Cupa Dobrogei - Tulcea - U14

Organizator(i)A.C.S. Logic Delta
TaraRomania ( ROU )
Director turneuSarighioleanu Mariana
Arbitru sefJugaru Lucian
ArbitruMihailov Iulian , Sarighioleanu Marius
Bedenkzeit60 min + 30 sec / mutare/ jucator
LocatieTulcea
Calcul ratingCIV, Elo
Data2017/11/11 La 2017/11/12
Rating-Ø1408
Program de imperechereSwiss-Manager from Heinz HerzogFisierul Swiss-Manager

Ultima actualizare12.11.2017 16:23:49, Creator: sarighioleanu marius,Last Upload: jugaru lucian

LinkuriPagina oficiala a organizatorului, Link la calendarul de turnee
Selectia parametrilor Fara detalii ale turneului, Fara steaguri
ListeLista de start, Lista alfabetica a jucatorilor, Statistici per tara, partide, titluri, Programul de joc
Diagrama finala dupa 6 runde, Diagrama initiala
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , neimperecheat
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel si printPrinteaza lista, Exporta in format Excel (.xls), Exporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF

Perechi/rezultate

1. Runda pe data de 2017/11/11 la ora 10:00

MasaNr. NumeleGr.TipFEDRtgClub/OrasPct. RezultatPct. NumeleGr.TipFEDRtgClub/Oras Nr.
11
ICoca Cristi-Iulian U14ROU2038Acs Smart Galati0 1 - 00 IICojocaru George U14ROU1342Acs Satori Art Slobozia
13
214
IIBobu Stefan-Valentin U14ROU1326Acs Satori Art Slobozia0 0 - 10 IStepanencu Nicodim-Cosmin U12ROU1902Csm Bucuresti
2
33
IDobrin Ionut-Alexandru U14ROU1830Acs Smart Galati0 1 - 00 IILeonte Sebastian-Marian U14ROU1313Acs Logic Delta
15
416
IITiganescu Razvan-Ionut U10ROU1237Acs Fianchetto Constanta0 0 - 10 IIVoicu Teodor-Mihnea U12ROU1796SCM Buzau
4
55
CMNedelcu Teodor-Cosmin U12ROU1786SCM Buzau0 1 - 00 IIChiriac Andrei-Cosmin U12ROU1201Clubul De Sah Orizont 64 Brail
17
618
IIPlingu Andreea-Zina U12ROU1162Acs Logic Delta0 0 - 10 IMihai Cristian U14ROU1754Acs Smart Galati
6
77
ISarighioleanu Sebastian-Laurent U14ROU1647Acs Logic Delta0 1 - 00 IIMoisi Diana U12ROU1112Cs Sah Club Galati
19
820
IIIordachescu Radu-Teodor U12ROU1092Csm Buzau0 0 - 10 IIMihai Florin U12ROU1611Acs Smart Galati
8
99
IIConstandache Vlad-Ciprian U12ROU1587Acs Smart Galati0 1 - 00 IIIorgoveanu Constantin U12ROU1051Acs Logic Delta
21
1022
IIRapciuga Mihai U12ROU1051Acs Logic Delta0 0 - 10 IICiulic Raducu-Marian U12ROU1527Scm Gloria Buzau
10
1111
IIDumbrava Victor-Andrei U12ROU1398Clubul De Sah Orizont 64 Brail0 1 - 00 IICiobanu Maria-Catalina U12ROU1011Acs Fianchetto Constanta
23
1224
IIChirila Carmen-Maria U12ROU1027Cs Sah Club Galati0 0 - 10 IIDraghici Cezar-Matei U14ROU1389Acs Satori Art Slobozia
12
1325
IVOlteanu Ioan-Alexandru U12ROU1001Cs Sah Club Galati0 1 bye