Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 13:07:42
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
II IRT IBARRA 2017 CATEGORIA SUB 14-12
Останнє оновлення23.10.2017 22:18:37, Автор /Останнє завантаження: ChessEcuador
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
ФЕД.
Рейт.
Клуб/Місто
1
Cardenas Encalada David Josue
3628035
ECU
1749
LOJ
2
Moreno Viteri Oscar
3625419
ECU
1707
PIC
3
Calderon Guerra Danny Patricio
3632415
ECU
1679
IMB
4
Viscaino Yanez Jhonny Cesar
3634132
ECU
1529
PIC
5
Salgado Lucas
3627667
ECU
1464
PIC
6
Simba Ariel
3627730
ECU
1441
PIC
7
Velasco Pilpe Isaias
3624455
ECU
1421
PIC
8
Morocho Garzon Fernando Jose
3634779
ECU
1404
MOR
9
Vargas Sotelo Victor
3632024
ECU
1363
ENA
10
Jaramillo Cesar
3626571
ECU
1358
MOR
11
Garzon Zapatanga Christopher Leo
3634787
ECU
1342
MOR
12
Patino Patricia
3622584
ECU
1327
MOR
13
Jijon Yampuezan Jorge H.
32033265
ESP
1324
ECUA
14
Villagomez Muenala Saya
3633543
ECU
1311
OTA
15
Guaraca Juan
3622380
ECU
1298
MOR
16
Mayorga Hermosa Keren
3633470
ECU
1242
IMB
17
Chuquitarco Martinez Jardiel
3633330
ECU
1166
COT
18
Roman Tapia Ariana Alejandra
3632377
ECU
1162
PIC
19
Salas Ona Leslie Tatiana
3631974
ECU
1147
PIC
20
Caicedo Loor Keyra
3634434
ECU
1139
MAN
21
Posligua Flores Jeremy
3634485
ECU
1110
MAN
22
Barna Valentina
ECU
0
ENA
23
Campos David
ECU
0
IMB
24
Cango Luis
ECU
0
PIC
25
Chicaiza Cesar
ECU
0
IMB
26
Delgado Allison
ECU
0
MAN
27
Dominguez Nicolas
ECU
0
ORE
28
Espinoza Joel
ECU
0
PIC
29
Espinoza Mikaela
ECU
0
PIC
30
Freire Sevilla Mikaela
3619079
ECU
0
PIC
31
Galarza Sebastian
ECU
0
PIC
32
Garcia Andrea
ECU
0
ENA
33
Gavilanez Paul
ECU
0
MOR
34
Guaman Jorge
ECU
0
MOR
35
Guaman Santiago
ECU
0
OTA
36
Guaraca Susana
3622398
ECU
0
MOR
37
Guerrero Gustavo
ECU
0
OTA
38
Hernandez Erika Salome
ECU
0
PIC
39
Hernandez Marcelo
ECU
0
OTA
40
Herrera Stalin
ECU
0
LOJ
41
Jimenez Mateo
ECU
0
IMB
42
Jimenez Pablo
ECU
0
IMB
43
Jimenez Ruben
ECU
0
LOJ
44
Martinez David
ECU
0
PIC
45
Mayaguari Sebastian
ECU
0
MOR
46
Mena Sofia
ECU
0
MOR
47
Montenegro Vladimir
ECU
0
IMB
48
Munoz Fernando
ECU
0
LOJ
49
Naranjo Tomas
ECU
0
PIC
50
Norona Mariaemilia
3624803
ECU
0
PIC
51
Ocampo Bolivar
ECU
0
ENA
52
Oleas Vanegas Nathaly
ECU
0
PIC
53
Orbe Estefania
ECU
0
IMB
54
Orbe Priscila
ECU
0
IMB
55
Oviedo Tamia
ECU
0
PIC
56
Pasquel Johann
ECU
0
IMB
57
Pasquel Maria
ECU
0
OTA
58
Peralta Digar
ECU
0
STD
59
Quelal Michael
ECU
0
IMB
60
Ramirez Celeste
ECU
0
IMB
61
Rodriguez Hanna
ECU
0
ENA
62
Rodriguez Jimenez Edgar
3633403
ECU
0
COT
63
Salcedo Ingrid Sthephania
3627659
ECU
0
SUC
64
Santillan Yakumina
ECU
0
OTA
65
Suarez Jhoan
ECU
0
MOR
66
Teca Sofia
ECU
0
IMB
67
Tiban Francis
ECU
0
OTA
68
Vargas Joel
ECU
0
PIC
69
Yanez Santiago
ECU
0
PIC
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use