Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3

Viimeisin päivitys12.11.2017 15:30:44, Creator/Last Upload: finish chess federation (licence 22)

Kokoonpano ja tulokset

  1. Jalavapuisto 1 (RtgKa.:1181, TB1: 10 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Tiitta Lotta1196FIN514187111115,051082
2Puisto Jimi1183FIN111014,051031
3Raninen Emmi1165FIN11½114,551017
  2. EIS (RtgKa.:1102, TB1: 8 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Punaganti Aniish1151FIN515949110½½3,051091
2Ramabharathi Kedharnatha1154FIN515841110½13,551037
3Majumdar Sumitro0FIN11½114,551050
  3. Niittykumpu (RtgKa.:1000, TB1: 7 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Heikinheimo Niilo0FIN010½12,551127
2Tahkokallio Oskari0FIN1½1½14,051031
3Luokola Julius0FIN101013,051017
  4. Kuitinmäki 1 (RtgKa.:1000, TB1: 6 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Guo Eric0FIN½01001,551114
2Järvenpää Veeti0FIN101103,051067
3Yetukuri Bhuvan0FIN101103,051033
  5. Kuitinmäki 2 (RtgKa.:1000, TB1: 6 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Taskinen Hugo0FIN001001,051084
2Sonkkila Linus0FIN0½0112,551037
3Yli-Jaakkola Emil0FIN001113,051033
  6. Jalavapuisto 2 (RtgKa.:1114, TB1: 5 / TB2: 2)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Tiitta Luukas1257FIN5153881010½2,551069
2Rissanen Rasmus0FIN1½½103,051067
3Keskitalo Martti1084FIN111003,051033
  7. Westendinpuisto 1 (RtgKa.:1000, TB1: 5 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Rönnqvist Rene0FIN½1012,541064
2Holmqvist Axel0FIN0½½12,041000
3Tätilä Julius0FIN01001,041021
  8. Tiistilä (RtgKa.:1075, TB1: 4 / TB2: 2)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Poltavskaya Ilona1225FIN515680111115,051000
2Tukiainen Leevi0FIN000000,051000
3Martola Neea0FIN01+002,051000
  9. Kuitinmäki 3 (RtgKa.:1000, TB1: 4 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Kankaanpää Joa0FIN000101,051096
2Salovaara Luka0FIN011½02,551000
3Jenks Calvin0FIN01-102,051021
  10. Westendinpuisto 2 (RtgKa.:1000, TB1: 3 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Tihinen Matteo0FIN00011,041056
2Pivo Hugo0FIN11½13,541000
3Numminen Frida0FIN000½0,541000
  11. Jalavapuisto 3 (RtgKa.:1000, TB1: 3 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Purhonen Oscar0FIN10113,041049
2Humbach Rianna0FIN00000,041046
3Nurminen Sonja0FIN10001,041041
  12. Saunalahti (RtgKa.:1000, TB1: 3 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Saloranta Filip0FIN00101,041000
3Saarinen Hugo0FIN10102,041000
4Puheloinen Alvar0FIN00011,041000
  13. Laurinlahti (RtgKa.:1000, TB1: 1 / TB2: 0)
pö.NimiRtgFEDFideID12345p.Pe.RtgKa.
1Källman Teemu0FIN0101,031050
2Kivi Martta0FIN0000,031051
3Rantsi Eeli0FIN0101,031000
4Källman Pauli0FIN00½0,531000
Advertisement