Torneo del Pavo "Minatitlan 2017" Categoría Infantil

Կազմակերպիչ(ներ)Grupo Valores AC, y Club de Ajedrez Minatitlan
ֆեդերացիաMexico ( MEX )
Մրցաշարի տնօրենA.F. Jeronimo Hernandez ID 5119154
Գլխավոր մրցավարA.O. Salim Cruz Ahumada
Մրցավար(ներ)Athziri Cruz Ahumada
Bedenkzeit25 minutos + 5 segundos add
ՎայրMinatitlan, Veracruz
Վարկանիշային հաշվարկ-
Ամսաթիվ2017/12/09
Միջին վարկանիշ1031
Վիճակահանության ծրագիրSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager tournamentfile

Վերջին արդիացում10.12.2017 12:11:03, Creator/Last Upload: arbiter jeronimo hernandez fide 5119154

Մրցաշարի ընտրումExpertos, Novatos, Infantil
ԿապերԿազմակերպչի տնէջ, Կապել մրցաշարերն օրացույցի հետ
Պարամետրի ընտրում առանց մանրամասների, առանց դրոշների
ՑուցակներՄեկնարկային ցուցակ, Մասնակիցների այբբենական ցուցակ, Ֆեդերացիաների, պարտիաների, կոչումների վիճակագրություն, Alphabetical list all groups, Խաղացանկ
Վերջնական դասակարգում 5 տուրից հետո, Վերջնական աղյուսակ 5 տուրից հետո, Աղյուսակ` ըստ մեկնարկային դասավորման
Զույգեր` ըստ տախտակներիՏուր.1, Տուր.2, Տուր.3, Տուր.4, Տուր.5/5 , չեն խաղացել
5 լավագույնները, Ընդհանուր վիճակագրություն
Excel եւ տպելՏպել ցուցակը, Արտահանել Excel (.xls), Արտահանել Excel (.xlsx), Արտահանել որպես PDF-նիշք

Մեկնարկային ցուցակ

No. NameFideIDRtgՏիպԱկումբ/քաղաք
1
Puig Nolasco Luis Fernando1300U10Coatzacoalcos
2
Lopez Samuel Hefziba1218U12Coatzacoalcos
3
Puig Nolasco Kathya Anette1191U08Coatzacoalcos
4
Aguilar Perez Richard1127U12Coatzacoalcos
5
Castro Armenta Ricardo1000U12Coatzacoalcos
6
Andrade Millan Jose Maria0Minatitlan
7
Calzada Lopez Adriana0U12Coatzacoalcos
8
Castro Armenta Carolina0U10Coatzacoalcos
9
Chapol Tobias Miguel Eugenio0U12Minatitlan
10
Contreras Alegría Angel Abad0U12Acayucan
11
Corcino Santos Bethania0U12Minatitlan
12
Cruz Jimenez Brayan Gabriel0U12Minatitlan
13
Cruz Ordaz Siary Fernanda0U10Coatzacoalcos
14
Guzman Ruiz Sebastian0U12Minatitlan
15
Martinez Perez Axel Karol0U12Coatzacoalcos
16
Naguatt Rivera Jose Manuel0U12Coatzacoalcos
17
Nicole Onofre America0U12Lagunas
18
Prieto Jimenez Angel0U12Minatitlan
19
Reyes Bautista Aldo Bernabe0U12Minatitlan
20
Ruiz Sosa Carlos0U08Coatzacoalcos
21
Sanchez Yeladaqui Cesar David0U12Minatitlan
22
Silva Aguilar Hector0Coatzacoalcos
23
Torres Insua Gloria Andrea0U12Coatzacoalcos
24
Torres Insua Jesus Emilio0U08Coatzacoalcos
25
Torres Insua Leonardo Alberto0U08Coatzacoalcos
26
Torres Insua Natalia Sofia0U08Coatzacoalcos
27
Vences Ordoñez Máximo0U10Coatzacoalcos