Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

9. ročník Memoriálu Lubomíra Gillara - mladší žáci Kategorie mladší žáci - 1998 a mladší

Poslední aktualizace20.02.2010 17:38:10, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgTypKlub/Místo
1
Hofírek BenediktCZE1542H12Šachový Klub Lokomotiva B
2
Kavoň RastislavSVK1503H12SK-Komplet Trnava-Modrank
3
Nguyen JakubSVK1457H12SK-Komplet Trnava-Modrank
4
Zeman RadekCZE1412H12Šk Duras Bvk
5
Straka VojtěchCZE1411H12Sokol Čos Vranovice
6
Krupica RomanCZE1402H12Sokol Zastávka
7
Šperková KristýnaCZE1384H12Sportovní Klub Ddm Vyškov
8
Kladňák MartinCZE1359H12Šk Duras Bvk
9
Skalka MichalCZE1281H12Tj Šk Veselí N/M
10
Valent MarcelSVK1253H10SK-Komplet Trnava-Modrank
11
Daněk DanielCZE1250H10Šk Duras Bvk
12
Jagoš MarekCZE1250H12Š.K. 1923 Sokol Kyjov
13
Koukal OndřejCZE1250H12Šk Duras Bvk
14
Svoboda - Brno FilipCZE1250H12Šachový Klub Lokomotiva B
15
Zabloudil RadekCZE1250H10Sportovní Klub Ddm Vyškov
16
Fojt OndřejCZE1100H10Šk Duras Bvk
17
Frýda DominikCZE1100H12Šachový Klub Lokomotiva B
18
Glozar TomášCZE1100H10Šk Duras Bvk
19
Jurásek VojtěchCZE1100H10Šachový Klub Lokomotiva B
20
Kalabis LukášCZE1100H12Šk Kme-Ddm Kuřim
21
Koci TomášCZE1100H8Šachový Klub Lokomotiva B
22
Krajíček FilipCZE1100H12Šachový Klub Lokomotiva B
23
Liška MartinCZE1100H12Šk Kme-Ddm Kuřim
24
Masáková PetraCZE1100D10Spartak Adamov
25
Mazůrek ŠtěpánCZE1100H12Sportovní Klub Ddm Vyškov
26
Osouch LukášCZE1100H10Makkabi Boskovice
27
Sedláček LeošCZE1100H12Šachový Klub Lokomotiva B
28
Svoboda - Kuřim FilipCZE1100H12Šk Kme-Ddm Kuřim
29
Trněný JiříCZE1100H10Sportovní Klub Ddm Vyškov
30
Vondruška ViktorCZE1100H10Šk Kme-Ddm Kuřim
31
Vémola ŠimonCZE1100H8Vinohrady Brno
32
Vémola ŠtěpánCZE1100H10Vinohrady Brno
33
Zavadil MatyášCZE1100H8Šk Duras Bvk
34
Zeman MartinCZE1100H10Vinohrady Brno
35
Bango DominikSVK1000H10SK-Komplet Trnava-Modrank
36
Bango LukášSVK1000H8SK-Komplet Trnava-Modrank
37
Blaha PavelCZE1000H10ZŠ a MŠ Ratíškovice
38
Brázda RichardCZE1000H8Sokol Zastávka
39
Ciprys MatějCZE1000H8Tatran Poštorná
40
Ciprysová IvanaCZE1000D12Tatran Poštorná
41
Dobeš Adam VladimírCZE1000H10ZŠ Ratíškovice
42
Dumek DavidCZE1000H10Sokol Zastávka
43
Hradecký JanCZE1000H12Sokol Zastávka
44
Hrdinová KatkaCZE1000D10Šk Kme-Ddm Kuřim
45
Jahn FilipCZE1000H12Šk Kme-Ddm Kuřim
46
Klimeš FilipCZE1000H12TJ Spartak Adamov
47
Křivánek JakubCZE1000H10Šk Kme-Ddm Kuřim
48
Macek LukášCZE1000H12ZŠ a MŠ Ratíškovice
49
Marek RichardCZE1000H8ZŠ Křídlovická
50
Matoulek JakubCZE1000H8Šk Kme-Ddm Kuřim
51
Mazuch JiříCZE1000H10Sokol Čos Vranovice
52
Němec JakubCZE1000H10ZŠ Tyršova Kuřim
53
Pavlačka JanCZE1000H12Tatran Poštorná
54
Pikh SvatoslavCZE1000H12Šachový Klub Lokomotiva B
55
Rapcová AdélaCZE1000H10Sokol Čos Vranovice
56
Sahidi SamirSVK1000H8SK-Komplet Trnava-Modrank
57
Stankovič DavidCZE1000H8Šachový Klub Lokomotiva B
58
Tomíková AlexandraSVK1000D10SK-Komplet Trnava-Modrank
59
Valent DaliborSVK1000H8SK-Komplet Trnava-Modrank
60
Zapletalová NelaCZE1000D12ZŠ a MŠ Ratíškovice
61
Šindelář TomášCZE1000H12Šk Kme-Ddm Kuřim
62
Řehoř DominikCZE1000H12Šachový Klub Lokomotiva B
63
Řehoř JakubCZE1000H10ZŠ Modřice
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, tiráž