Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O krále a královnu Symfonie 2017 Poděbrady - 5.ročník starší žáci a junioři

Poslední aktualizace11.11.2017 17:22:39, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgpohlavíTypKlub/Místo
1Chalupa Karel387428CZE1535JUNTJ Jiskra Jaroměř
2Kubíče Jakub388610CZE1520ŠK JOLY Lysá nad Labem
3Filip Štěpán23701200CZE1493MěDDM Vlašim
4Zeman Lukáš394688CZE1490MěDDM Vlašim
5Laštovka Ondřej23712457CZE1477DDM Symfonie Poděbrady
6Jelínek František23701242CZE1461MěDDM Vlašim
7Janda Lukáš23700513CZE1382JUNŠK Spartak Čelákovice
8Pechánek Kryštof23719869CZE1278JUNŠK Spartak Čelákovice
9Vopěnka Tomáš23707283CZE1277DDM Symfonie Poděbrady
10Jankovská Hana23718803CZE1247wŠK Spartak Čelákovice
11Novák KryštofCZE1234JUNTJ Kavalier Sázava z.s.
12Doležal Karel383384CZE1228JUNDDM Symfonie Poděbrady
13Flos Pavel23719834CZE1228JUNŠK Spartak Čelákovice
14Kubíček Daniel23718838CZE1199ŠK Spartak Čelákovice
15Gruml TomášCZE1187JUNDDM Kolín
16Kůra Filip23701358CZE1161MěDDM Vlašim
17Štěpánek VítCZE1150JUNŠK MDDM Úvaly
18Trojan KryštofCZE1117JUNŠK Český Brod
19Zelený FrantišekCZE1108ŠK Spartak Čelákovice
20Hamsa VojtěchCZE1093SK Slavoj Čáslav
21Cháma VojtěchCZE1092DDM Kolín
22Sedmihradský MartinCZE1062ŠK Spartak Čelákovice
23Truhlář Alexandr CZE1061ŠK Rožďalovice
24Černý JanCZE1054DDM Kolín
25Rambousek OlegCZE1049ŠK Milovice
26Dlabal LukášCZE1042ŠK Český Brod
27Hladká TerezaCZE1038wŠK Spartak Čelákovice
28Jandová ZuzanaCZE1014wŠK Spartak Čelákovice
29Brenner DušanCZE1000Sokol Pečky
30Brodský MarekCZE1000JUNZŠ Křinec
31Cée JonášCZE1000JUNŠK Spartak Čelákovice
32Dřízal TomášCZE1000TJ Jiskra Jaroměř
33Farková AnetaCZE1000wŠK Joly Lysá nad Labem
34Gregor RadekCZE1000ŠK MDDM Úvaly
35Hadera DitmarCZE1000JUNŠK Spartak Čelákovice
36Hoffinger KryštofCZE1000Sokol Pečky
37Janda JakubCZE1000MěDDM Vlašim
38Jirsák VladimírCZE1000JUNDDM Nymburk
39Kopecký VáclavCZE1000ŠK Milovice
40Kořínek AdamCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
41Mareš MatějCZE1000TJ Jiskra Jaroměř
42Mráček Miloslav CZE1000ŠK Rožďalovice
43Vančura MartinCZE1000DDM Kolín
44Vašíček MichalCZE1000TJ Jiskra Jaroměř
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 02.12.2020 15:30
PixFuture exclusive partner, tiráž