Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

Poslední aktualizace03.03.2018 20:08:44, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  14. SK Vyškov "B" (Rtg prům.:1117, PH 1: 7 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Chromý Ondřej Jakub1090CZE0100102,061498
2Vémola Šimon1187CZE3660300000,031387
3Kužílek Martin1100CZE237233001½010100½4,091176
4Bébar Matěj1100CZE11½2,531000
5Fabo Dominik1100CZE0001000001,091060
6Fabo Štěpán1100CZE0000+00102,091050
7Pospíšil David1072CZE1+02,031000

Info o hráči

Chromý Ondřej Jakub 1090 CZE Rp:1318
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1108Hruška Marek1509CZE4,5s 01
2130Pečenka Petr1418CZE2,0s 11
396Brož Jan1462CZE2,5w 01
422Hladký Tadeáš1601CZE7,5s 01
586Skalka Tomáš1372CZE1,5w 11
665Volák Šimon1625CZE7,5w 01
Vémola Šimon 1187 CZE Rp:492
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1109Kudlička Robert1327CZE5,0w 02
2131Žaža Martin1347CZE2,5w 02
397Ivanov Mikhail1486CZE3,0s 02
Kužílek Martin 1100 CZE Rp:1126
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1111Srna Karel1144CZE3,0s 13
2132Žaža David1100CZE3,0s ½3
3100Kunčická Klára1100CZE4,0w 03
424Wolf Ondřej1091CZE1,0w 12
588Křivák Robert1093CZE7,0s 02
668Pospíšil Daniel1000CZE1,0s 12
7146Tajovský Šimon1361CZE3,5s 01
811Flek Adam1000CZE4,5w 01
916Khadash Kamil1691CZE6,0s ½1
Bébar Matěj 1100 CZE Rp:1273
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
426Hladký Mikuláš1000CZE2,5s 13
589Valášek Dominik1000CZE1,5w 13
670Pípal Ondřej1000CZE1,0w ½3
Fabo Dominik 1100 CZE Rp:703
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1112Aujeský Libor1100CZE4,0w 04
2137Bernard Jakub1000CZE1,0w 04
3101Šmídek Prokop1100CZE2,0s 04
427Hladká Leontýna1000CZE3,0w 14
590Tutka Štěpán1000CZE6,0s 04
675Mitášová Klára1000CZE2,0s 04
738Vařecha Vojtěch1092CZE3,5w 02
813Hladký Jakub1000CZE1,0s 02
917Štoudek Michal1246CZE7,0w 02
Fabo Štěpán 1100 CZE Rp:729
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1113Kotisa Jan1100CZE4,5s 05
2139Prokop Ondřej1000CZE1,0s 05
3102Holubec Jakub1000CZE4,0w 05
428Řepka Jan1000CZE3,0s 05
50Brett nicht besetzt00,0- 1K5
676Ševelová Anna1000CZE1,0w 05
741Kraus Viktor1203CZE1,0s 03
814Hladký Petr1000CZE0,0w 13
918Coufalová Laura1100CZE5,5s 03
Pospíšil David 1072 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
743Kubátová Ema1000CZE2,0w 14
80Brett nicht besetzt00,0- 1K4
919Brožová Barbora1000CZE1,0w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/11/04 Hodina 10:00
Šach.6  SK Vyškov "A"ELO-16  SK Vyškov "B"ELO4 : 1
5.1
Hruška, Marek
1509-
Chromý, Ondřej Jakub
10901 - 0
5.2
Kudlička, Robert
1327-
Vémola, Šimon
11871 - 0
5.3
Srna, Karel
1144-
Kužílek, Martin
11000 - 1
5.4
Aujeský, Libor
1100-
Fabo, Dominik
11001 - 0
5.5
Kotisa, Jan
1100-
Fabo, Štěpán
11001 - 0
2. Kolo Datum kola 2017/11/04 Hodina 12:00
Šach.12  Šachy ZastávkaELO-16  SK Vyškov "B"ELO3½:1½
8.1
Pečenka, Petr
1418-
Chromý, Ondřej Jakub
10900 - 1
8.2
Žaža, Martin
1347-
Vémola, Šimon
11871 - 0
8.3
Žaža, David
1100-
Kužílek, Martin
1100½ - ½
8.4
Bernard, Jakub
1000-
Fabo, Dominik
11001 - 0
8.5
Prokop, Ondřej
1000-
Fabo, Štěpán
11001 - 0
3. Kolo Datum kola 2017/11/04 Hodina 14:30
Šach.16  SK Vyškov "B"ELO-7  ŠK Duras BVK Královo Pole "B"ELO0 : 5
3.1
Chromý, Ondřej Jakub
1090-
Brož, Jan
14620 - 1
3.2
Vémola, Šimon
1187-
Ivanov, Mikhail
14860 - 1
3.3
Kužílek, Martin
1100-
Kunčická, Klára
11000 - 1
3.4
Fabo, Dominik
1100-
Šmídek, Prokop
11000 - 1
3.5
Fabo, Štěpán
1100-
Holubec, Jakub
10000 - 1
4. Kolo Datum kola 2018/01/13 Hodina 10:20
Šach.5  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO-16  SK Vyškov "B"ELO2 : 3
7.1
Hladký, Tadeáš
1601-
Chromý, Ondřej Jakub
10901 - 0
7.2
Wolf, Ondřej
1091-
Kužílek, Martin
11000 - 1
7.3
Hladký, Mikuláš
1000-
Bébar, Matěj
11000 - 1
7.4
Hladká, Leontýna
1000-
Fabo, Dominik
11000 - 1
7.5
Řepka, Jan
1000-
Fabo, Štěpán
11001 - 0
5. Kolo Datum kola 2018/01/13 Hodina 12:20
Šach.16  SK Vyškov "B"ELO-14  ŠK Veselí nad MoravouELO3 : 2
7.1
Chromý, Ondřej Jakub
1090-
Skalka, Tomáš
13721 - 0
7.2
Kužílek, Martin
1100-
Křivák, Robert
10930 - 1
7.3
Bébar, Matěj
1100-
Valášek, Dominik
10001 - 0
7.4
Fabo, Dominik
1100-
Tutka, Štěpán
10000 - 1
7.5
Fabo, Štěpán
1100-
bez hráče
0+ - -
6. Kolo Datum kola 2018/01/13 Hodina 14:30
Šach.16  SK Vyškov "B"ELO-10  ŠK Rozrazil BrnoELO1½:3½
6.1
Chromý, Ondřej Jakub
1090-
Volák, Šimon
16250 - 1
6.2
Kužílek, Martin
1100-
Pospíšil, Daniel
10001 - 0
6.3
Bébar, Matěj
1100-
Pípal, Ondřej
1000½ - ½
6.4
Fabo, Dominik
1100-
Mitášová, Klára
10000 - 1
6.5
Fabo, Štěpán
1100-
Ševelová, Anna
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2018/03/03 Hodina 10:00
Šach.15  ŠK Kuřim "F"ELO-16  SK Vyškov "B"ELO4 : 1
8.1
Tajovský, Šimon
1361-
Kužílek, Martin
11001 - 0
8.2
Vařecha, Vojtěch
1092-
Fabo, Dominik
11001 - 0
8.3
Kraus, Viktor
1203-
Fabo, Štěpán
11001 - 0
8.4
Kubátová, Ema
1000-
Pospíšil, David
10720 - 1
8.5
Kubátová, Běta
1000-
bez hráče
0+ - -
8. Kolo Datum kola 2018/03/03 Hodina 12:00
Šach.16  SK Vyškov "B"ELO-13  ŠK Lokomotiva Brno "D"ELO2 : 2
8.1
Kužílek, Martin
1100-
Flek, Adam
10000 - 1
8.2
Fabo, Dominik
1100-
Hladký, Jakub
10000 - 1
8.3
Fabo, Štěpán
1100-
Hladký, Petr
10001 - 0
8.4
Pospíšil, David
1072-
bez hráče
0+ - -
8.5
bez hráče
0-
bez hráče
0- - -
9. Kolo Datum kola 2018/03/03 Hodina 14:30
Šach.11  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO-16  SK Vyškov "B"ELO4½: ½
4.1
Khadash, Kamil
1691-
Kužílek, Martin
1100½ - ½
4.2
Štoudek, Michal
1246-
Fabo, Dominik
11001 - 0
4.3
Coufalová, Laura
1100-
Fabo, Štěpán
11001 - 0
4.4
Brožová, Barbora
1000-
Pospíšil, David
10721 - 0
4.5
Kočí, Kateřina
1000-
bez hráče
0+ - -