Majstrovstvá obvodu Bratislava V základných škôl - chlapci 2017

Posledná aktualizácia 13.10.2017 20:41:55, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaMO BA I, MO BA II, MO BA III, MO BA IV ch, MO BA IV d, MO BA V ch, MO BA V d
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Chlpek Daniel14940698BA51560Gymnázium Pankúchova 6, BA5
2Škrinár Marek14940710BA51543Gymnázium Pankúchova 6, BA5
3Svrček SamuelBA51015ZŠ Holíčska, BA5
4Husár ŠtefanBA51000ZŠ Prokofievova 5, BA5
5Janoštiak FilipBA51000ZŠ Prokofievova 5, BA5
6Kacvinský MilanBA51000ZŠ s MŠ Vývojová 228, Rusovce
7Kleibl MaximBA51000CZŠ Narnia, Beňadická 38, BA5
8Klepoch HugoBA51000ZŠ s MŠ Vývojová 228, Rusovce
9Kovár DavidBA51000CZŠ Narnia, Beňadická 38, BA5
10Michalek JurajBA51000ZŠ Prokofievova 5, BA5
11Michalek TomášBA51000ZŠ Prokofievova 5, BA5
12Miklánek MarošBA51000ZŠ Černyševského 8, BA5
13Petrinec Šimon73619922BA51000CZŠ Narnia, Beňadická 38, BA5
14Ret MatúšBA51000ZŠ s MŠ Vývojová 228, Rusovce
15Smaho Timur73613665BA51000CZŠ Narnia, Beňadická 38, BA5
16Svrček JakubBA51000ZŠ Holíčska, BA5
17Taraba StanislavBA51000ZŠ Černyševského 8, BA5
18Vaculík JakubBA51000ZŠ s MŠ Vývojová 228, Rusovce
19Zaleský DanielBA51000ZŠ Černyševského 8, BA5
20Zelený MichalBA51000ZŠ s MŠ Vývojová 228, Rusovce
21Zelinka Richard73614513BA51000CZŠ Narnia, Beňadická 38, BA5
22Červenák JakubBA51000ZŠ s MŠ Vývojová 228, Rusovce
23Ďaďo PatrikBA51000ZŠ Prokofievova 5, BA5
24Žáčková AlžbetaBA51000ZŠ s MŠ Vývojová 228, Rusovce
Advertisement
Advertisement