Zobor Cup - 1.turnaj "A" GPX

Last update 18.11.2017 18:30:56, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Parameters Show tournament details, Link with tournament calendar
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Playing schedule
Final Ranking after 7 Rounds, Final Ranking crosstable after 7 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7/7 , not paired
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgIRtgNTypClub/City
1Lacsny Natan73617873SVK13960U11Nitrianska Sachova Akademia
2Palka Samuel73619159SVK13840U14Nitrianska Sachova Akademia
3Toth Tomas14953684SVK13780U11Nitrianska Sachova Akademia
4Benko Martin73617784SVK13580U14Nitrianska Sachova Akademia
5Michalicka Oliver14946343SVK13300U14Nitriansky Sachovy Klub Nitra
6Striskova Lucia14960958SVK12760U14Individualny Clen
7Belak Matus73621102SVK12540U14Nitrianska Sachova Akademia
8Orgon Patrik73616419SVK12440U14Zs Velkomoravska, Trencin
9Banas Kamil14949164SVK11850U14Sk Modra
10Piroska Samuel73604526SVK11850U14Nitrianska Sachova Akademia
11Volanek Maros73616400SVK11340U11Sk Povazske Podhradie
12Orgon Jakub73616427SVK11300U11Zs Velkomoravska, Trencin
13Bujnova Sara14950693SVK01076U14Topolciansky Sachovy Klub
14Banas Samuel14952637SVK01063U08Sk Modra
15Holeckova Ema73616494SVK01055U11Zs S Ms Centrum I, Dubnica Nad
16Babala Martin14960702SVK01000U14Topolciansky Sachovy Klub
17Barta DominikSVK01000U11SKŠ - ZŠ sv. Svorada a Benedikta Ni
18Benko TomasSVK01000U08ZŠ kniežaťa Pribinu
19Biskupic AdamSVK01000U11SK Komplet Modranka
20Cerepanova DanielaSVK01000U08SCVC Laura
21Cermakova Ema14955601SVK01000U11Sk Modra
22Chobot AdamSVK01000U14
23Chobot MichaelSVK01000U11
24Ducky Adam14960885SVK01000U11Topolciansky Sachovy Klub
25Fuskova Pavla14959550SVK01000U11Nitriansky Sachovy Klub Nitra
26Havlik AndrejSVK01000U11Ks Pezinok
27Havlikova Ema14945436SVK01000U14Ks Pezinok
28Hok SamuelSVK01000U11SKŠ - ZŠ sv. Svorada a Benedikta Ni
29Horvath Simon14959216SVK01000U11Nitrianska Sachova Akademia
30Husar AlexSVK01000SK Hlohovec
31Husar. FilipSVK01000U14SK Hlohovec
32Jankechova JanaSVK01000U11SCVC Laura Dubnica n Vahom
33Kis Maxim PeterSVK01000U08Zs Kniezata Pribinu Nitra
34Kisac MarcelSVK01000U11ZS Jacovce
35Klacman AlexSVK01000U11SKŠ - ZŠ sv. Svorada a Benedikta Ni
36Krisko Vladimir14961903SVK01000U14Sk Slovan Bratislava
37Kytlic Darius Marek73619213SVK01000U11Nitrianska Sachova Akademia
38Libich Simon14960451SVK01000U14Sk Komplet Modranka
39Libichova Roman EnyaSVK01000U08SK Komplet Modranka
40Lopasovsky ArturSVK01000U11Sk Komplet Modranka
41Matejov AlexSVK01000U11ZS Topolova
42Meszaros Casey RyanSVK01000U08
43Ondruska Ivan14961768SVK01000U11Nitrianska Sachova Akademia
44Ondruska Ivor14961750SVK01000U11Nitrianska Sachova Akademia
45Peter SamuelSVK01000U14ZS Tribecska
46Peter SimonSVK01000U14ZS Tribecska
47Piesecka VivienSVK01000U8ZS UNES
48Sarvas MatusSVK01000U11SKŠ - ZŠ sv. Svorada a Benedikta Ni
49Sebokova Laura14959674SVK01000U11Nitriansky Sachovy Klub Nitra
50Skula DavidSVK01000U11Zs Topolova Nitra
51Sloboda Rudolf14962330SVK01000U14Topolciansky Sachovy Klub
52Smatana TiborSVK01000U11SCVC Laura
53Smatana ViktorSVK01000U11Zs S MSCVC Laura
54Sykora AdamSVK01000U11Nitrianska Sachova Akademia
55Sykorova Nina14959720SVK01000U08Nitrianska Sachova Akademia
56Tarina Peter14960672SVK01000U11Topolciansky Sachovy Klub
57Varga AdamSVK01000U14NRŠA
58Vojtechova JuliaSVK01000U11SKŠ - ZŠ sv. Svorada a Benedikta Ni
59Vrazic Anton Tobias14962837SVK01000U14Topolciansky Sachovy Klub
60Zakopcan Daniel14959470SVK01000U11Tj Slavia Caissa Cadca
61Zanovit SamuelSVK01000U11SKŠ - ZŠ sv. Svorada a Benedikta Ni
Advertisement