Polofinále MČR juniorů 2017 - kat. H18+H20

Poslední aktualizace20.11.2017 02:58:28 / Page cached 24.11.2017 14:17:53 30min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeD18-D20, H18-20, Doprovodný Open, Blesk
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1FMSimet Martin377244CZE2281ŠK Sokol Klatovy
2Liška Jiří350206CZE22531. Novoborský ŠK
3Slovák Kilián365440CZE2253TJ Kobylisy
4Krutský Martin361526CZE2178ŠK Teplice
5Buločkin Martin371610CZE21762222 ŠK Polabiny, z.s.
6Anaškin Arsenij357790CZE2170ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar
7Jelínek Michal360953CZE2164SK OAZA Praha
8Nový Filip360988CZE2164ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar
9FMHollan Martin360937CZE2163SK OAZA Praha
10Mládek Richard386588CZE2161TJ Spartak Vlašim
11Štěpán Patrik358444CZE2141Beskydská šachová škola z.s.
12Pařízek Vojtěch360996CZE2138TJ Kobylisy
13Húsek Martin384054CZE2137ŠK Staré Město
14Havelka Ondřej349526CZE2134Interchess z.s.
15Hurdzan Tomáš361895CZE2130ŠK Sokol Klatovy
16WFMPýchová Nela351369CZE2111Moravská Slavia Brno
17Černý David369551CZE21112222 ŠK Polabiny, z.s.
18Vystrčil Martin364363CZE2109Klub šachistů Říčany 1925
19Sucharda David358584CZE2093ŠK AD Jičín
20Skalský Alexandr381799CZE2081ŠK Staré Město
21Krejča Jakub365777CZE2079Šachy Hošťálková z.s.
22Dolanský Lukáš367060CZE2072ŠK Sokol Klatovy
23Bareš Jáchym345075CZE2054Agentura 64 Grygov
24Kuchař Matěj358207CZE2053Beskydská šachová škola z.s.
25Rastočný Josef377821CZE2045Šachklub města Dobrovice, z.s.
26Kabelka Ondřej358541CZE2039ŠK AD Jičín
27Ludvík Tomáš367664CZE20372222 ŠK Polabiny, z.s.
28Viták Jiří358959CZE2037TJ Desko Liberec
29Brejník Gustav362662CZE2035ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
30Vašíček Tomáš332810CZE2029Sokol Domažlice
31Říha Vojtěch377430CZE2028ŠO Hlinsko
32Kovařík Matyáš350508CZE1995Zbrojovka Vsetín
33Chwistek Karel363871CZE1987Slezan Opava
34Mrkus František345334CZE1980ŠK Staré Město
35Gloser David381420CZE1964ŠK Lípa, z.s.
36Miča Marek382884CZE1949Beskydská šachová škola z.s.
37Jun Rudolf376612CZE1933TJ CHS Chotěboř
38Otruba Marek382418CZE1933Klub šachistů Říčany 1925
39Sedlák Jiří364231CZE1923TJ Jiskra Humpolec
40Kůsa Jakub395595CZE1911ŠK Sokol Klatovy
41Paulus Václav383970CZE19111. Novoborský ŠK
42Novotný Martin383600CZE1910Klub šachistů Říčany 1925
43Staněk Ondřej364240CZE1902TJ Bohemians Praha
44Kunc Jan364045CZE1894ŠK Praha-Smíchov
45Špička Jan366781CZE1877ŠK Karlovy Vary
46Londin Šimon368083CZE1875Oddíl šachů SK Prostějov
47Hrbek Štěpán393479CZE1862Interchess z.s.
48Očko Dominik371963CZE1854Interchess z.s.
49Civín Dominik372331CZE1826Klub šachistů Říčany 1925
50Němec Jakub381772CZE1818ŠK Kuřim, z.s.
51Ptáček Jan364150CZE1813TJ Jiskra Humpolec
52Kronowetter Bořivoj385522CZE1812DDM Symfonie Poděbrady
53Vartazarian Gor397784CZE1808TJ Kobylisy
54Vantuch Lucian385131CZE1791Beskydská šachová škola z.s.
55Šimák Roman390887CZE1775ŠK KDJS Sedlčany, z.s.
56Flajšman Pavel391476CZE1767ŠK Dvorec
57Máslo Ondřej368440CZE1755ŠK Medvědi Zvole
58Mach Petr383546CZE1744Unichess
59Novotný David374083CZE1741TJ Kobylisy
60Pop Tomáš365424CZE1739TJ Desko Liberec
61Trávníček Kryštof Mikuláš23709332CZE1733ŠO Kunovice
62Pravda Kryštof374113CZE1607ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
63Hurtík Matěj397997CZE15321. Novoborský ŠK
64Fizer Marek391980CZE1491Interchess z.s.
65Kabelka Tomáš380482CZE1421ŠK AD Jičín
66Bednář Jan394319CZE1194ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Advertisement