Campeonato Brasileiro de Rápido 2017

OrganizátorDUCHAMP Internacional
FederáciaBrazília ( BRA )
Riaditeľ turnaja101702 IA Blas Mariano Pingas
Hlavný rozhodca3003973 IA Sabrina de San Vicente
Rozhodca2105373 IA Marcelo Einhorn
Bedenkzeit15 minutos com acréscimo de 5 segundos por lance.
MiestoHotel South American - Salão Arpoador 1 e 2 - Copacabana - RJ
Rating calculationEloN, EloF
Dátum2017/11/14
Ø rating1954
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 15.11.2017 16:48:38, Creator/Last Upload: cbx - confederacao brasileira de xadrez

Výber turnajaMaster, U2200 Grupo A, U1800 Grupo B, BLITZ, Rapido, Norma MI
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaARG, BRA, COL, CUB, ITA, PAR, POR, ROU, URU
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 6 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6/6 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoIDFideIDFEDEloFEloN
1
GMDelgado Ramirez Neuris03503631PAR26920
2
GMGalego Luis01900072POR24770
3
IMRoselli Mailhe Bernardo03000028URU24210
4
FMRodrigues Adriano02100908BRA23050
5
FMLarrea Manuel03000508URU22930
6
Santa Cruz Arthur02102404BRA22500
7
FMTeixeira Ricardo Da Silva02100126BRA22410
8
FMMenna Barreto Felipe Kubiaki02119757BRA22280
9
FMBueno Alfeu Junior Varela02108879BRA22090
10
IMLebredo Zaragoitia Gerardo03500845CUB21720
11
NMBorges Guilherme Deola02109085BRA21610
12
FMRios Fo. Hilton Carlos Da Sil02102234BRA21490
13
FMSouza Neves Andrey M.02101815BRA21130
14
Dos Santos Vitor Eduardo Mell02129612BRA20520
15
NMOkamura Milton Kasuo02101858BRA20310
16
De Souza Monteiro Marcos Paul02118343BRA20040
17
Fonseca Luis Ernesto Serra Az02132567BRA19910
18
Noseda Francesco02810684ITA19470
19
Peixoto Helio Ricardo Soutinh02164450BRA19360
20
Baptista Andre Kemper02133938BRA19240
21
Ferreira Oscar Luiz Vieira02185970BRA19180
22
Felizes Paulo01900889POR19170
23
Morais Wagner Soares De02134063BRA19170
24
Torres Eduardo Lisboa02111756BRA19150
25
Peixoto Rudson Marinho02148374BRA19100
26
Dos Santos Rodrigo Mello02138212BRA18690
27
Jesus Filho Jose Carlos02106019BRA18550
28
Souza Jr Helemberg Cubica De022726225BRA18320
29
De Almeida Roberto A. Ferreira02111640BRA18220
30
Da Silva Joao Carlos Orguim02121654BRA18030
31
Marques Ubiratan De Azevedo02150867BRA17770
32
Nascimento Pedro Henrique Alves02134454BRA17750
33
Azevedo Hugo Daniel De Olivei02190028BRA17290
34
Teixeira Guilherme Vargas02140187BRA17240
35
Alves Jr Jorge Luiz Barbosa022732098BRA16780
36
Ribeiro Matheus Mendes Doming0324226923BRA16460
37
Rial Antonio Marcos Pinon022705538BRA16300
38
Leite Tarcisio Dantas Frota02101971BRA16180
39
Boghi Victor Almeida02179067BRA15940
40
Gomes Thiego Scalser022732306BRA15910
41
Duarte Bruno Cesar Wilbert02167492BRA00