Drugo otvoreno prvenstvo Zapadne Hrvatske za mlade do 12 godina

OrganitzadorŠS Istarske županije i ŠS Primorsko - goranske županije
FederacióCroàcia ( CRO )
Director del torneigFM Ivan Mandekić [14502690]
Àrbitre principalIA Igor Milovac [14535661]
ÀrbitreIA Eduard Piacun [14508877] NA Bojan Purić [14521296] NA Giuseppe Ghersinich [14510138]
Control de temps30 min + 30 sek dodatka
SeuKastav, Poreč
Rating calculationEloN
Data2017/11/12 Al 2017/11/19
Mitjana d'Elo1606
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització12.11.2017 20:43:14, Creador/Darrera càrrega: igor milovac

Selecció del torneigOpen do 12, Open od 12 do 20
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipCRO, SLO
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 3 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3/6 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomFideIDFEDFIDEEloNSexeTipusClub/Ciutat
1
Širaj Svit14627965SLO14282000U11ŠD Vrhnika
2
IVArapović Filip14547422CRO10691701U11ŠK Viškovo, Viškovo
3
Širaj Brin14638452SLO02000U07ŠD Vrhnika
4
IHajdinić Ema14567059CRO01800wU08ŠK Kraljevica, Kraljevica
5
Širaj Tisa14638444SLO01800wU09ŠD Vrhnika
6
Fiškuš David14558688CRO01632U11Šk Vladimir Gortan, Poreč
7
Stanić Valentin14565390CRO01606U10ŠK Kastav, Kastav
8
Bestulić Eros Nicholas14570580CRO01601U11Šk Vladimir Gortan, Poreč
9
Bosnić RubiCRO01600wU10ŠK Cres, Cres
10
Kučić IvanaCRO01600wU09ŠK Cres, Cres
11
Kvaternik EmaCRO01600wU09
12
Pongrac DeniCRO01600U09ŠK Cres, Cres
13
Toić JosipCRO01600U10ŠK Cres, Cres
14
Brnčić Damjan14554860CRO01600U12ŠK Viškovo, Viškovo
15
Kocijan Danijel14567989CRO01600U08Šk Vladimir Gortan, Poreč
16
Kunda Lena14563479CRO01600wU12ŠK Lošinj, Mali Lošinj
17
Kučić Jelena14565579CRO01600wU11ŠK Cres, Cres
18
Mešić Armin14567997CRO01600U08Šk Vladimir Gortan, Poreč
19
Pavičić Fran14570599CRO01600U07ŠK Kastav, Kastav
20
Poropat Luk Lara14568004CRO01600wU08Šk Vladimir Gortan, Poreč
21
Verin DimaCRO01600U12ŠK Rijeka, Rijeka