Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

Poslední aktualizace03.03.2018 20:08:44, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  8. SK Vyškov "A" (Rtg prům.:1258, PH 1: 13 / PH 2: 23,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Hruška Marek1509CZE2371023310½1001014,591455
2Kudlička Robert1327CZE39205711010½½015,091281
3Chelík Andreas1209CZE391972½011,531220
4Srna Karel1144CZE0011013,061041
5Aujeský Libor1100CZE10100001+4,091111
6Kotisa Jan1100CZE110+½+4,561050
10Trnečka Tomáš1100CZE+001,031238

Info o hráči

Hruška Marek 1509 CZE Rp:1397
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1120Chromý Ondřej Jakub1090CZE2,0w 11
296Brož Jan1462CZE2,5s 01
3130Pečenka Petr1418CZE2,0w ½1
429Richterová Julie1732CZE5,5s 11
51Khadash Samuel1813CZE4,5w 01
645Kříž Tomáš1701CZE2,5s 01
787Tutková Ludmila1250CZE0,5w 11
865Volák Šimon1625CZE7,5s 01
911Flek Adam1000CZE4,5s 11
Kudlička Robert 1327 CZE Rp:1283
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1121Vémola Šimon1187CZE0,0s 12
297Ivanov Mikhail1486CZE3,0w 12
3131Žaža Martin1347CZE2,5s 02
430Richter Rudolf1491CZE6,5w 12
53Kocí Tomáš1584CZE5,0s 02
646Zelený Josef1159CZE4,5w ½2
788Křivák Robert1093CZE7,0s ½2
866Vymyslický Jiří1180CZE4,0w 02
913Hladký Jakub1000CZE1,0w 12
Chelík Andreas 1209 CZE Rp:1238
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
431Vaněk Robin1193CZE5,0s ½3
54Ulčák Michael1363CZE6,5w 03
647Pluhařová Asja1104CZE3,5s 13
Srna Karel 1144 CZE Rp:1041
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1122Kužílek Martin1100CZE4,0w 03
298Lúč Martin1045CZE3,5s 03
3132Žaža David1100CZE3,0w 13
790Tutka Štěpán1000CZE6,0w 13
867Chalúpek Filip1000CZE2,0s 03
914Hladký Petr1000CZE0,0s 13
Aujeský Libor 1100 CZE Rp:1019
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1124Fabo Dominik1100CZE1,0s 14
299Ivanov Alexandr1123CZE2,0w 04
3137Bernard Jakub1000CZE1,0s 14
432Šlahůnek Martin1100CZE5,5w 04
55Novotný Tomáš1307CZE8,0s 04
648Šetina Václav1115CZE7,0w 04
791Tomšicová Emílie1141CZE3,0s 04
868Pospíšil Daniel1000CZE1,0w 14
90Brett nicht besetzt00,0w 1K4
Kotisa Jan 1100 CZE Rp:1145
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1125Fabo Štěpán1100CZE2,0w 15
2102Holubec Jakub1000CZE4,0s 15
3138Prokop Tomáš1000CZE1,0w 05
70Brett nicht besetzt00,0w 1K5
8145Švehlová Alena1100CZE4,0s ½5
90Brett nicht besetzt00,0s 1K5
Trnečka Tomáš 1100 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
40Brett nicht besetzt00,0s 1K5
56Vavřínková Marie1298CZE6,0w 05
649Havel Vojtěch1177CZE3,0s 05

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/11/04 Hodina 10:00
Šach.6  SK Vyškov "A"ELO-16  SK Vyškov "B"ELO4 : 1
5.1
Hruška, Marek
1509-
Chromý, Ondřej Jakub
10901 - 0
5.2
Kudlička, Robert
1327-
Vémola, Šimon
11871 - 0
5.3
Srna, Karel
1144-
Kužílek, Martin
11000 - 1
5.4
Aujeský, Libor
1100-
Fabo, Dominik
11001 - 0
5.5
Kotisa, Jan
1100-
Fabo, Štěpán
11001 - 0
2. Kolo Datum kola 2017/11/04 Hodina 12:00
Šach.7  ŠK Duras BVK Královo Pole "B"ELO-6  SK Vyškov "A"ELO3 : 2
2.1
Brož, Jan
1462-
Hruška, Marek
15091 - 0
2.2
Ivanov, Mikhail
1486-
Kudlička, Robert
13270 - 1
2.3
Lúč, Martin
1045-
Srna, Karel
11441 - 0
2.4
Ivanov, Alexandr
1123-
Aujeský, Libor
11001 - 0
2.5
Holubec, Jakub
1000-
Kotisa, Jan
11000 - 1
3. Kolo Datum kola 2017/11/04 Hodina 14:30
Šach.6  SK Vyškov "A"ELO-12  Šachy ZastávkaELO2½:2½
6.1
Hruška, Marek
1509-
Pečenka, Petr
1418½ - ½
6.2
Kudlička, Robert
1327-
Žaža, Martin
13470 - 1
6.3
Srna, Karel
1144-
Žaža, David
11001 - 0
6.4
Aujeský, Libor
1100-
Bernard, Jakub
10001 - 0
6.5
Kotisa, Jan
1100-
Prokop, Tomáš
10000 - 1
4. Kolo Datum kola 2018/01/13 Hodina 10:20
Šach.4  SK Baník RatíškoviceELO-6  SK Vyškov "A"ELO1½:3½
4.1
Richterová, Julie
1732-
Hruška, Marek
15090 - 1
4.2
Richter, Rudolf
1491-
Kudlička, Robert
13270 - 1
4.3
Vaněk, Robin
1193-
Chelík, Andreas
1209½ - ½
4.4
Šlahůnek, Martin
1100-
Aujeský, Libor
11001 - 0
4.5
Brett nicht besetzt,
0-
Trnečka, Tomáš
1100- - +
5. Kolo Datum kola 2018/01/13 Hodina 12:20
Šach.6  SK Vyškov "A"ELO-2  ŠK Lokomotiva Brno "C"ELO0 : 5
2.1
Hruška, Marek
1509-
Khadash, Samuel
18130 - 1
2.2
Kudlička, Robert
1327-
Kocí, Tomáš
15840 - 1
2.3
Chelík, Andreas
1209-
Ulčák, Michael
13630 - 1
2.4
Aujeský, Libor
1100-
Novotný, Tomáš
13070 - 1
2.5
Trnečka, Tomáš
1100-
Vavřínková, Marie
12980 - 1
6. Kolo Datum kola 2018/01/13 Hodina 14:30
Šach.8  ŠK Kuřim "E"ELO-6  SK Vyškov "A"ELO3½:1½
5.1
Kříž, Tomáš
1701-
Hruška, Marek
15091 - 0
5.2
Zelený, Josef
1159-
Kudlička, Robert
1327½ - ½
5.3
Pluhařová, Asja
1104-
Chelík, Andreas
12090 - 1
5.4
Šetina, Václav
1115-
Aujeský, Libor
11001 - 0
5.5
Havel, Vojtěch
1177-
Trnečka, Tomáš
11001 - 0
7. Kolo Datum kola 2018/03/03 Hodina 10:00
Šach.6  SK Vyškov "A"ELO-14  ŠK Veselí nad MoravouELO3½:1½
6.1
Hruška, Marek
1509-
Tutková, Ludmila
12501 - 0
6.2
Kudlička, Robert
1327-
Křivák, Robert
1093½ - ½
6.3
Srna, Karel
1144-
Tutka, Štěpán
10001 - 0
6.4
Aujeský, Libor
1100-
Tomšicová, Emílie
11410 - 1
6.5
Kotisa, Jan
1100-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8. Kolo Datum kola 2018/03/03 Hodina 12:00
Šach.10  ŠK Rozrazil BrnoELO-6  SK Vyškov "A"ELO3½:1½
5.1
Volák, Šimon
1625-
Hruška, Marek
15091 - 0
5.2
Vymyslický, Jiří
1180-
Kudlička, Robert
13271 - 0
5.3
Chalúpek, Filip
1000-
Srna, Karel
11441 - 0
5.4
Pospíšil, Daniel
1000-
Aujeský, Libor
11000 - 1
5.5
Švehlová, Alena
1100-
Kotisa, Jan
1100½ - ½
9. Kolo Datum kola 2018/03/03 Hodina 14:30
Šach.13  ŠK Lokomotiva Brno "D"ELO-6  SK Vyškov "A"ELO0 : 5
8.1
Flek, Adam
1000-
Hruška, Marek
15090 - 1
8.2
Hladký, Jakub
1000-
Kudlička, Robert
13270 - 1
8.3
Hladký, Petr
1000-
Srna, Karel
11440 - 1
8.4
Brett nicht besetzt,
0-
Aujeský, Libor
1100- - +
8.5
Brett nicht besetzt,
0-
Kotisa, Jan
1100- - +