Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A)

Son yükləmə18.11.2017 18:20:09, Yaradan/Son yükləmə: georgian chess federation

Turnir seçimiNona Cup 2017 (Open A), Nona Cup 2017 (Open B)
Parametrlər Turniri ətraflı göstər, Turnir təqvimi ilə link
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Bütün qrupların əlifba sıralaması, Oyun cədvəli
6 turdan sonra turnir cədvəlində sıralama, Turnir cədvəlində başlanğıc sıralama
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7/9 , Cütlənməyib
Son turdan sonra sıralamaTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xls), Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Başlanğıc sıralama

No.AdFideIDFEDRtg
1GMPantsulaia Levan13602071GEO2591
2GMFier Alexandr2107139BRA2583
3GMPaichadze Luka13602934GEO2580
4GMParavyan David4194985RUS2548
5GMQuparadze Giga13602250GEO2515
6GMBenidze Davit13603086GEO2512
7GMShanava Konstantine13601784GEO2512
8GMMaghalashvili Davit13602276GEO2496
9IMAzaladze Shota13603027GEO2464
10IMBeradze Irakli13604597GEO2452
11IMSibashvili Giorgi13602799GEO2412
12Torosyan Norayr13300431ARM2393
13IMArabidze Meri13604040GEO2378
14GMKekelidze Mikheil13600818GEO2367
15WGMTsereteli Tamar13602470GEO2348
16IMPurtseladze Maka13602659GEO2347
17IMKhukhashvili Sopiko13602055GEO2345
18Akhvlediani Irakli13601938GEO2345
19IMChighladze Iveri13602039GEO2336
20GMLomsadze Davit13603450GEO2332
21FMChkhaidze Nikoloz13601750GEO2324
22FMDaghli Arash12572381IRI2320
23FMDavtyan Artur13308327ARM2318
24FMDanielyan Vahe13304828ARM2303
25FMMgeladze Tamaz13601202GEO2303
26IMGvetadze Sofio13601440GEO2297
27WGMTqeshelashvili Sopio13600737GEO2281
28WGMKhurtsilava Inga13600419GEO2259
29WIMGavasheli Ana13602586GEO2246
30Oboladze Luka13608207GEO2226
31WIMGevorgyan Maria13300270ARM2221
32Hakobyan Hovhannes H.13306308ARM2212
33Tsomaia Nikoloz13611518GEO2206
34Der Manuelian Haik2084015USA2189
35Chan Kim Yew5717981MAS2185
36Petriashvili Nikoloz13611216GEO2180
37FMZarinfam Arsalan12504262IRI2166
38WIMVakhania Aleksandra13602560GEO2160
39Patsia Zviad13603485GEO2137
40Qalagashvili Pridon13601245GEO2086
41Nachqebia Luka13613626GEO2057
42Khodashneli Shota13616757GEO2022
43Khvadagiani Nika13611453GEO2001
44Janiashvili Mariami13612077GEO1995
45Mamulaishvili Tsotne13605810GEO1967
46Machaidze Paata13610376GEO1966
47Siprashvili Ivane13601318GEO1962
48Kobeshavidze Lika13601580GEO1957
49Bechvaia Giorgi13610937GEO1934
50Tqeshelashvili Giorgi13613111GEO1902
51Tevzadze Mariam13605470GEO1898
52Lomidze Robert13604120GEO1876
53Sanikidze Salome13611208GEO1876
54Javakhishvili Mariam13609955GEO1874
55Vanishvili Mari24111201RUS1868
56Lomaia Diana13612476GEO1833
57Naqopia Giorgi13615866GEO1831
58Tsereteli Tornike13612565GEO1828
Advertisement