Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U10 Ostrava 17.11.2017

OrganizátorSachova akademie Ostrava
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIA Vladimir Talla (CZE) 303445
Hlavní rozhodčíIA Rastislav Diviak (SVK) 14908204
Bedenkzeit20' + 5''
MístoSVC Korunka, Marianske Hory, Ostrava
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2017/11/17
Ø ELO turnaje1093
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace17.11.2017 15:53:22, Creator: vladimir talla - international arbiter,Last Upload: slovak chess federation

Výběr turnajeU08, U10, U12, U14, U18
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Partie7 partií dostupných ke stažení
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1Buchta Bartolomej23702885CZE13421551Beskydska Sachova Skola Z.S.
2Juracak David23708972CZE12391309Interchess Z.S.
3Oborny Stanislav23714247CZE11711354Tj Ostrava
4Sikorova Jana392472CZE10941118Tz Trinec
5Melecky Martin23708590CZE10911091Sk Tj Dolni Benesov
6Kubiczek Petr23707003CZE10181014Sachova Akademie Ostrava
7Mlcoch MarekCZE01252Slezan Opava
8Stribna Julie23723165CZE01237Sk Tj Dolni Benesov
9Vesely FrantisekCZE01150Tj Mesto Albrechtice Z.S.
10Filipova Vanesa23707542CZE01105Interchess Z.S.
11Krotki LukasCZE01082Tj Mesto Albrechtice Z.S.
12Ziakas Damian23710772CZE01082Lokomotiva Krnov
13Knettig Matyas23716487CZE01053Tj Ostrava
14Suchma Jakub23720697CZE01049Tj Ostrava
15Vanek Jakub23718056CZE01040Tj Ostrava
16Kolomaznik MartinCZE01030Lokomotiva Krnov
17Chromiak OndrejCZE01000Interchess Z.S.
18Perout MartinCZE01000Lokomotiva Krnov
19Porubcan AntoninCZE01000Tj Slovan Havirov
20Slonka JakubCZE01000Tj Slovan Havirov
21Stejskal SimonCZE01000Interchess Z.S.
22Tuma Matyas23719303CZE01000Slezan Opava