Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Teplice 2017 39.ročník turnaje žákovských družstev

Poslední aktualizace11.11.2017 16:35:57, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  10. Spartak Ústí nad Labem B (Rtg prům.:1123, PH 1: 14,5 / PH 2: 76)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Bureš Karel1149CZE38594800110002,071309
2Russo David1199CZE390798½0110013,571299
3Mrkvan František1080CZE2372162601110014,071208
4David Ondřej1064CZE23711272110½1½15,071147

Info o hráči

Bureš Karel 1149 CZE Rp:1160
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
123Chaloupka Karel1525CZE5,0w 01
219Černíček Matyáš1433CZE4,5s 01
328Šinkmajer Adam1348CZE3,0w 11
416Skála Martin1000CZE3,0w 11
511Škuthan Radek1478CZE3,5s 01
655Veselý Jaroslav1012CZE2,0s 01
73Vyslyšel Petr1366CZE3,0w 01
Russo David 1199 CZE Rp:1306
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
124Dvorný Tomáš1142CZE2,5s ½2
220Žáčik Adam1250CZE4,0w 02
327Slavík Tomáš1425CZE4,5s 12
45Češpiva Jakub1100CZE2,0s 12
513Koval Nikita1670CZE6,5w 02
656Mašek Daniel1421CZE6,0w 02
74Bakányi Ladislav1087CZE1,0s 12
Mrkvan František 1080 CZE Rp:1287
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
125Dunda Andrej1275CZE3,5w 03
221Patkoló Michal1146CZE3,5s 13
330Túma Matiuš0CZE1,5w 13
46Vaněrka Vojtěch1000CZE4,0w 13
512Václavík Jan1591CZE7,0s 03
657Jusko Jindřich1328CZE4,0s 03
714Hübl Dominik1117CZE2,5w 13
David Ondřej 1064 CZE Rp:1265
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
126Vydra Martin1252CZE4,0s 14
222Urbánek Václav1080CZE4,0w 14
329Dvorný Matěj1028CZE6,0s 04
47Očenáš František Filip1100CZE4,5s ½4
52Semová Lada1333CZE4,0w 14
658Gorej Vojtěch1191CZE4,5w ½4
715Burger Jonáš1047CZE3,0s 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/11/11 Hodina 10:00
Šach.12  Spartak Ústí nad Labem BELO-3  Slavoj Litoměřice AELO1½:2½
3.1
Bureš, Karel
1149-
Chaloupka, Karel
15250 - 1
3.2
Russo, David
1199-
Dvorný, Tomáš
1142½ - ½
3.3
Mrkvan, František
1080-
Dunda, Andrej
12750 - 1
3.4
David, Ondřej
1064-
Vydra, Martin
12521 - 0
2. Kolo Datum kola 2017/11/11 Hodina 11:05
Šach.5  ŠK DDM PostoloprtyELO-12  Spartak Ústí nad Labem BELO2 : 2
6.1
Černíček, Matyáš
1433-
Bureš, Karel
11491 - 0
6.2
Žáčik, Adam
1250-
Russo, David
11991 - 0
6.3
Patkoló, Michal
1146-
Mrkvan, František
10800 - 1
6.4
Urbánek, Václav
1080-
David, Ondřej
10640 - 1
3. Kolo Datum kola 2017/11/11 Hodina 12:10
Šach.12  Spartak Ústí nad Labem BELO-7  Slavoj Litoměřice BELO3 : 1
6.1
Bureš, Karel
1149-
Šinkmajer, Adam
13481 - 0
6.2
Russo, David
1199-
Slavík, Tomáš
14251 - 0
6.3
Mrkvan, František
1080-
Túma, Matiuš
01 - 0
6.4
David, Ondřej
1064-
Dvorný, Matěj
10280 - 1
4. Kolo Datum kola 2017/11/11 Hodina 13:15
Šach.12  Spartak Ústí nad Labem BELO-14  ŠK Teplice CELO3½: ½
4.1
Bureš, Karel
1149-
Skála, Martin
10001 - 0
4.2
Russo, David
1199-
Češpiva, Jakub
11001 - 0
4.3
Mrkvan, František
1080-
Vaněrka, Vojtěch
10001 - 0
4.4
David, Ondřej
1064-
Očenáš, František Filip
1100½ - ½
5. Kolo Datum kola 2017/11/11 Hodina 14:20
Šach.1  ŠK Teplice AELO-12  Spartak Ústí nad Labem BELO3 : 1
2.1
Škuthan, Radek
1478-
Bureš, Karel
11491 - 0
2.2
Koval, Nikita
1670-
Russo, David
11991 - 0
2.3
Václavík, Jan
1591-
Mrkvan, František
10801 - 0
2.4
Semová, Lada
1333-
David, Ondřej
10640 - 1
6. Kolo Datum kola 2017/11/11 Hodina 15:25
Šach.4  SK DěčínELO-12  Spartak Ústí nad Labem BELO3½: ½
4.1
Veselý, Jaroslav
1012-
Bureš, Karel
11491 - 0
4.2
Mašek, Daniel
1421-
Russo, David
11991 - 0
4.3
Jusko, Jindřich
1328-
Mrkvan, František
10801 - 0
4.4
Gorej, Vojtěch
1191-
David, Ondřej
1064½ - ½
7. Kolo Datum kola 2017/11/11 Hodina 16:30
Šach.12  Spartak Ústí nad Labem BELO-9  ŠK Teplice BELO3 : 1
7.1
Bureš, Karel
1149-
Vyslyšel, Petr
13660 - 1
7.2
Russo, David
1199-
Bakányi, Ladislav
10871 - 0
7.3
Mrkvan, František
1080-
Hübl, Dominik
11171 - 0
7.4
David, Ondřej
1064-
Burger, Jonáš
10471 - 0
Advertisement