Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

2. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu 17/18 - Kategorie do 10 let

Poslední aktualizace04.11.2017 16:54:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
119Buchtová ViktoriewCZE1044Beskydská šachová škola z.s.7,030,022,528,0
24Šigut OndřejCZE1170Beskydská šachová škola z.s.6,028,020,021,0
37Sikorová JanawCZE1118TŽ Třinec5,529,022,022,5
43Osina JaromírCZE1203Beskydská šachová škola z.s.5,527,520,023,5
52Matusík OndřejCZE1256Beskydská šachová škola z.s.5,032,523,024,0
68Létal JonášCZE1114Beskydská šachová škola z.s.5,032,022,522,0
713Očko NikolasCZE1100Interchess z.s.5,032,022,521,0
81Juračák DavidCZE1309Interchess z.s.5,031,522,522,0
946Lichnovský JanCZE1000Beskydská šachová škola z.s.5,025,519,016,0
1026Bartečková DenisawCZE1000Beskydská šachová škola z.s.5,024,517,017,0
1116Ziakas DamiánCZE1082Lokomotiva Krnov4,532,024,522,5
1220Vaněk JakubCZE1040TJ Ostrava4,530,524,021,0
1322Strachota TomášCZE1012Beskydská šachová škola z.s.4,530,021,519,5
146Horková TerezawCZE1120Beskydská šachová škola z.s.4,530,020,021,0
155Grček MatyášCZE1123TJ Město Albrechtice z.s.4,529,521,519,5
1610Filipová VanesawCZE1105Interchess z.s.4,528,020,020,5
1761Říman NatanCZE1000SK Slavia Orlová4,527,520,017,5
1821Mičová BarborawCZE1033Beskydská šachová škola z.s.4,526,519,021,0
1963Šopek FilipCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,526,019,018,5
2030Birčák FilipCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,524,518,016,5
2111Hranoš MarekCZE1101ŠK TJ Dolní Benešov4,028,519,518,0
2225Balogh DanielCZE1000TJ Ostrava4,026,019,517,0
239Létal HynekCZE1107Beskydská šachová škola z.s.4,026,019,018,0
2437Friedlová JanawCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,026,018,015,0
2532Budinská AndreawCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,025,518,016,0
2656Stříž TadeášCZE1000Lokomotiva Krnov4,025,518,015,0
2733Bulawa AdamCZE1000SK Slavia Orlová4,025,517,515,0
2817Knettig MatyášCZE1053TJ Ostrava4,024,017,016,0
2948Matusík PetrCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,023,017,014,0
3059Zámarská NatáliewCZE1000Lokomotiva Krnov4,023,016,015,0
3164Šurman OndřejCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,022,016,515,0
3215Krótki LukášCZE1082TJ Město Albrechtice z.s.3,529,520,517,0
3351Prusková JustýnawCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,527,019,516,0
3445Lacková LudmilawCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,525,017,514,5
3560Říman DavidCZE1000SK Slavia Orlová3,523,517,014,5
3618Golec MatyášCZE1049TŽ Třinec3,523,516,511,5
3767Žáček ŠtěpánCZE1000Šachová akademie Ostrava3,523,016,513,0
3814Bitta OndřejCZE1085ŠK TJ Dolní Benešov3,522,015,514,0
3966Živčák DanielCZE1000TJ Město Albrechtice z.s.3,030,521,514,0
4024Babinec MarekCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,027,018,515,0
4128Bartečková ValériewCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,026,019,514,0
50Porubčan AntonínCZE1000TJ Slovan Havířov3,026,019,514,0
4357Tichá ValériewCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,025,018,013,0
4429Beer RobinCZE1000Šachová akademie Ostrava3,024,518,012,0
4523Kusyn OliverCZE1008ŠK TJ Dolní Benešov3,023,516,511,0
4639Jurník LukášCZE1000Šachová akademie Ostrava3,022,014,510,0
4738Hawliczek MichalCZE1000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova3,021,515,011,0
4843Kubala PatrikCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,021,515,08,0
4955Skowranek MichalCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,020,015,012,0
5044Lacková LuciewCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,016,511,58,0
5135Eichová ValeriewCZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,521,014,59,0
5241Konieczny KryštofCZE1000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,520,515,09,0
5352Rotterová VendulawCZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,025,517,510,0
5449Niedoba RadekCZE1000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,024,517,58,0
5540Jurček AdrianCZE1000TJ Slovan Havířov2,021,014,06,0
5654Sitek JakubCZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,020,014,57,0
5762Šiška AntonínCZE1000DDM Třinec2,020,014,08,5
5834Bělocký DanielCZE1000TJ Slovan Havířov2,019,013,07,0
5942Kováč VladimírCZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,018,513,58,0
6065Ťulpík JanCZE1000TJ Slovan Havířov2,018,013,08,0
6147Macošek AlexCZE1000DDM Třinec2,016,512,54,0
6227Bartečková NikolwCZE1000Beskydská šachová škola z.s.1,521,514,55,5
6358Zahumenský ŠtěpánwCZE1000Beskydská šachová škola z.s.1,514,09,52,5
6431Brückmann KimCZE1000SK Slavia Orlová1,016,511,04,0
6553Schober TomášCZE1000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova1,015,510,52,0
6636Friedl MarekCZE1000Beskydská šachová škola z.s.0,518,512,01,5
6712Stonawski KrystianCZE1101Slavoj Český Těšín0,021,515,00,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break