2439Novak Jaroslav 10000 1 - 00 Iakovlyeva Sofia 100018
2519Jancovic Jakub 10000 1 - 00 Popovicova Alexandra 100044
2621Kaceriak Simon 10000 1 - 00 Uram Augustin Meckenzie 100056
2723Kadela Filip Milan 10000 0 - 10 Zalesky Daniel 100060
2851Sobinovsky Matus 10000 1 - 00 Kapolkova Alzbeta 100024
2959Zadzora Jozef 10000 ½ - ½0 Kollar Juraj 100026
3027Kozub Lukas 10000 ½ - ½0 Zverka Jakub 100062
3161Zilinec Peter 10000 1 - 00 Makarov Erik Kurt 100032

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
132Makarov Erik Kurt 10000 0 - 10 Kaiser Daniel 14131
22Paluska Karol 13570 1 - 00 Malaschitz Teodor 100033
334Martincak Maximilian 10000 0 - 10 Compel Daniel 13353
44Kubikova Nina 12190 0 - 10 Meszaros Casey Ryan 100035
536Nagy Peter 10000 0 - 10 Sahidi Shabir 11745
66Sahidi Sear 11530 1 - 00 Nagy Tomas 100037
738Nedoba Jakub 10000 1 - 00 Havaldova Natalia 11077
88Kapolkova Greta 10890 1 - 00 Novak Jaroslav 100039
940Novak Peter 10000 0 - 10 Novak Pavol 10299
1010Davidovic Marco 10000 0 - 10 Novak Tomas 100041
1142Petrinec Simon 10000 0 - 10 Druska Oliver 100011
1212Ferik Adam 10000 0 - 10 Pistek Miroslav 100043
1344Popovicova Alexandra 10000 0 - 10 Fratric Jakub 100013
1414Galba Branislav 10000 0 - 10 Rak Martin 100045
1546Sabaj Viktor 10000 1 - 00 Gyurkovics Martin 100015
1616Hajdu Adam 10000 0 - 10 Sabol Michal 100047
1748Sabol Pavol 10000 1 - 00 Helenin Jozef 100017
1818Iakovlyeva Sofia 10000 0 - 10 Smaho Timur 100049
1950Smidova Michaela 10000 1 - 00 Jancovic Jakub 100019
2020Joniak Lukas 10000 1 - 00 Sobinovsky Matus 100051
2152Stopa Pavol 10000 1 - 00 Kaceriak Simon 100021
2222Kadela Fedor 10000 ½ - ½0 Stovicek Richard 100053
2354Sun Martin 10000 1 - 00 Kadela Filip Milan 100023
2424Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 10 Szabados Martin 100055
2556Uram Augustin Meckenzie 10000 0 - 10 Kersten Martin 100025
2626Kollar Juraj 10000 0 - 10 Valentova Sophia 100057
2758Vcelik Filip 10000 1 - 00 Kozub Lukas 100027
2828Krajci Damian 10000 1 - 00 Zadzora Jozef 100059
2960Zalesky Daniel 10000 0 - 10 Krasnansky Radovan 100029
3030Lepskii Kirill 10000 1 - 00 Zilinec Peter 100061
3162Zverka Jakub 10000 0 - 10 Majtan Teo Jan 100031