Drugo otvoreno prvenstvo Zapadne Hrvatske za mlade do 12 godina

Организатор(и)ŠS Istarske županije i ŠS Primorsko - goranske županije
ФедерацияCroatia ( CRO )
Директор на турнираFM Ivan Mandekić [14502690]
Главен съдияIA Igor Milovac [14535661]
СъдияIA Eduard Piacun [14508877] NA Bojan Purić [14521296] NA Giuseppe Ghersinich [14510138]
Bedenkzeit30 min + 30 sek dodatka
МястоKastav, Poreč
Rating calculationНационално ело
Дата2017/11/12 до 2017/11/19
Рейтинг-Ø1598
Програма за жребияSwiss-Manager от Heinz HerzogSwiss-Manager турнирен файл

Последно обновяване19.11.2017 15:36:25, Creator/Last Upload: igor milovac

Турнирна селекцияOpen do 12, Open od 12 do 20
ВръзкиОфициален сайт на турнира, Link tournament to the tournament calendar
Параметрична селекция без данни за турнира, без флагове
Преглед на отборCRO, SLO
СписъциСтартов лист, Азбучен стартов лист, Федерация-, Партии- и Звания-статистики, Alphabetical list all groups, Дата и час на кръговете
Крайно подробно класиране след 6 кръга, Движение по кръгове
Двойки по дъскиКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6/6 , извън жребия
Класиране следКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6
Excel и PrintРазпечватване на лист, Експорт в Excel (.xls), Експорт в Excel (.xlsx), Експорт в PDF-файл

Стартов лист

No. NameФидеIDФЕДRtgIRtgNполТипКлуб/Град
1
Širaj Svit14627965SLO14282000U11ŠD Vrhnika
2
VKSpudić Niko Karlo14564041CRO14201615U11ŠK Duga Resa, Duga Resa
3
IVArapović Filip14547422CRO10691701U11ŠK Viškovo, Viškovo
4
Širaj Brin14638452SLO02000U07ŠD Vrhnika
5
IHajdinić Ema14567059CRO01800wU08ŠK Kraljevica, Kraljevica
6
Širaj Tisa14638444SLO01800wU09ŠD Vrhnika
7
Fiškuš David14558688CRO01632U11Šk Vladimir Gortan, Poreč
8
Stanić Valentin14565390CRO01606U10ŠK Kastav, Kastav
9
Bestulić Eros Nicholas14570580CRO01601U11Šk Vladimir Gortan, Poreč
10
Bosnić RubiCRO01600wU10ŠK Cres, Cres
11
Brnčić Damjan14554860CRO01600U12ŠK Viškovo, Viškovo
12
Kocijan Danijel14567989CRO01600U08Šk Vladimir Gortan, Poreč
13
Kunda Lena14563479CRO01600wU12ŠK Lošinj, Mali Lošinj
14
Kučić IvanaCRO01600wU09ŠK Cres, Cres
15
Kučić Jelena14565579CRO01600wU11ŠK Cres, Cres
16
Kvaternik EmaCRO01600wU09
17
Mešić Armin14567997CRO01600U08Šk Vladimir Gortan, Poreč
18
Pavičić Fran14570599CRO01600U07ŠK Kastav, Kastav
19
Pongrac DeniCRO01600U09ŠK Cres, Cres
20
Poropat Luk Lara14568004CRO01600wU08Šk Vladimir Gortan, Poreč
21
Toić JosipCRO01600U10ŠK Cres, Cres
22
Verin DimaCRO01600U12ŠK Rijeka, Rijeka