Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
153Rak Martin 1000 0 - 15 Compel Daniel 13353
260Smaho Timur 10005 1 - 05 Havaldova Natalia 11079
349Novak Peter 1000 1 - 0 Paluska Karol 13662
416Cizmar Tomas 1000 0 - 1 Sahidi Shabir 11746
514Cutka Pavol 10224 0 - 14 Kalapos Karol 11835
68Sahidi Sear 11534 0 - 14 Sabol Michal 100055
710Kyselica Daniel 10924 1 - 04 Strisko Matej 100063
861Smidova Michaela 10004 1 - 04 Kapolkova Greta 108911
918Fister Sebastian 1000 1 - 04 Skach Lubomir 100058
1045Meszaros Casey Ryan 1000 1 - 0 Fratric Jakub 100019
1138Krisko Vladimir 1000 1 - 0 Novak Jaroslav 100048
1242Malaschitz Teodor 1000 1 - 0 Schwab Augustin Timotej 100057
1337Krasnansky Radovan 10003 1 - 03 Stelbasky Filip 11627
1417Druska Oliver 10003 1 - 03 Nedoba Jakub 100047
1544Mato Sebastian 10003 0 - 13 Jursova Elena 100029
1630Kadela Fedor 10003 1 - 03 Sabaj Viktor 100054
1746Nagy Peter 10003 1 - 03 Kadela Milan 100031
1820Galba Branislav 1000 ½ - ½3 Sabol Pavol 100056
1926Jancovic Jakub 1000 0 - 1 Martincak Maximilian 100043
2033Kersten Martin 1000 1 - 0 Joniak Lukas 100027
2128Jursa Juraj 1000 1 - 0 Stovicek Richard 100062
2232Kapolkova Alzbeta 1000 ½ - ½ Skripecky Marek 100059
2364Valentova Sophia 10002 1 - 02 Novak Pavol 102913
2424Helenin Jozef 10002 0 - 12 Majtan Teo Jan 100041
2565Zverka Jakub 10002 0 - 12 Iakovlyeva Sofia 100025
2640Lepskii Kirill 10002 1 - 0 Gyurkovics Martin 100021
2750Novak Tomas 1000 0 - 1 Hajdu Adam 100022
2839Kuzela Richard 10001 0 - 11 Bucher Andrej 100015
2952Prielozny Timo 10001 0 - 11 Hamid Hanka Leila 100023
3035Kozikova Karolina 10000 1 voľno
311Kaiser Daniel 14134 0 nežrebovaný
324Striskova Lucia 12761 0 nežrebovaný
3312Dolnik Michal 10503 0 nežrebovaný
3434Kopca Peter 10002 0 nežrebovaný
3536Krajci Damian 10003 0 nežrebovaný
3651Pekar Juraj 10001 0 nežrebovaný

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
19Havaldova Natalia 11075 0 - 1 Rak Martin 100053
255Sabol Michal 10004 0 - 14 Compel Daniel 13353
311Kapolkova Greta 10894 0 - 14 Smaho Timur 100060
46Sahidi Shabir 1174 1 - 04 Smidova Michaela 100061
52Paluska Karol 1366 1 - 0 Malaschitz Teodor 100042
648Novak Jaroslav 1000 0 - 1 Cizmar Tomas 100016
749Novak Peter 1000 1 - 0 Krisko Vladimir 100038
85Kalapos Karol 11833 1 - 03 Nagy Peter 100046
947Nedoba Jakub 10003 0 - 13 Sahidi Sear 11538
1054Sabaj Viktor 10003 0 - 13 Kyselica Daniel 109210
1156Sabol Pavol 10003 0 - 13 Cutka Pavol 102214
1258Skach Lubomir 10003 1 - 03 Druska Oliver 100017
1363Strisko Matej 10003 1 - 03 Mato Sebastian 100044
1428Jursa Juraj 1000 0 - 1 Fister Sebastian 100018
1519Fratric Jakub 1000 1 - 0 Kersten Martin 100033
1657Schwab Augustin Timotej 1000 1 - 0 Galba Branislav 100020
1745Meszaros Casey Ryan 1000 1 - 0 Jancovic Jakub 100026
187Stelbasky Filip 11622 1 - 02 Kopca Peter 100034
1925Iakovlyeva Sofia 10002 0 - 12 Krasnansky Radovan 100037
2027Joniak Lukas 10002 ½ - ½2 Stovicek Richard 100062
2129Jursova Elena 10002 1 - 02 Lepskii Kirill 100040
2241Majtan Teo Jan 10002 0 - 12 Kadela Fedor 100030
2331Kadela Milan 10002 1 - 02 Zverka Jakub 100065
2443Martincak Maximilian 10002 ½ - ½2 Kapolkova Alzbeta 100032
2559Skripecky Marek 1000 1 - 0 Gyurkovics Martin 100021
2613Novak Pavol 10291 1 - 0 Novak Tomas 100050
2715Bucher Andrej 10001 0 - 11 Helenin Jozef 100024
2823Hamid Hanka Leila 10001 0 - 11 Valentova Sophia 100064
2952Prielozny Timo 1000½ ½ - ½½ Kuzela Richard 100039
3022Hajdu Adam 1000½ 1 - 00 Kozikova Karolina 100035
311Kaiser Daniel 14134 0 nežrebovaný
324Striskova Lucia 12761 0 nežrebovaný
3312Dolnik Michal 10503 0 nežrebovaný
3436Krajci Damian 10003 0 nežrebovaný
3551Pekar Juraj 10001 0 nežrebovaný

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Compel Daniel 13354 0 - 14 Havaldova Natalia 11079
260Smaho Timur 10004 0 - 1 Rak Martin 100053
317Druska Oliver 10003 0 - 13 Kaiser Daniel 14131
438Krisko Vladimir 10003 ½ - ½3 Paluska Karol 13662
56Sahidi Shabir 11743 ½ - ½3 Malaschitz Teodor 100042
610Kyselica Daniel 10923 0 - 13 Sabol Michal 100055
758Skach Lubomir 10003 0 - 13 Kapolkova Greta 108911
861Smidova Michaela 10003 1 - 03 Dolnik Michal 105012
916Cizmar Tomas 1000 1 - 03 Strisko Matej 100063
1026Jancovic Jakub 1000 0 - 1 Novak Peter 100049
1128Jursa Juraj 1000 0 - 1 Novak Jaroslav 100048
1218Fister Sebastian 1000 0 - 12 Kalapos Karol 11835
1336Krajci Damian 10002 1 - 02 Stelbasky Filip 11627
148Sahidi Sear 11532 1 - 02 Lepskii Kirill 100040
1514Cutka Pavol 10222 1 - 02 Kopca Peter 100034
1644Mato Sebastian 10002 1 - 02 Iakovlyeva Sofia 100025
1746Nagy Peter 10002 1 - 02 Jursova Elena 100029
1830Kadela Fedor 10002 0 - 12 Nedoba Jakub 100047
1954Sabaj Viktor 10002 1 - 02 Kadela Milan 100031
2032Kapolkova Alzbeta 10002 0 - 12 Sabol Pavol 100056
2133Kersten Martin 10002 ½ - ½2 Schwab Augustin Timotej 100057
2221Gyurkovics Martin 1000 0 - 1 Fratric Jakub 100019
2320Galba Branislav 1000 1 - 0 Skripecky Marek 100059
2450Novak Tomas 1000 0 - 1 Meszaros Casey Ryan 100045
2541Majtan Teo Jan 10001 1 - 01 Novak Pavol 102913
2662Stovicek Richard 10001 1 - 01 Hamid Hanka Leila 100023
2724Helenin Jozef 10001 0 - 11 Martincak Maximilian 100043
2864Valentova Sophia 10001 0 - 11 Joniak Lukas 100027
2937Krasnansky Radovan 10001 1 - 01 Pekar Juraj 100051
3065Zverka Jakub 10001 1 - 0½ Prielozny Timo 100052
3135Kozikova Karolina 10000 0 - 10 Bucher Andrej 100015
3239Kuzela Richard 10000 ½ - ½0 Hajdu Adam 100022
334Striskova Lucia 12761 0 nežrebovaný

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
112Dolnik Michal 10503 0 - 13 Compel Daniel 13353
260Smaho Timur 10003 1 - 03 Sahidi Shabir 11746
39Havaldova Natalia 11073 1 - 03 Skach Lubomir 100058
453Rak Martin 1000 1 - 0 Fister Sebastian 100018
52Paluska Karol 13662 1 - 0 Cizmar Tomas 100016
61Kaiser Daniel 14132 1 - 02 Kersten Martin 100033
75Kalapos Karol 11832 0 - 12 Krisko Vladimir 100038
834Kopca Peter 10002 0 - 12 Kyselica Daniel 109210
911Kapolkova Greta 10892 1 - 02 Mato Sebastian 100044
1042Malaschitz Teodor 10002 1 - 02 Cutka Pavol 102214
1117Druska Oliver 10002 1 - 02 Sabaj Viktor 100054
1248Novak Jaroslav 10002 ½ - ½2 Jancovic Jakub 100026
1355Sabol Michal 10002 1 - 02 Jursova Elena 100029
1463Strisko Matej 10002 1 - 02 Kadela Fedor 100030
1561Smidova Michaela 10002 1 - 02 Kapolkova Alzbeta 100032
1619Fratric Jakub 1000 0 - 1 Jursa Juraj 100028
1749Novak Peter 1000 1 - 0 Novak Tomas 100050
1821Gyurkovics Martin 1000 0 - 11 Sahidi Sear 11538
197Stelbasky Filip 11621 1 - 01 Majtan Teo Jan 100041
2013Novak Pavol 10291 0 - 11 Nagy Peter 100046
2145Meszaros Casey Ryan 10001 ½ - ½1 Galba Branislav 100020
2247Nedoba Jakub 10001 1 - 01 Helenin Jozef 100024
2325Iakovlyeva Sofia 10001 1 - 01 Stovicek Richard 100062
2427Joniak Lukas 10001 0 - 11 Sabol Pavol 100056
2531Kadela Milan 10001 1 - 01 Valentova Sophia 100064
2651Pekar Juraj 10001 0 - 11 Krajci Damian 100036
2740Lepskii Kirill 10001 1 - 01 Zverka Jakub 100065
2857Schwab Augustin Timotej 10001 1 - 0½ Prielozny Timo 100052
2959Skripecky Marek 1000½ 1 - 00 Hajdu Adam 100022
3015Bucher Andrej 10000 0 - 10 Krasnansky Radovan 100037
3123Hamid Hanka Leila 10000 1 - 00 Kuzela Richard 100039
3243Martincak Maximilian 10000 1 - 00 Kozikova Karolina 100035
334Striskova Lucia 12761 0 nežrebovaný

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Compel Daniel 13352 1 - 02 Krisko Vladimir 100038
26Sahidi Shabir 11742 1 - 02 Mato Sebastian 100044
354Sabaj Viktor 10002 0 - 12 Havaldova Natalia 11079
412Dolnik Michal 10502 1 - 02 Novak Jaroslav 100048
516Cizmar Tomas 10002 ½ - ½2 Rak Martin 100053
630Kadela Fedor 10002 0 - 12 Skach Lubomir 100058
732Kapolkova Alzbeta 10002 0 - 12 Smaho Timur 100060
818Fister Sebastian 1000 1 - 0 Gyurkovics Martin 100021
91Kaiser Daniel 14131 1 - 0 Novak Peter 100049
102Paluska Karol 13661 1 - 01 Joniak Lukas 100027
1129Jursova Elena 10001 1 - 01 Striskova Lucia 12764
125Kalapos Karol 11831 1 - 01 Kadela Milan 100031
1333Kersten Martin 10001 1 - 01 Stelbasky Filip 11627
148Sahidi Sear 11531 0 - 11 Kopca Peter 100034
1510Kyselica Daniel 10921 1 - 01 Meszaros Casey Ryan 100045
1647Nedoba Jakub 10001 0 - 11 Kapolkova Greta 108911
1742Malaschitz Teodor 10001 1 - 01 Novak Pavol 102913
1814Cutka Pavol 10221 1 - 01 Nagy Peter 100046
1956Sabol Pavol 10001 0 - 11 Druska Oliver 100017
2020Galba Branislav 10001 0 - 11 Sabol Michal 100055
2124Helenin Jozef 10001 0 - 11 Smidova Michaela 100061
2263Strisko Matej 10001 1 - 01 Iakovlyeva Sofia 100025
2326Jancovic Jakub 10001 1 - 01 Zverka Jakub 100065
2452Prielozny Timo 1000½ 0 - 1½ Fratric Jakub 100019
2550Novak Tomas 1000½ 1 - 0½ Skripecky Marek 100059
2628Jursa Juraj 1000½ 1 - 00 Bucher Andrej 100015
2722Hajdu Adam 10000 0 - 10 Lepskii Kirill 100040
2851Pekar Juraj 10000 1 - 00 Hamid Hanka Leila 100023
2935Kozikova Karolina 10000 0 - 10 Majtan Teo Jan 100041
3036Krajci Damian 10000 1 - 00 Martincak Maximilian 100043
3157Schwab Augustin Timotej 10000 1 - 00 Krasnansky Radovan 100037
3262Stovicek Richard 10000 1 - 00 Kuzela Richard 100039
3364Valentova Sophia 10000 1 voľno

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
131Kadela Milan 10001 0 - 11 Compel Daniel 13353
24Striskova Lucia 12761 0 - 11 Kapolkova Alzbeta 100032
333Kersten Martin 10001 0 - 11 Sahidi Shabir 11746
438Krisko Vladimir 10001 1 - 01 Sahidi Sear 11538
59Havaldova Natalia 11071 1 - 01 Malaschitz Teodor 100042
644Mato Sebastian 10001 1 - 01 Kyselica Daniel 109210
745Meszaros Casey Ryan 10001 0 - 11 Dolnik Michal 105012
846Nagy Peter 10001 0 - 11 Cizmar Tomas 100016
948Novak Jaroslav 10001 1 - 01 Galba Branislav 100020
1053Rak Martin 10001 1 - 01 Helenin Jozef 100024
1125Iakovlyeva Sofia 10001 0 - 11 Sabaj Viktor 100054
1258Skach Lubomir 10001 1 - 01 Jancovic Jakub 100026
1365Zverka Jakub 10001 0 - 11 Kadela Fedor 100030
1419Fratric Jakub 1000½ 0 - 11 Smaho Timur 100060
1559Skripecky Marek 1000½ 0 - 1½ Fister Sebastian 100018
1621Gyurkovics Martin 1000½ 1 - 0½ Novak Tomas 100050
1749Novak Peter 1000½ 1 - 0½ Jursa Juraj 100028
187Stelbasky Filip 11620 1 - 0½ Prielozny Timo 100052
1937Krasnansky Radovan 10000 0 - 10 Kaiser Daniel 14131
2039Kuzela Richard 10000 0 - 10 Paluska Karol 13662
2141Majtan Teo Jan 10000 0 - 10 Kalapos Karol 11835
2211Kapolkova Greta 10890 1 - 00 Krajci Damian 100036
2313Novak Pavol 10290 1 - 00 Lepskii Kirill 100040
2443Martincak Maximilian 10000 0 - 10 Cutka Pavol 102214
2515Bucher Andrej 10000 0 - 10 Nedoba Jakub 100047
2617Druska Oliver 10000 1 - 00 Pekar Juraj 100051
2755Sabol Michal 10000 1 - 00 Hajdu Adam 100022
2823Hamid Hanka Leila 10000 0 - 10 Sabol Pavol 100056
2927Joniak Lukas 10000 1 - 00 Schwab Augustin Timotej 100057
3029Jursova Elena 10000 1 - 00 Stovicek Richard 100062
3134Kopca Peter 10000 1 - 00 Valentova Sophia 100064
3261Smidova Michaela 10000 1 - 00 Kozikova Karolina 100035
3363Strisko Matej 10000 1 voľno

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Compel Daniel 13350 1 - 00 Kopca Peter 100034
235Kozikova Karolina 10000 0 - 10 Striskova Lucia 12764
36Sahidi Shabir 11740 1 - 00 Krasnansky Radovan 100037
438Krisko Vladimir 10000 1 - 00 Stelbasky Filip 11627
58Sahidi Sear 11530 1 - 00 Kuzela Richard 100039
640Lepskii Kirill 10000 0 - 10 Havaldova Natalia 11079
710Kyselica Daniel 10920 1 - 00 Majtan Teo Jan 100041
842Malaschitz Teodor 10000 1 - 00 Kapolkova Greta 108911
912Dolnik Michal 10500 1 - 00 Martincak Maximilian 100043
1044Mato Sebastian 10000 1 - 00 Novak Pavol 102913
1114Cutka Pavol 10220 0 - 10 Meszaros Casey Ryan 100045
1246Nagy Peter 10000 1 - 00 Bucher Andrej 100015
1316Cizmar Tomas 10000 1 - 00 Nedoba Jakub 100047
1448Novak Jaroslav 10000 1 - 00 Druska Oliver 100017
1518Fister Sebastian 10000 ½ - ½0 Novak Peter 100049
1650Novak Tomas 10000 ½ - ½0 Fratric Jakub 100019
1720Galba Branislav 10000 1 - 00 Pekar Juraj 100051
1852Prielozny Timo 10000 ½ - ½0 Gyurkovics Martin 100021
1922Hajdu Adam 10000 0 - 10 Rak Martin 100053
2054Sabaj Viktor 10000 1 - 00 Hamid Hanka Leila 100023
2124Helenin Jozef 10000 1 - 00 Sabol Michal 100055
2256Sabol Pavol 10000 0 - 10 Iakovlyeva Sofia 100025
2326Jancovic Jakub 10000 1 - 00 Schwab Augustin Timotej 100057
2458Skach Lubomir 10000 1 - 00 Joniak Lukas 100027
2528Jursa Juraj 10000 ½ - ½0 Skripecky Marek 100059
2660Smaho Timur 10000 1 - 00 Jursova Elena 100029
2730Kadela Fedor 10000 1 - 00 Smidova Michaela 100061
2862Stovicek Richard 10000 0 - 10 Kadela Milan 100031
2932Kapolkova Alzbeta 10000 1 - 00 Strisko Matej 100063
3064Valentova Sophia 10000 0 - 10 Kersten Martin 100033
3165Zverka Jakub 10000 1 voľno
321Kaiser Daniel 14130 0 nežrebovaný
332Paluska Karol 13660 0 nežrebovaný
345Kalapos Karol 11830 0 nežrebovaný
3536Krajci Damian 10000 0 nežrebovaný