Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

2. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu 17/18 - Kategorie do 10 let

Poslední aktualizace04.11.2017 16:54:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgNpohlavíKlub/Místo
1Juračák DavidCZE1309Interchess z.s.
2Matusík OndřejCZE1256Beskydská šachová škola z.s.
3Osina JaromírCZE1203Beskydská šachová škola z.s.
4Šigut OndřejCZE1170Beskydská šachová škola z.s.
5Grček MatyášCZE1123TJ Město Albrechtice z.s.
6Horková TerezaCZE1120wBeskydská šachová škola z.s.
7Sikorová JanaCZE1118wTŽ Třinec
8Létal JonášCZE1114Beskydská šachová škola z.s.
9Létal HynekCZE1107Beskydská šachová škola z.s.
10Filipová VanesaCZE1105wInterchess z.s.
11Hranoš MarekCZE1101ŠK TJ Dolní Benešov
12Stonawski KrystianCZE1101Slavoj Český Těšín
13Očko NikolasCZE1100Interchess z.s.
14Bitta OndřejCZE1085ŠK TJ Dolní Benešov
15Krótki LukášCZE1082TJ Město Albrechtice z.s.
16Ziakas DamiánCZE1082Lokomotiva Krnov
17Knettig MatyášCZE1053TJ Ostrava
18Golec MatyášCZE1049TŽ Třinec
19Buchtová ViktorieCZE1044wBeskydská šachová škola z.s.
20Vaněk JakubCZE1040TJ Ostrava
21Mičová BarboraCZE1033wBeskydská šachová škola z.s.
22Strachota TomášCZE1012Beskydská šachová škola z.s.
23Kusyn OliverCZE1008ŠK TJ Dolní Benešov
24Babinec MarekCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
25Balogh DanielCZE1000TJ Ostrava
26Bartečková DenisaCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
27Bartečková NikolCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
28Bartečková ValérieCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
29Beer RobinCZE1000Šachová akademie Ostrava
30Birčák FilipCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
31Brückmann KimCZE1000SK Slavia Orlová
32Budinská AndreaCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
33Bulawa AdamCZE1000SK Slavia Orlová
34Bělocký DanielCZE1000TJ Slovan Havířov
35Eichová ValerieCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
36Friedl MarekCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
37Friedlová JanaCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
38Hawliczek MichalCZE1000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
39Jurník LukášCZE1000Šachová akademie Ostrava
40Jurček AdrianCZE1000TJ Slovan Havířov
41Konieczny KryštofCZE1000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
42Kováč VladimírCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
43Kubala PatrikCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
44Lacková LucieCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
45Lacková LudmilaCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
46Lichnovský JanCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
47Macošek AlexCZE1000DDM Třinec
48Matusík PetrCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
49Niedoba RadekCZE1000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
50Porubčan AntonínCZE1000TJ Slovan Havířov
51Prusková JustýnaCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
52Rotterová VendulaCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
53Schober TomášCZE1000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
54Sitek JakubCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
55Skowranek MichalCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
56Stříž TadeášCZE1000Lokomotiva Krnov
57Tichá ValérieCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
58Zahumenský ŠtěpánCZE1000wBeskydská šachová škola z.s.
59Zámarská NatálieCZE1000wLokomotiva Krnov
60Říman DavidCZE1000SK Slavia Orlová
61Říman NatanCZE1000SK Slavia Orlová
62Šiška AntonínCZE1000DDM Třinec
63Šopek FilipCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
64Šurman OndřejCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
65Ťulpík JanCZE1000TJ Slovan Havířov
66Živčák DanielCZE1000TJ Město Albrechtice z.s.
67Žáček ŠtěpánCZE1000Šachová akademie Ostrava
Advertisement